bugün

bugün meclis kürsüsünde demagojinin allahı nasıl yapılır onu göstermiş olan kadın. sonuna kadar dinleme sabrını gösteremedim.
Faşizmin döktüğü kanda boğulacağını faşistlerin yüzüne söyleyebilecek kadar cesur kürt kadınıdır,annedir. insan güzelliğini surete indirgeyecek kadar sığ olan camışların bok attığı,insanın güzelliğinin davranışları ve hisleri olduğunu bilmeyen; cahil, hitler döllerinin hakaret ettiği kürt milletvekili. Faşistlere seslenirken utanın diyordu bu kadın. Şimdi sizin de ananıza küfür etmek vardı ama ana işte ne suçu var , sizi doğuracağını nerden bilebilirdi ki ? Utanın demekten başka bişey kalmıyor bize...
adam gibi kadın.
erkeklerden daha erkek kadın.
hele o son meclis konuşması yok mu. helal diyorsun kilitlenip kalıyorsun ekrana.
https://www.facebook.com/photo.php?v=273001719422083

--spoiler--
kimsiniz siz?
--spoiler--

yeterli bir söz.
anlayana.
teröristsiniz siz!!

doğru bir söz anlayana.
--spoiler--
her bir ev, bu ülkede demokrasiyi barışı, özgürlükleri savunan her bir insanın evi bir parti olur. her bir insanımız bir parti kadrosudur. bunu anlamadın mı daha? 6 bin insanı cezaevine tıktın, bu parti tıkır tıkır işliyor. bir 6 bini daha cezaevine götürsen bu parti yine işleyecek. her gün parti binalarımıza baskın yaparak, polis terörü estirerek, bizi işlemez hale getirme çalışıyorsun; ama şunu bil ki her bir evimiz bir partidir. biz sizin gibi siyaseti hazine'den aldığımız paralarla, sermaye
çevrelerine peşkeş çekerek elde ettiğiniz rantlarla saltanat içinde yürütmüyoruz. biz siyasetimizi halkımıza olan aşkımızla yürütüyoruz, özgürlüğe olan sevdamızla yürütüyoruz. koşullarını da her fırsatta yaratırız. siyaset yapmanın koşullarını senin zulmün ne kadar artarsa artsın, biz yaratırız, sana karşı mücadelemizi en güçlü şekilde bundan sonra da yürütürüz. bundan medet umma. 'bu partiyi kapatırsam, kapısına kilit vurursam, işlemez hale getirirsem, yöneticilerini tutuklarsam; artık muhalefet
yapamazlar zannediyorsan, yanılıyorsun. biz sana muhalefet etmenin, sana karşı direnmenin, halkımızı savunmanın, özgürlükleri savunmanın bin bir yolunu buluruz. sana ders vermek için en güçlü mücadeleyi her koşulda yürütürüz.
--spoiler--

laflarını söylemiş kadın. özgürlük istiyorlarmış, olur olur, şuraya da uzanalım çıplak.
ötesini berisini bilmem ama iki adet gören göz var çok şükür ve diyebilirim ki güzel olmayan kadındır.
http://galeri.uludagsozlu...k%c4%b1%c5%9fanak-222359/
son gurup toplantısında yaptığı tespitler için kendilerini saygıyla selamlıyorum.
(bkz: vurun kahpeye)
daha önce işine gelmeyen tespitleri toplantılarda dile getirmediği yapmadığı için kendisine saygısızca hatta aldatmanın tadına varıncaya kadar küfrediyorum.
(bkz: satsan beş para etmez ne ölüsü ne de dirisi)
binlerce şehidimizden ve evi basılarak kundağında ölen masumların sebebidir, ne yazık ki senin benim devlete verdiğimiz vergilerden maaşını alıp türkiye cumhuriyeti olanaklarından faydalanan asalaktan sadece biridir.
yol kesen teröristlerin propagandasını orgazm keyfiyle dinleyen orospudur.

http://galeri.uludagsozlu...k%C4%B1%C5%9Fanak-312776/
hakkari yollarında kendisini kucaklayan teröristler için "bizim çocuklarımızdır" diyen tbmm üyesi...

birilerinin kendisine söylemesi lazım: "tüm teröristlerin sizin çocuklarınız olduğuna şüphemiz yok! biz zaten onlardan bahsederken sizi de mutlaka anıyoruz!"
amını eşekler yiyesice.
dünyada kadın kalmasa nefsimin kabarmayacağı kadın benzeri mahluktur. kansızlıkta sınır tanımamaktadır.
dünyanın en eski mesleğinden emekli olup meclis çatısına girmiş canlı.
kucakladıklarının çocuğu olduğunu söylemesine de gerek yokmuş hiç, her gören bunu anlayabilir.
(bkz: whore)

en kalitesizinden.
AKP'nin kendi silahıyla kendi ayağından vurduğuna en güzel örnek. O kadar palazlandı ki, o kadar rahat ki artık. Teröristlere ben düşman olarak değil, insan olarak sarıldım demiş.

Kendi çıkarların yüzünden tüm türkiye'yi boğdun gittin ulan AKP.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21394604.asp
ülke siyasetinin seviye olarak yükselmesini sağlayan, başarılı siyasetçi.
(bkz: gültan kışanak)
PEKEKE dediğinde ağzına mikrofon(!)sokulası
kendilerini hiç sevmememe rağmen bütçe görüşmelerinde konuşması en dikkat çeken konuşmacı olmuştur.
insanligin ne kadar onemli bir olgu oldugunu hatirlamami saglayan insan.