bugün

herkese günaydın, yine pazartesi geliyor diye bu saatten tribe girdiğim bir pazar sabahından merhaba. bir carpe diemci olamadık gitti aga.
Günaydın millet.. bugün herkes beklediği o kişiden mesaj alır ve mutlu olur..
gününüz aydın, sendromunuz bereketli olsun.

işe gidenlere hayırlı işler, eşe gidenlere kasap gibi eşine sadık eşler diliyorum.
Günaydınlar olsun efendim!
Günaydın, bazen sadece olduğu kadardır.
herkese gün aydın. çalışan arkadaşlara hayırlı mesailer.

bugün 22 Mayıs. dünya Biyoçeşitlilik Günü nimiş. Birleşmiş Milletler Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi 22 Mayıs 1992 yılında kabul edilmiş.Doğadaki canlı yaşamının her geçen gün azaldığına dikkat çekmek amacıyla her yıl 22 Mayıs, Dünya Biyoçeşitlilik Günü olarak kutlanıyor.

görsel
gününüz aydın, geceniz denizli olsun.
iki tür insanı kıskanıyorum bir sözlüğe günaydın yazanlar bir de bir de her durumda mutlu olan romanları.
https://youtu.be/YVYcQJSDYQY
günaydın... pek çok insan uyanamamış daha.
gününüz aydın olsun.

dün hangi dişinin nazarı değdiyse akşam 6 da yattım 12 saattir uyuyorum anca kendime gelebildim.

deveyi kazana adamı yatağa pardon mezara sokar bunlar.
kimse azı dişimin nazarı değmiştir şakasını yapmadan, önce sana sonra tüm sözlüğe günaydınlar. daha maçın bitmesine çok var...

görsel
Çok çabuk sabah olması canımı sıkmaya başladı.
günaydın. meditasyon yapamıyorum.
Günaydınlar olsun! Hayat çok zor. Kimseye metelik vermeyin, kararmışsa yüzünün rabbiyesi. Ve kimseye de boyun eğmeyin, kalmamışsa terbiyesi.
herkese günaydın. çalışan arkadaşlara hayırlı mesailer.
görsel
Günaydın gençler, gününüz aydın olsun semtinize yezid uğramasın.
Günaydın. Kuru iftiradan uzak bir gün olsun.
Gunaydın. 1 saatlik yürüyüşümü yapmaya gidiyorum.
herkese günaydın. hava kapalı olsa da içimiz ferah olsun.
havalar nasıl olursa olsun, sizin havanız iyi olsun.
Günaydın, bu ne lan dünün aynısı temalı gün çok önceden başladı halbuki. Kendime bu saatte uyanmış bir gebeş süsü verip köleliğimi unutmak adına bu saatte işbu tanımı girmekteyim. Saygılar hörmetler.
gününüz aydın olsun.

işe gidenlere hayırlı işler, eşe gidenlere hayırlı eşler diliyorum.
Hayırlı aydın günleriniz olsun! Allah yardımcımız olsun, Pırasa bıyık papazı bulsun inşallah! Bırahamkılsın şimdi n'örüyordur acep?
Günaydın. Akıl sağlığımızın yerinde kaldığı bir gün olsun.