bugün

android telefonlarını kullanarak dünyanın aralarında türkçe’nin de bulunduğu 14 dilde birbirleriyle konuşmasını sağlayacak.
daha sade tasarıma sahip yer. hem çok kişi de kullanmıyor.

ama son zamanlarda yaran facebook iletileri paylaşan arkadaşlarımı artık siliyorum. gidin facebook'ta paylaşın kardeşim! burayı da facebook'a çevirmeyin!
sahiblerinden larry page google+ profilinden paylaştığı yazıda toplamda 190 milyon android kullanıcısının aktif olarak cihazlarını kulandığını açıklamıştır. bu rakama telefon ve tabletler dahilmiş.
otomatik başlık yönlendirmesinde "bugün kaç eylül" sorusu çıkan site.

"ölcem şindi."
buzz servisini kapatacağını duyurmuş dev site.
artık daha bize seçenek sunmadan yazdığımız ilk harflerle aramaya başlayan arama motoru.
yapma bebeğim, lafımı kesme ben kendim tamamlarım.
google hesabınızla google'da arama yaptığınızda gmail hesablarında kullanılan SSL şifreleme protokolünü arama sonuçlarında kullanıp kullanıcılarının güvenliklerini sağlayacağını açıklayan arama motoru.
van depremindeki kayıplar için "Person Finder" hizmetini Türkçe olarak kullanıma açan arama motoru.

http://shiftdelete.net/va...google-bulacak-32682.html
Hacker ın en büyük dostu, amcasıdır google.
yahoo'ya satın almak için teklif vereceği iddia edilen dev arama motoru.
yahoo'yu satın almaya çalışan şirket.
ama üzüldüm ben şimdi. nedendir bilmem, yahoo'yu çok seviyorum. bana çok aha sempatik geliyor. halbuki, çağın çok gerisinde... kendini yıllarca hiç değiştirmedi, 10 yıl önceki yahoo neyse, şimdiki de o. google'a, bak, chrome'u yeter...
türk kızılayı'na tam 500.000 dolar bağış yapacak dev site.
29 ekim 2011 törenlerinin iptal edilmesi konusunda hukumetin emirlerine uymamis ve bizlere bir guzellik yapmis. kapatilmaz umarim.

http://www.google.com.tr/
bu geceden tezi yok, faşist diye yaftalanması çok uzak değildir.
edit: çok uzak değildir derken hemen altımda bit demedim ki amk.
bi sikime benzememiş olan cumhuriyet bayramı logosu ile yerlere göklere sığdırılamayandır.
ek: özgün olmamış diyorum lan ne eksiliyosunuz yavşaklar?
bi' sikime benzemesi için oynayan zıplayan şeyler isteyen yazarları memnun edememiş arama motoru.

bayrağın var yetmez mi?
google erişiminin yasaklanmasından da korkar olduk. sonuçta onlar bayramımızı kutladı ve bu ülkede bu bayramı kutlamamak yasak.
arama motorunun çalışma biçiminde köklü bir değişime gidiliyor.
bundan böyle google ile internette arama yapanların en taze bilgiye mi ya da geçmiş tarihten verilere mi ulaşmak istediği göz önüne alınacak.
do a barrel roll yazınca mevlana gibi dönen arama motoru.
tilt yazınca da eğim veriliyor.
değişik özellikleri hala keşfedilmemiş olan arama motoru.
google küçük yazıp kendimi şanslı hissediyoruma basınca bir hayli komik bir şey çıkan arama motoru.
10 kasım için doodle yapmamıştır. koydukları o karanfil götlerine kaçsın.
çük kadar bir karanfil koyan arama motoru. eksik kalmasın.

düzenleme : karanfilmiş. teşekkürler hakanali.*
10 kasım'da google'den atatürk yapması gerekirken küçücük gül ile gönül almaya çalışan arama motoru.
sırpların katlıamında yaptığı gıbı Atatürk ün ölüm yıl dönümünde de ıhmalkarlığını koruyan arama motoru.