bugün

(bkz: kırk yıllık şişeciyim böyle damacana görmedim)
got-zilla nın büyümemiş halidir.
eğer kadındaysa güzel bir organdır.
çok güzel olması halinde bülbülün öteceği söylenmektedir.
kızgın lavlar saçan yanardağ... * *
ayrıca göte göt denir**
alternatifi olan kelimelerden kalça çok pasif çok yetersiz, çok yavan. sanki sadece dış kontürü belirtiyor gibi. popo ise, daha içi dolu bir kelime; sanki ihtiva ettigi ''o''larla lobları da içine alıp bombeleşiyor gibi bir havası var. ama göt... göt kraldır. göt kılı, deligi, sivilcesi artık aklınıza ne gelirse her şeyi kapsar, hepsini bir çırpıda, bir nefeste , üç harfte betimleyebilirsiniz. göt güzel.
cakma gotiklere verilen ad.
bazı kesimler tarafından sadece oturma organı anlamında kullanılır.
bir yerde çok övülünce hemen havaya kalkandır. ama penisle karıstırılmaması gerekir, bosu bosuna havalanır inmek binmez. boşalamaz ki yavrucak naapsın.
dübür ün biraz daha insancıl söylenisi.
lalesi bile mevcuttur.
iki lob şeklindeki vücudun bir parçası.

(bkz: popo)
(bkz: goth)
ömür boyu istemeden de olsa kaçtığımız ama hep bir adım arkamızda olan uzuv. *
birisi söylemişti 21.yüzyılın götün egemenliğinde diye. nereye baksak göt görüyoruz. 90'ların sonunda başlayan bu göt mevzusu aldı yürüdü iyice. özellikle kliplerde gözümüze gözüme sokulan ve artık en büyük fetiş haline getirilen organ oldu göt. kafamızı nereye çevirsek bir adet dolgun, kıvrımlı göt görüyoruz, heryerdeler. en güzel götlü şarkıcılar, aktrisler seçiliyor dergilerde. illa göte bir vurgu var her köşe başında. 21. yüzyıl götü yüceltiyor. 70'lerin 80'lerin göğüs fetişi bitti sıra göte geldi. çok seviyoruz onu. estetiğine hayranız, gizemine hayranız. çağrışımsal imgesini düşlüyoruz. göremiyoruz hayal ediyoruz belki ondan. 21.yüzyıl insanını heyecanlandırıyor göt. modernizmle beraber insanoğlu götle barıştı hatta işi ileri götürüp onu en tepeye koydu. bir özür mahiyetinde göte tapınmaya başladı. bir cinsellik iması yapılacaksa ona yapılıyor artık. giyim kuşam, moda onun üzerine kuruldu. göt geldi ve inanılmaz bir hızla yüzyılımızı esir aldı. ama yine de göt deyince bir irkilme var. fonetiğinden midir bilinmez, hepimiz seviyor, sayıyor, yüceltiyor ama telafuz etmiyoruz. kalça diyoruz en fazla. tv'den, gazetelerden, dergilerden sürekli göt pompalanıyor. artık ona çok alıştık onsuz bir hayat düşleyemiyoruz. gözümüze gözümüze sokulan götü çok sevdik, bağrımıza bastık. heryerdeler, hep bizleler. rahatsızmıyız, sanmam.
gündelik sohbetlerde ismi biçok farklı kılıfla sunulan zavallı vücut kısmı. mesela küçük çocuklarınkine toto denebilir.
müdürlere takılan lakaptır. * *
latin amerikada özellikle brezilya'da memeden daha kıymetli bölge. öyleki üstsüzlük ya da göğüs dekoltesi yerine göt dekoltesi önem arz eder orada. kadınlar için varsa yoksa göt güzelliğidir. tabi estetik cerrahi de bundan nasibini almıştır. en çok götsel estetikler mevcuttur. bölge kadınların göt güzelliği afro amerikan tarihlerinde aranmalıdır.

yine de ben basit bir tanım yapayım (bkz: bokluk), yani bok çıkan yer.
bir gün organlar kim vücudun müdürü olacak diye kavga ediyorlarmış. beyin demiş ki "müdür ben olmalıyım çünkü ben çalışmazsam insan hiçbir şey yapamaz". kalp demişki "müdür ben olmalıyım çünkü ben çalışmazsam insan hareket edemez". göt demiş ki "müdür ben olmalıyım çünkü ben çalışmazsam insan sıçamaz". peki demişler o zaman herkes sırayla birkaç gün çalışmasın bakalım en çok zorluğu ne zaman yaşayacağız. önce beyin çalışmayı bırakmış. vücüt hareketsiz yatmaya başlamış ama hücreler yaşamaya devam etmiş. sonra kalp çalışmayı bırakmış. vücut yine hareketsiz kalmış ama beyin ölümü gerçekleşmediği için yaşamaya devam etmiş. en sonunda göt çalışmayı bırakmış. insan sıçamamış; içerde birikmiş, birikmiş, birikmiş, patlayacak duruma gelmiş, diğer organlar dayanamamışlar, pes etmişler. göt vücudun müdürü olmuş ve o günden beri bütün götler müdür oluyormuş.
bizim köyde, insanların kendi kendilerini yönetme olayı olarak adlandırılan yönetim biçimi. hatta "halk için,halk tarafından,halkça" gibi yakıştırmalara sahiptir bu yönetim şekli. birçok siyasi parti dem vurmaktadır götten. en götü ise götik toplum partisidir. genel başkanı ahmet iskoçyalı, bilinen en götik götlerdendir.
karşı köyler demokrasi diyolar a.q göte.
felsefe bilginlerine göre insanın 2 yuvarlar organı vardır.
1- Göt
2- Beyin
insan geleceğeni yuvarlak organlarından birini kullanarak belirler.
değişik sesler çıkarma yeteneğine sahip uzuv.
(bkz: bakma lan)
açıkta bırakılmaması gereken organ.Kot, etek, pijama olmadı son günlerin modası türban takarak korunmalıdır.türban takmak ayrıca sevaptır.