bugün

psn de indirime gitmeyen oyun. ayıp lan kaç ay oldu.
Pc versiyonu yakın zamanda çıkacak denilip bir türlü çıkmayan, grafikleri ve hikayesi mükemmel olan ve artık oyunculara daha fazla vakit geçirebileceği görevler sunan gta'nın son serisi oyundur. Pc gelmemesi yolunu gözleyenleri üzmüştür.
" Şafak sayar gibi gün sayıyorum amk. Çık artık pezevenk çık ! " dediğim oyundur.
ps4'te 2. el hesap alımı ile 60 liraya sahip olduğum ve bitirip yine 60 liraya sattığım oyundur.
buraya yazılan 600 küsür giriden sadece 0,005 tanesi oynanış grafikler özellikler vs. vs. ile ilgili. geriye kalanların hepsi ''pc ye ye ne zöman cokacah ya hu'' ve ''bunön föyötö çoh pağlı yavv'' hakkında.
tanım: grafikleri dışında diğer gta lardan farkı olmayan beş para etmez sikik oyun. bir bölümde tıkandım ps3 ten oynuyorum, ana görev gelmiyor ne yaparsam yapayım ana görev çıkmıyor lütfen bilgisi olan bilgilendirsin.
7 nisandan itibaren steam üzerinden ön yüklemeye başlanacak olan oyun.14 nisanda da play tuşu aktif olacaktır.
bu seferde ertelenirse rockstari bombalattıracak oyun.
4 gün önce walmart'dan $39.99'a aldığım, gta san andreas'ın yerini asla tutamayacak oyundur. (bkz: ne varsa eskilerde var)
bugün preload a açılan oyun.

hayırlısı be gülüm.
pc sürümü çıksa da çılgınlar gibi oynasak dediğim mükemmel hikayesi olan mükemmel grafiklere sahip olan oyun.
pc sürümü bir türlü çıkmak bilmeyen oyun olup ertelene ertelene oyun severleri sabır taşına çeviren oyundur.
ps4 sürümünü bitirdiğim oyundur.
rockstar games'in yeni şaheseri. ulan kaç aydır erteleniyor sabırla bekliyorum. ileride çocuğumun doğumunu bile bu kadar merakla beklemem heralde. ps3 ve ps4 sürümlerini inceleme fırsatı buldum. özellikle ps3 için mükemmeliyeti yakalamış adamlar. o makineden o grafikleri nasıl çıkardılar aklım almadı. ps4'te de yeni nesil rütuşlamalarını yapmışlar yansımalar felan. tabi bunlar beni asıl soruya yöneltti. bu oyun bende nasıl çalışır diye kafa yoruyorum. zaten seyrelmekte olan saçımın kalanını yolmaya başladım bir kaç gündür. benim sistem i7 3630q 12 gb ram 3 gb gtx 670m. son çıkan oyunlardan dying light'ı 1280x1024 çözünürlükte (alıştık artık full hd felan hak getire) high ayarlarda oynayabiliyorum. sizce aynı çözünürlükte gta v'i de oynayabilir miyim? ya da hangi ayarlarda oynayabilirim? ilk defa orjinal oyun alacam sanirim bir yardim edin. boşuna 200 lira vermeyeyim. konuyla ilgili iyi bilgisi olan arkadaşlardan mesaj bekliyorum.
Bu sefer kesin çıkacak oyun. Haftaya buralar coşar.
60 fps ve mükemmel grafikler. muazzam bir oyun, konsollarda ps3, ps4 ne kadar oynayan varsa tekrar aldılar oyunu. şu oyunun fullhd 60 fps fragmanını izleyin. gerçek hayat simulasyonu lan.
alamayacağım oyun.

Bilgisayar zaten ayrı bir dert..

Gidip ps3 alsam daha iyi amk.
bir efsanenin zirve noktasidir.
olum alacam galiba lan, durdurun beni!
pc versiyonu yaklaşık 60 gb olan oyun.
(bkz: adil kulllanım kotası)
Asla korsanının alınmaması gereken hakkını isteyen bir oyundur.
eğer bilgisayarım kaldırırsa orjinal alacağım oyun.
asla almayacağım oyun. ya rockstar ne gavat bi şirket yahu. pc platformu neden üvey evlat muamelesi görüyor? playstation yokken, xbox yokken pc vardı ulan.
Pc sürümü allahın izniyle haftaya çıkacak olan, beklenilen efsane oyun. işi gücü bırakıp oynarım şerefsizim.
grafik bölümünde bir çok ayar opsiyonu ile çıkıcak oyun. sistemimde zor çalışır diye düşünmeyin bu sefer port değil çok sağlam bir pc oyunu geliyor.