bugün

bu sitenin koruyucusu ya da avukatı değilim ama gerekli araştırmayla 'neden' sadece ufak bir çiçek koyduğunu anlayabileceğiniz aradığınız çoğu şeyi bulabilen arama motoru.
amerika'daki ermenilerden korktuğu için sadece çiçekle 10 kasımı kutlayan arama motorudur.
ota boka doodle yapan fakan ulu önderimiz atatürk'ün ölüm yıl dönümünde küçük bir çiçek koyan arama motoru.
Mynette Bilen kazanır oynayanların en büyük yardımcı kaynağı olan bir arama motorudur..
atatürk için sade ve güzel bir karanfil koyan site.

beyin yoksulu arkadaşlar ne bekliyorlardı, merak ediyorum. bu kadar etiket meraklısı olmaya hiç lüzum yok. bugün bayram değil, bir anma günü. sessiz, sakin ve içten...
Dünya'nın en büyük arama motoru. Ayrıca bir sayı. En azından yanlış hatırlamıyorsan.
"tilt" yazınca sağa doğru bilmemkaç derece kaymaktadır. önceden de böyle miydi bilemem ben de başkasından öğrendim zira.
chrome veya mozilla'da "do a barrel roll" yazılarak sayfanın atraksiyona geçmesini sağlayan dünyanın en büyük web oluşumu.
Şuan girilemeyen arama motoru?!
şu an girilen arama motoru.
her zaman girilen arama motoru.
sürekli girilen arama motoru.
ulan niye giremiyorum o halde dediğim arama motoru.
ne oluyo lan denilen arama motoru.an itibariyle devre dışıdır.

edit:düzelmiştir,galeyana gerek yok.
girile girile, yalama olmuş arama motoru.
şu an yeni sekmede açık olan arama motoru. olm sorunsuz giriliyor lan hayırdır?
yozgat yazinca yazilar ters cikiyo.
her şeyi bilen internet tanrısı.
leb demeden leblebiyi anlayan en büyük kelime dünyası.
geçen günkü ilk pdö(probleme dayalı öğrenme) dersinde hocanın(doç*) öğrenim hedeflerini araştırmamız için sunduğu en büyük kaynak.
türk halkının internet derken kastettiği zımbırtı.
an itibariyle giremediğim sitedir. site başlığında Default PLESK page, içerisinde ise domainle ilgili klasik şeyler yazmakta. yani google'a ulaşamıyorum sözlük.

edit: an itibariyle giriliyor sözlük.
az önce adsense bilgilendirme mailini rusça atmış site. *
40 dakikadır ulaşılamayan arama motoru.

Ek: eksi veren motor.
let it snow yazınca kar yağdıran sitedir. ehe ehe. çok güzel be.