bugün

(img:#1455582)
beni bayan ama bin bir türlü cebren ya da hile ile sevgilim tarafından kandırılıp sokulduğum kokana oluşumudur.
hadi bir şey alınsa anlayacağım ama bazen bakıp çıkılabiliyor bile.
gratis'i duyunca aklıma hep okulun itiraf sayfasındaki bir apaçinin ''gratisteki öğleden sonra 3 gibi bordo ruj deneyen saçları kızıl boyalı güzel kız ruj çok yakışmıştı senden hoşlandım okuyorsan bu yazıyı beğen ben seni bulurum'' mesajı gelir.
Bir urunu gratise gittigin icin degil, urunu almak icin gratise gidiyorsan sikinti yok.

Gratise gitmesen de krem şampuan cilt bakim urunu kullanmiyorsan sorun sende.

Gratise her giden makyaj malzemesi alacak diye bir sey yok. Olayi cok yanlis anliyorsunuz.
almanca bedava anlamına gelen bir işletmw ismi.

buraya gagoz almak için giriyorum gerçekten güzel içecekler satıyorlar. tabii çıtırlar da işin cabası.*
%50 indirim var diyorlar saç boyaları 30 tl den 25 tl ye düşmüş.nerde bunu %50 ?
Artik sevmedigim ve alisveris yapmayacagim kozmetik ve kisisel bakim urunleri satilan yer. Sevmiyorum cunku ne zaman indirim var deseler ve urunlerin altina dusuk fiyati yazsalar da kasada önceki indirimsiz fiyatini istiyorlar ve öylece kaliyorsunuz. Bunu yaşamaktan biktim. Ya adam gibi fiyatlar koyun insanlari kandirmayin kasada göt gibi kalmayalim. Watsons da ayni bok. Rossmann candir.
ergen kızlarımızın son zamanlardaki popüler kültürü.bir çeşit bakımlı olma göstergesi sanırım. bu nedenle bir markanın viralini bu tarz gönüllü reklamcılar yapıyor. sikecem gratisinizi yeter artık. tamam anladık çok komik anılarınız var. ama kabak tadı verdi lan. siktiğimin tüketim oburları. hayır bir mağazadan alışveriş yapmak neden komik ve sempatik olsun ki.
bayram indirimi yapmis magazadir. tehlikenin farkinda misiniz?
görsel
Özel filan değiliz kızlar:( .
indirim var nasılsa onu al bunu al derken 3 5 parça şeye 265 tl verip çıktım.

Biraz üzdü tabii. 2 tane aldığımı da kasada bıraktım. Kötüsün gratis. gidip bir ayakkabı alırdım ben ona.
kapısında nice yiğitlerin beklerken heba olduğu kozmetik ve kişisel bakım mağazası.
El kremi muhteşem kokulu olan kozmetik mağazası.
Kendisini 1,75 TL’ye tedarik edebilirsiniz;

görsel
şikayet, öneri veya geri bildirimler için iletişime yönelik bir email adresi bile olmayan "kurumsal" marka.
Rossmann watsons ve gratis üçlüsünden bi şekilde beni en çok çeken, en çok sahiplendiğim mağazalar zinciri. Bir şey almak için girip genellikle 4-5 şey alıp çıkıyorsunuz.
canım hangi ürünlerde indirim var bir kaç krem almam lazım mesaj atar mısn tavsiye ettiğin varsa ? akjsdasd.
Bu yaşıma kadar buradan aldığım 2 şey var:
Tarak ve bebek şampuanı.

Benim için gereksizdir.
500. Magaza icin indirim yapmistir her sey yari fiyatina. Watsonsda da %40 indirim varmis.

Iyi guzelde simdi o kalabalik... o karmasa.. o kasa kuyrugu.... o kalabalikta bile el ele gezen ciftler, tha balm standinin onunde asla cekilmeyen tipler veya testerlari hunharca kullanip oraya buraya firlatanlar... tam kaos.
Oradan sadece tarak alan biri olarak umrumda olmayan indirimdir.

indirimli hali bile pahalı.
çok ilginçtir geçen seneydi sanırım hanımla gittik yine, rafta yüzde elli kasada yüzde yirmi + yirmi indirim yapabilen işletme.

kaç yıllık esnafım daha o hesabı çözemedim ben.
hiç gidilmez valla gerek yok o izdihama girmeye(yine de gitti).
içeri girince terli kadın kokusundan tiksiniyorum. indirim günleri daha da kötü.
indirim varmış gidem de highlighter alam.
şu anda ciddi indirim olan veya olduğunu düşündüğüm yer. bugün önünden geçtiklerimin içinde savaş var zannettim.
dışarıda biri nöbette bekliyor, içeride biri alışveriş yapıp poşet poşet dışarı çıkartıyor. çıldırmış gibiler. normalde astımı, nefes darlığı olan teyzeler bu dükkana girince adeta birer ramboya dönüşüyorlar.
bir sevgiliniz olursa tanımak için ve gerçek dayanıklılığını görmek için indirim gününde buraya götürün, gerçek karakteri hemen ortaya çıkacaktır. *
ben sadece bugün 2 tane mağazasının önünden geçtim ve bana bunları düşündürdü. çalışanlarına allah sabır versin.
indirim varken giriyorum 200 liradan asagi cikamiyorum indirim yokken de ayni ben anlamadim bu isi.