bugün

çok hoş bir hatun ismidir.
taze şarkıcı ve güzel bir hatundur.
youtubeda arkadasının omuzuna yaslanmıs sekilde, kalbime gömerim o zaman diyen arkadas.

internet sansürü ile ilgili yorumları:
http://www.youtube.com/watch?v=5UllDNWX-co
kendisini çok tanımamakla birlikte dinlemesi hoş,sevimli bir kızcağız.çok çabuk ezmeyi hor görmeyi seven marifet sayan beğense de beğenmemiş gibi tavır takınan yapıcılık yerine kırıcılığı benimsemiş sözlük yazarları içinse tam bir hedef olabilicek şarkıcı...yerli şarkıcıları ya da sanatçıları bir yabancının çakması gibi gören asıl kendisi birinin çakması olan yabancı yalakası ve çirkinliğinden dolayı aynada kendi yüzlerine bakmaya korkan zihniyet(ler)in daima saldırılarına maruz kalıcak güzel yetenekli ve çevre hakkında duyarlı kız*
her ne kadar şarkıları kötü olsa da klibini gördüğümde kapatmadığım, güzel olmasa da çekici kadın.
28 yasindadir.

(bkz: oha)
çok hoş bir kız ismi. gökçe çiçek olarak milliyetçi çevrelerce çocuklarına isim olarak verilir.
yeni çıkmış bir şarkıcıdır. ayrıca müzisyen kimliği de varmış, bateri çalıyormuş. ama gel gelelim ki o burun nedir o nasıl bir rhinoplastydir.. olmamış, gözümü çok yoruyor arkadaşım.
hiçbir estetik ameliyat geçirmemiş kadın sanatçıdır. *
imitasyon deniz arcak.
aradım seni adlı şarkısında türkçe'yi katletmektedir.
(bkz: artık dayanmaya yoruldum)
biricik abla ismidir kimilerine göre.
gökçe isminde nadir insan olmakla beraber cekici ve guzelde olurlar.
çakma, imitasyon v.b. sanatçı *.
meşhur olma sevdasından, işe foto modellikle başlamıştır bu bayan. meşhur olamayınca şarkıcılığa burunmuştur.
iğrenç şarkılarıyla birlikte, yapmacık hareketleri de insanın sinirlerini getirir cinstedir.
(bkz: esefle kınıyorum)
*
proje şarkıcısı olduğu 50 metre öteden belli olan yonja (http://www.yonja.com/gokche) kullanıcısı. davulunu bilmiyorum ama keşke davulcu olarak kalsaymış.
sülalesi müzikle uğraşan eğelenceli rocker.
(bkz: balım) (bkz: gülüm) (bkz: mor fistanlım) (bkz: loptenaz dudaklım) (bkz: dudu yüzlüm) *
(bkz: vay be) (bkz: ne hatun ama)
göklerin kullandığı dil manasına gelir.
(bkz: türkçe)
(bkz: ingilizce)
(bkz: en namusait yerinden tanım uydurmak)
şarabı şişeden içmiş, balı peteğinden yemiş, her gün şarkı söylemiş bir hatundur. ilgiyle takip ediyoruz bu projeyi efendim.
avril'a çakma derken başımıza avril çakması diye kalmış, rakçı bozması bağyan.kulak sağlığımız için takip etmiyoruz* efenim.
ilk çıktığında müziğinin tarzını soranlara "benim tarzım, eğlenceli rock. ben eğlenceli rock yapıyorum, rock müziği eğlenceli öğelerle birleştirdim" diyen kişi.

yani punk rock, funk rock falan duydum, gördüm de eğlenceli rock ne yahu?
rokçıdan ziyade dövme yaptırmış manken gibidir. zira türkiye'deki kadın rockçıların geneli esmer, kısa boylu ve kiloludur. (bkz: şebnem ferah)
çıkış şarkısındaki "bulursam seni bir yerde, nana na nana na.." şeklindeki sözleri duyulunca vakti zamanında tarkan'ın "yakalarsam, mucuk mucuk" şarkısını akla getirmiş, bir programda kendisine sorulan "rock genelde toplumsal içeriklidir, hede hödö" şeklindeki soruya toplumsal içeriklerin kendisini alakadar etmediğini sadece eğlenmek istediğini söyleyen, ses performansını duyunca keşke davulcu kalsaydı diye düşündüren şarkıcı.
hayatımda en çok tanışmak istediğim insanlardan biri. sadece 10 dakika rock üzerine konuşmak istiyorum kendisiyle.

edit: konuşmak istememdeki amaç şu: ya o müziği bırakacak ya da ben rock dinlemeyi. yaptığı şeye rock diyor ulan bu kız.
dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
bu isime sahip insanlar nedense hep güzel ve şirin olurlar...