bugün

şahsi fikrimce yeşilçamın en güzel aktrisi.
başlığı görünce bir şey oldu sandığım güzel ötesi yeşilçam aktrisidir.

(bkz: yiğidi öldür hakkını yeme) güzel yani ortada.
hem güzel hem sempatik olan ender oyunculardan biridir...
en güzel zamanları gırgıriye ve sonrasındaki dönemdir. harikadır.
tarık akanla olan her filmi izlenir... güzel oyuncu.
birden bir sürü nick altı girilince akla kötü şeyler getiren kişi.
bildiğim kadarıyla çok zeki bir kıza sahiptir. ama bu haber benim için de şok oldu.

--spoiler--

TV ve Sinema Yapımcısı Türker inanoğlu & Oyuncu Gülşen Bubikoğlu çiftinin kızları Google Türkiye Ürün Pazarlama müdürü ZEYNEP iNANOĞLU (doğ. 1977), CNN Türk' te yayınlanan 5N1K programını hazırlayıp sunan gazeteci CÜNEYT ÖZDEMiR (08.02.1970) ile 05 Şubat 2011 Cumartesi günü Paris Büyükelçiliğinde hayatını birleştirdi.

--spoiler--

http://bebegimveailem.com...anolu-oezdemr-hamile.html

(bkz: zeynep bubikoğlu)

(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
gençliği çok güzel olan oyuncu.
böyle bir afralı tafralı, atarlı, kaprisli halleri vardı ki adamı yakardı.

"2 yıllık bir ilişkimiz vardı" kafası yakaladığıma bakma, kanal 7'de arz-ı endam ediyor. inceden inceye de kanal 7 reklamı yapıyoruz lan. kanal 7 demiş miydim? kanal 7.
yeşilçam'ın güzeli. eski sevgililerimden biri bunun kaşlısıydı.
hayranı olduğum yeşilçam oyuncusu. çok farklı bir güzelliği var.
çok güzel bir kadın. o gözler, saçlar... gerçekten çocukluk aşkı. filmlerini hayranlıkla izlerdim.
http://ucankus.com/detay/...kocyigit-neden-gozyaslari

görsel
rol yapma kabiliyeti sıfır olmasına rağmen yeşilçam'ın klasikleri arasına girmiş türk sanatçısı.
zamanin tas hatunlarindan.
oldukça güzel bulduğum bayan.

şimdi ki nesil çok çirkin be gülşen abla, eğer sizinle aynı zamanda yaşasaydım, 70 li yıllarda genç olsaydım. eminim birbirimizin dengi olabilirdik..ama olsun ben sizi yinede seviyorum.
Daha ünlü ve güzelleri de olmasına rağmen, benim en beğendiğim yeşilçam kadın oyuncusu.
çok zarif bir güzelliği olan eski sineması oyuncusu.
Türk sinemasının en güzel oyuncularından. Bir de zor kadın imajı kendisine ayrıca yakışandır.
gençliği çok güzel olan oyuncu ama yaşlılığı için hemfikir değilim. zaten ekranlarada yüzünü göstermiyor.
ilk defa 5 yaşında gördüğüm oyuncu. O gün bugündür aşığım.
güzelliğine nerden başlansa nasıl anlatılsadır.

o saçlar, o gülüş, o gözler aman yarabbim sana geliyorum hohoytt.
duru bir güzellik derler ya hani tam anlamıyla bu hatun odur hatta google amcaya duru güzellik yazınca gülşen bubikoğlu bunu mu demek istediniz? çıksa yeridir.
an itibariyle show tv'de yayınlanmakta olan mahçup delikanlıadlı filmle hafızadaki yerini tazeleyen, yeşilçam'ın tartışmasız en güzel kadını olan afettir. insanın baktıkça bakası geliyor bu duru güzelliğe... yeşilçam'ın en yakışıklı aktörüyle birlikte oynadığı birçok film nedeniyle insan tarık akan'a düşman olamadan edemiyor.
Yeşilçam'ın sayılı ağır kezbanlarından.

Her filmin sonunda bir erkekle gitmesine rağmen naz yapmaktan geri durmuyor.