bugün

türkiye'deki gereksiz arabesk/aşk temalı müzik piyasasından sıyrılıp gönlünce müzik yapmış grup. zamanlarının ötesinde takıldılar.
dinlenesi eğlenceli şarkıları olan grup.

--spoiler--
ben sana hiç kıyar mıyım ? yani o kadar da hıyar mıyım ?
hıyar dedim de aklıma geldi. yeni sevgilinle aran nasıl ?
--spoiler--
ismail şarkısıyla ismail adlı 10 yıllık arkadaşımı özetleyen grup şarkıyı aÇtığımda beni tokatlar orası ayrı.
Aşığın mektubu adlı eserleriyle beynime kazınmış bi grup ismidir.
(bkz: istanbul da)
1990'larda kurulmuş pop müzik grubu.
biz abi sayılırız endişe etme demişlerdir.
90'ların en sikko gruplarından.
(bkz: gökhan Semiz)in ölümüyle dağılan matrak bir grup(tu).
akşamıma renk katan ve geceme de renk katacağını düşündüğüm müzik grubu. şarkıları beni eğlendiriyor; ama gerek Gökhan Semiz'in vefatı gerekse de grubun diğer üyelerinin bu ölümle yaşadığı hüznü düşünmek ve şu anda birinin tezgahtarlık yaptığını bilmek içimde bir yerleri ince ince sızlatmıyor değil...
zamanında fırtınalar estirmişlerdir. ama gökhan semiz'in ölümünden sonra dağılmışlardır.
hani buraya kadarmış derler ya... işte grup vitamin içinde her şey 1998 yılında gökhan semiz'in vefatına kadarmış, gökhan gittikten sonra bir daha eski günlerine dönemeyen vitamin'i çok özledik hele de doksanlar tam bizim ortaokul ve lise yıllarımızda söyledikleri unutulmaz şarkıları kendine has sözleri vitamin grubunun yerinin asla dolmayacağını biliyorum gökhan semiz allah taksiratını affetsin seni bir kez daha rahmetle anıyorum, emrah ve selçuk sizlere de selam olsun umarım her şey güzeldir sizler içinde.
(bkz: 90 larda çocuk olmak)
Ismail kel kafandan sen sorumlusun diyerek hepimizi güldüren can grup. Iyiki 90larda çocuktum dedirtir.
özlenen gruptur .
90'ların on numara beş yıldız müzik grubudur. Hala dinlenir.
(bkz: posta kodum da aynı ismail)
(bkz: elalarını)
onu bunu kafana takmayacaksin
dertleri kederi cope atacaksin
bir de sicaktan cildiracaksin
takmayacaksin tak acacaksin
bu sözleri yazmış rahmetli gökhan semizi içinde bulundurmuş grup.
Ara sıra bazı bazı genellikle sık sık sıkılıyorum. Daral geliyor. Cümlelerini bünyede hissettiren sempatik gruptur. Grup üyelerinden Gökhan semiz ne yazık ki Bakırköy'de talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir.
(bkz: takmayacaksın tak açacaksın)
müziğin tamamen geyik ve eğlenceden beslenebileceğini de göstermiş grup. dinleyip "bunlar kötü" diyen adam dönen olayı anlamamıştır zaten. her gece başkasının koynunda yatıp "aşkından ölüyorum" diye sahte aşk şarkıları yazan tırtolardansa "biz geyik yapmaya geldik" grupları yeğdir.
kaliteli gruptu. 90 sonrası gençliğin vitamin eksikliği net şekilde ortadadır.
bol haş haş bol kokain çok marihuana az vitamin. bol vitaminli gruptur.
absürd komedi tarzını müzikle birleştirip bunu da en iyi yapmış gruptur. rap müziği hiç sevmememe rağmen, bilindik şarkıları altyapı olarak kullanarak dinlenebilir kılmışlardır, çokta güzel yapmışlardır.
grup üyelerinden birini yanılmıyorsam adı Gökhan olanı trafik kazasında kaybetmiş gruptur, geyik şarkıları vardır.
ismail şarkısı ile ismailleri o zamanlarda biraz zor durumda bırakmıştır. aslında bilen varsa etkisini sürdürme ihtimali yüksektir.
istanbulda şarkısı çok güzeldir.