bugün

hazir karsiliksiz asklari iade garantisi vermisken karsilikli olanlarin mutlulugunu da temin etsin dedigim/istedigim yazar., yazmaz.. yaziyo.. yaz artik.
doom metal dinleyerek edindiği tecrübelerin kendisine ev taşırken nasıl yardım ettiğini merak ettiğim uzaktaki dost. gel de balık yiyeme insanı.
30 uncu dogum gunumu hatırlayan ankara takımıdan 3. kısı. kendısıne tesekkuru borc bılıyor, yanaklarından opuyorum. * *
gün içinde okuduğum tüm yazılarının gayet mantıklı ve doğru olduğunu düşündürten yazar...
gün içinde msn den gayet mantıklı ve yapabileceği küfürleri tarafıma eden yazar...

acımaz ise hemen şimdi istiyorum... -ahahaha-

ayrıca ben cahilim benle muhattap olma... *
eskiden çok sevdiğim dostlarımın listesinin en başına aday olan yazardı.
(bkz: #2029704)

bu ve bunun gibi bir çok entrysi olan sağlam yazarlardan. tebrik edilesi.
(bkz: g e)
faşon dil gönüllüsü olmayan; gerçekten dilbilim kurallarına uyan yazar. bu tavrıyla yeni nesiller için, yazım ve noktalama işaretlerini bilmeyen -ya da uygulamayan- yazarlar tarafından örnek alınması gereken biridir.
(#443981)
mayın tarlasında kapıştığım yazar. yüz kere istanbul'a geldiğinde onunla ilgilenmediğimi söyleyen. öyle bir şey yok. sen sürekli ordan buraya gittin farklı bir yerdeydin. ben de olduğum yerde oturdum napayım? huh suçlu oldum. sen bir gel bırak beni lannn düş yakamdan demezsen adiyim. *
gecenin 3'unde karizmasini yerle bir etmis yazar/djdir. oguz yilmazdan farfara iyiydi de, bu ajdar olmadi, i ih, hem de hic olmadi.

edit: kurtardi valla karizmasini. helal olsun. selda bagcan-ahmet kaya dueti, dostum dostumu caliyor.
gösterdiğim her tepkinin altına imzasını attığını gördüğüm, aynı zamanda fikir belirtmek için girdiğim bir başlıkta aynı fikri zaten önceden belirttiğini 1'den çok kere farkettiğim, benzer başlıklarda birbirini tamamlayan entrylere sahip olduğumuz yazardır.

kendisini 1-2 mesajlaşma haricinde tanımam etmem, ancak fikirlerini beğendiğim adamdır. klavyesi sağlamdır.
klavyesi de sağlam kendi de sağlam yazardır. keşke herkes onun gibi olsa.
adam gibi adamdır efendim. bi kere insanları satmayan bir yapıya sahiptir. *
(#2191358) yazar burada gerçekleri yazmış...
işte budur üstat kategorisine değil üç bin tane entarisi sokulsa az olan bir yazardır.

gerekli yerlere gerektiği zaman verdiği gerekli cevaplarıyla günümüzü ve dahi sözlüğümüzü ışıl ışıl etmektedir.

sözde değil özde modasına uyup , kendime yakışanı giymek suretiyle şükela bir yazar olduğunu vurgulama ihtiyacı hissettim , bilemiyorum.

hadi bakim...
değmeyecek insanlar için sinirlenmemesini önerdiğim adamdır.
biptir et diyorum kendisine. elbet tepki gösterilmeli zaten gösteriliyor da ama yıpratma kendini bu kadar bunlar için.
allahla kul arasindaki iliskiyi sorgulamadan/sorgulatmadan konusmak gerekirse; ankara'nin nese kaynagi olan yazar. kendisi su gunlerde siyasetciler icin bi onemi olmayan ideolojisini sonuna kadar savunan, savunduklarini kelimelere gayet de bi guzel dokebilen, anlatmaya calistigini lafi gedigine oturtarak anlatabilen, sozlukte ilk hayran oldugum, ilk takibe basladigim yazar.

de hayde..
iyi yazar. okuyor entrylerini zevkle takip ediyoruz.
şu anda nasıl bir halde olduğunu biliyorum ve ona laflar hazırladım.. şimdi "olm sinir yapma lan, değmez.. onların amaçları zaten bu... " demek geliyor içimden ama diyemiyorum işte..
radyoda o calsa biz dinlesek dedigim yazar. zevkine hayran kaldigim yazar.
(#2260322) no'lu entrye istinaden: entrylerini beğendiğim şeker insan. *
sili'den ithal edeceğim üzümlerden kazandiğim servet ile ihya edeceğim kişi.
ne zaman online listesine baksam benim üstümdeki yazar.

peşin edit: o anlamda demedim.*