bugün

dondurucu havada çankırı deplasmanına gitmiş bir dolu taraftarı olan kulüptür.

deplasmanda on numara top oynayıp 1-3 gibi net bir skorla ayrılan futbolcularımıza ayrıca teşekkürler.
vakt-i zamanında helvamızı yiyenler seneye ne yiyecekler diye merakla bekliyoruz.
dostu olmaz,hasmı yaşamaz izmir takımıdır.canımızdır cananımızdır.
--spoiler--
kusura bakmayın..
çıkacağız biz bu ligten..
önce 1. lig'te..
sonra süper lig'te..
ve ardından da avrupa'da bekleyenimiz var..
sizin keyfinize göre dönemler artık geçti..
artık o basiretsiz insanlar yok..
artık sahaya çıkan..
mücadelesini yapan..
gol yese bile yılmayan..
1 gol yedikten sonra 3 gol atan..
önüne geleni ezip geçen..
bir ruh var sahada..
bandırma'lılarmı gelcekmiş..
buyursun gelsin kim gelecekse..
çok değil 3 sene sonra yine gelecekler ege'nin her yerinden izmir'e..
üzerlerinde Göztepe formalarıyla gelecekler..
bizimle birlikte gözgöz çekmek için..
avrupa'da nasıl tribün yapılır görmek için..
hepsi gelecek..
akhisarlısıda, afyonlusuda, bandırmalısıda gelecek..
bugün oynayamak için savaş verdiğimiz Alsancak Stadına
sığamayacağız önceden olduğu gibi..
önümüzdeki sene ne yapacaksınız..
altay maçını, buca maçını, k.yaka maçını uzayda mı oynatacaksınız..
ya ondan sonraki sene..
galatasaray gelmeyecek mi buraya bir kez daha..
sonra avrupa'lılar teşrif etmeyecek mi sanıyorsunuz..
duydunuz mu siz hiç istanbul'daki derbi maçlarının olimpiyat stadı'na alındığını
bursa inönü'ye giderken..
sakarya kocaeli'ye giderken..
300-500 bandırma'lı mı sorun alsancak'ta..
manisalılar değildi de, ordulular değildi de..
bandırmalılar mı..
bırakın bu işleri..
bizler side'yi de yaşadık..
giremediğimiz ali sami yen'i de..
gelemezsiniz denilen her yere gittik..
alsancağa da gideriz..
atatürk'e de gideriz..
akçaabat'a da..
karda buzda çankırı'ya da..
fizan'da oynatın..
sabah ezanıyla oynatın..
hafta içi oynatın..
gelmezsek..
yenmezsek..
bu sene de bu ligten çıkmazsak..
adam değiliz..

alayına isyan inadına göztepe
--spoiler--
bu hafta takip ettiğim bir blog sayfasında yer alan yazı. tam göztepeli bu arkadaşımız ve seviyorum yazdıklarını. bana her hafta göztepe hakkında yeni şeyler öğretiyor. seviyorum evet çünkü yok olan galatasaraylılık örneğini göztepede olduğunu gösterdi bana, inancı gösterdi, inançla beraber nelerin gelceğini gösterdi. ne diyordu isyan marşında
--spoiler--
issiz kuytu köselerden ant olsun ki donecegiz
issiz kuytu köselerden ant olsun ki donecegiz

o günlere inanarak dalgalan sari kirmizi
o günlere inanarak dalgalan sari kirmizi

acilarin arasindan sole isyan marsimizi
acilarin arasindan sole isyan marsimizi

kalksin eller üclü icin haykiralim göz göz icin
kalksin eller üclü icin haykiralim göz göz icin

son nefesi verir gibi sahadet getirir gibi
son nefesi verir gibi sahadet getirir gibi
--spoiler--
inanmışlık şarkılarında bile var. inanmak... bütün mesele bu.

ben fanatik galatasaraylıyım belki de bu yüzden göztepeli değilim ama ben karşıyakalı da değilim. izmir takımları arasında göztepeyi tutarım göztepe avrupada oynarken de göztepeyi tutarım, karşıyaka denildiği zaman:"bırakın yea göztepe varken karşıyaka kim oluyormuş" derim... derim ama galatasarayla oynarken işte ben galatasaraylıyım göztepe yensin diyemem... bu yüzden göztepeli değilim. ama bir şey var ki o da şudur: bu takım çok daha iyi yerlerde oynamayı hakediyor. taraftarı için hakediyor. umarım bizim kaybettiğimiz ruh göztepede hiç bitmez. ben de en azından onların başarılarına uzaktan sevinir kalbimle yanlarında olurum. kimbilir alsancakta olurum birgün karşıyaka maçında... ne kadar yanlarında olsam da ben galatasaraylıyım!

yolunuz açık olsun. tüm kalbimle sizlerin yanındayım. birgün tt arenada görüşeceğimiz zamanlar da gelcek. karşılıklı küfürleşeceğimiz günlerde olacak... ama gelinde en azından adam gibi adamlarla kavga edelim.
göztepe'de insanlar gecenin bir saatinde bile (23 civarı) omuzlarında göztepe atkısıyla dolaşıyorlar. ilk gördüğümde çok ilginç gelmişti. diğer taraftar grupları gibi esrarkeş değiller ama, insanlardı. yardımları da olmuştu sağolsunlar.
--spoiler--
Ayırmadık Sizleri Öz Kardeşimizden
Ödün Vermedik Hiçbir Zaman Sevgimizden
Dönmek Yok Sözümüzden Yeminimizden
Şampiyonluk istiyoruz Bu Sene Sizden
Çok özledik ANlayın Artık Halimizden
--spoiler--
beste konusunda türkiye'de 1 numara olduklarını düşündüğüm taraftarlara sahip izmir efsanesidir.
(bkz: bu takım deler)
NAMAZI KILMADIK DiNSiZ DEDiLER
ORUCU TUTMADIK KAFiR DEDiLER
ALLAHA YOL VERDiK HEP PEŞiNDEYiZ
BiZ MÜSLÜMAN DEĞiLiZ GÖTEPELiYiZ!!!

(bkz: göz göz göztepe)
bu sene sonunda bank asya ligine çıkacak olan güzide izmir takımı.
(bkz: müslüman değil göztepeliyiz)
pazar günü çok kritik bir maç oynayacak güzide izmir takımıdır.takımımdır.

(bkz: karşıyaka kocan geliyooo geliyooo)
pazar günü bandırmaya fena bandıracak olan izmir takımıdır.
süper lige çıkacağı günü iple çektiğim izmir'in 3. büyük takımı.
bu arada sırf bilin diye söylüyorum;
--spoiler--
hükümet düşer enflasyon düşer,
ankaragücü babayı düşer!
--spoiler--
Amatör lige düştüğü dönem karşılarında oynadığım futbol takımı.
19 aralik'ta bandırmaspor'la cok cok önemli bir mac yapacak izmir takimi.

her ne kadar eski sevgilimin memleketi olsa da bandirma'ya basarilar diliyorum. ehehkeh.
ben bandırma'lıyım yani izmir'le uzaktan yakından ilgim yok,fakat nerdendir ki duymuşum göztepe'yi küçüklükten...
galatasaray'ımla aynı renklere sahip olması,asi taraftarı ve karşıyaka karşıtı hareketleri beni derinden etkilemişti,şimdilerde ise hiç gitmediğim göztepe ve onun biricik takımı için ayrı bir çarpar kalbim.memleketim olan bandırma ile yapacakları maçta ise gönlüm yine göz göz den yanadır...

içimdeki göztepe aşkı kısacası bambaşkadır,

son nefesi verir gibi sahadet getirir gibi.
19.12.2010 tarihinde izmir de hava yağmurlu olmaması durumunda,bandırmaspor maçında izmir atatürk stadını 40 bin kişi dolduracak takımdır.yağmur yağarsa bu sayı 30 bine düşer neticede izmir de bu sezon taraftar rekoru kırılır.
bank asya'ya çıkmayı neredeyse garantilemiş takımdır. rakibi olmadığı açıktır ve bu hafta bandırma maçında bir kez daha gösterecektir. herkes sefasını sürüp cefasını çeker, biz cefasını çektik sefasını süreceğiz. düşerken helvamızı yiyenlere, geldiğimiz zaman ne yedireceğimiz çok açıktır.
değil bank asya'yı, süper lig'i hak eden, -en çok hak eden- izmir takımı. başarılar.
şöyle de bir şey vardır bu sevda için;

"sokak arasında maç yapsan, kaldırıma çıkar göz göz çekerim!"
göztepe, istanbul, anadolu yakasında, kadıköy ilçesi sınırları içinde bulunan bir mahalledir.
bugün oynadığı bandırma maçında, 35 bin taraftarla yine rekora koşmuştur. (17 bin biletli olduğu duyurulsada bir izmir klasiğidir, turnike yapmak)

2. lig de 35 bin taraftara oynamak paha biçilmez..
bandırmaspor'u son dakikalarda gelen gollerle 3-1 maglup ederek ilk yariyi zirvede tamamlayan takim.
bandırmaspor'u sahadan silerek galibiyete ulaşmış takımdır. bir de penaltıyı hibe ettik, hadi bakalım gençler...

gelene 3 gidene 3... 19.12'de farklı galibiyette bir şeylere işaret diye düşünüyorum.
bugünkü bandırma maçını feci yağmura rağmen deli bir taraftar topluluğunun desteğiyle ve 3 golle kazanarak liderliği ele geçirmiş olan takımım.. gelmeyenler çok şey kaçırdılar..

http://img842.imageshack.us/i/fotoraf1.jpg/
http://img139.imageshack.us/i/fotoraf5.jpg/
http://img819.imageshack.us/i/fotoraf2c.jpg/
ikinci lig maçında atatürk stadının kapalısını dolduran taraftara sahip takımdır. 2. lig için bir rekor olabilir.

http://www.facebook.com/v...160261866662&comments

Efsanesin tarihinle göztepe!
stadlara sığmıyorsun göztepe!
ikinci lig sana hiç yakışmıyor!
bırak sürünsün köpekler göztepe!