bugün

odtu hakkındaki engin bilgilerini bizimle paylaşmak isteyen yazar. ayrıca yarımşar saat ara ile aynı konu hakkında değişik başlıklar açarsa bizi de, okuru da sevindirecek olan yazardır kendileri. malumunuz okur siteye girdiğinde sol menüde altalta hep aynı konu ile ilgili başlıklar görünce sıkılacaktır, an itibariyle yazarların sıkıldığı gibi.
ek vitamin yahut multivitaminleri çok kaliteli değildir.supplement leri profesyonel firmalara**** göre çok daha ucuz olduğundan tercih edilebilir fakat ucuz oldukları kadar da kalitesizdirler*.
http://www.gnc.com.tr/web/
ultra mega gold isimli takviyeleri hayat kurtarıcıdır. her sınav döneminde öğrencinin kati surette yanından ayırmaması gereken bu bilumum vitamin ve mineral karışımı bedende hiperkativite yaratır.
(bkz: gnctrkcll)
memleketimde kat kat iyisi olan ama yemeyip, çıkartıp, çöpe attığımız üzümün o tatsız çekirdeğini bir jelatin içine koyup, "coq haptır bu" diye bilmemkaç dolara satan amerikan firması.

müşterisi de var. dolu.

yok arkadaş. ben üzmün çekirdeğini de made in usa yazacak kadar serbest piyasacı olamam. saçma hem. pazarda kilosu kaça?
(bkz: solgar)
(bkz: canbesler)
saç dokulmesine karşı ürettikleri bitkisel şampuanları işe yarayan firma.
spor yapanlara, zayıflamak isteyenlere , sınava girecek öğrencilere vs "tamamen doğal bitkisel bunlar" diyerek satış yapan, sattığı ürünün içeriğini bilmeyen satış elemanlarına mini etek giydirerek ilgi çeken, ürünleri alanların sağlıkları ile ilgili tek bir soru sormayan sorsa da anlayamayan ve insan sağlığı ile oynayan çok tehlikeli denizlerde yüzen kuruluş.
ilaç eczanede satılır.
Bugünlerde sporcu ürünlerinde 3 al 2 öde gibi çok güzel bir kampanya yaparak takdirimizi ve paramızı kazanmış firma.
(bkz: genç)
özlü sözler konusunda ihtisas yaptığını sanmaktayım. başlık altı entryleri elliden fazladır heralde.
(bkz: ellerine sağlık)
vitaminden fonksionel bar lara, bitkisel kapsül den organik çay çeşitleri ne kadar çok geniş bir ürün portföyüne sahip şık bir mağaza zinciri.
seri eksi oy veren ibne başlığını açması ile seri eksi oy almıştır.
çeşitli sporcu ürünleri, bitkisel çaylar, glukozamin ürünler, balık yağları vb. şeyleri bulabileceğiniz mağazadır. alanında çok başarılıdır. şube bolluğundan dolayı ulaşılması çok kolaydır.

yoğun spor yaptığım dönemde yağ yakıcılarının faydasını çok fazla gördüm, düşünmeden öneririm.

(bkz: gnc live well)
Ürünleri pahalı gözükse de hem adet hem de içerik olarak düşünüldüğünde piyasada satılan onlarca taklit, sahte veya merdiven altı ürüne göre kesinlikle tercih edilmesi gereken marka.
açılımı General Nutrition Centers olan, küresel çapta bitkisel ilaç satışı yapan, ABD merkezli bir mağazalar zinciridir.
Zamanında şu anda Türkiye'de bulunması mümkün olmayan afilli ürünlerde korkunç indirimlere gidiyorlardı. O kadar ki böylesi olamaz 100 lira olan bir ürün nasıl olur 20 liradan satılır diye huylanıp almadığım zamanlar oluyordu. Salak gibi bunun hep böyle gideceğini düşündüm. Bir şirket politikası sandım: Son tüketim tarihi yaklaşan ürünleri stoktan çıkarmak için zararına olsa dahi satıyorlardı.

Yine de bayağı bir ürün topladım. Ayak sağlığı için vazgeçilmez olan gotu kola bitkisinin 60 adedini 150 liradan 25 liraya düşünce almamak mümkün mü? Böyle böyle param oldukça (ofisin burnunun dibinde bir gnc mağazasının olması da tabi muhteşem bir fırsattı), her an indirime giren ürünleri görme ve beğendiğimi alma şansına sahip oldum. O sırada haliyle mağaza elemanlarıyla da arkadaş oluyorsunuz. Bana hep gümrükten mal çekmelerine izin vermediklerini, o yüzden çoğu ürünü bulamadıklarını, ama sorunun yakında çözüleceğini umduklarını söyleyip durdular.

Yine uyanamadım.

Sonra bir gün (artık indirime giren bir şey kalmayınca uzun bir süre uğramadıktan sonra) mağazaya gittiğimde kapı duvar buldum. O sırada 15 Temmuz darbesi yeni olmuştu ve her yer toz duman içindeydi. Kapıdaki bir görevli laf geveledi etti. Tüketici hizmetlerini açtığımda böyle bir hat kullanımda değildir sinyali aldım...Sonra da haliyle unuttum. Herhalde dedim Türkiye pazarından çekildiler (Solgar'la başa çıkamadılar).

Sonra bir gün Fethullahçı oldukları için el konulan firmalar listesine bakarken aralarında Türkiye GNC'yi de gördüm, Vay canına dedim ya adamlar her yere burunlarını sokmuşlar ya da bu hükümet artık kafayı yemiş.

Öyle veya böyle o günden beri GNC Türkiye TMSF'nin elinde ama faal değil. ABD GNC de anladığım kadarıyla iki üç tane vitamin satmak uğruna böylesine sıkıntılı bir ülkeyle uğraşmak istemedi; yeni bir distribütörle anlaşmadı.

Sorun iki ölçekli: Küçük olanı, bu firmanın bazı vitaminleriyle hayatlarını idame ettiren, doktorun ısrarla almasını tavsiye eden yaşlılar hastalar vardı. Onlar ne yaptı bilmiyorum.

ikincisi, AKP bunu hep yapıyor. Kar getiren bir sektörde yabancı firmalar varsa (ithalatçı olarak), kendi yandaşlarını oraya yönlendiriyor; öyle veya böyle, haklı veya haksız yabancı firmayı caydırıyor. Milli üretim goygoyu altında kendi yandaşlarının uyduruk ürünlerle insanların paralarını sağlıklarını çalmalarına göz yumuyor (balen diye bir marka var; bakanlığın ayıplı ürünleri arasında bilmem kaç tanesi yer almakta. Ama bu ürünler piyasada en uyduruk baharatçıda bile vitamin olarak satılıyor). Lokman Hekim gibi abuk sabuk firmaların içlerine toz toprak mı bahçelerde yetişen ayrık otu mu bok böceği mi koydukları bilinmeyen (hiçbir denetim yok çünkü) ürünlerini yerli üretim diye sağlıklı yaşam peşinde koşanlara kakalamaya çalışıyorlar. Allahtan Solgar var pahalı mahalı ama güvenli.

Mesela Hekimzade diye hatay menşeili bir firma var. Sitesine ürünlerine baksanız bir afil bir hava bir renk bir ürün cümbüşü. Sanırsınız, Hipokrat'ın ailesinden geliyorlar. Geçenlerde biri şikayet etti bunları. Peki ne çıktı? Normalde bir bitkisel ürünün özütünün vitamin olarak satılması lazım ki vücut onu kullanabilsin; yaprak formuyla yuttuğunuzda bağırsaklarınızdan çıkıp gidiyor. Bir ürünü için 200 lira gibi fiyat biçen bu Hekimzade'nin ürünlerinde ne bulundu dersiniz? Bildiğiniz yaprak. Yani ha siz bedava bahçenizden toplayıp yemişsiniz ha 200 lira bunlara bayılıp hapını içmişsiniz. Tek fark bunlarınki dövülmüş yaprak.

Ha bu yazıyı okuyan (olursa) şunu düşünebilir: Lan olm nasıl olsa zaten bitkisel ürünler yerine doğalını ye. Sorun burda bu değil. AKP'nin politikaları neticesinde ülkenin her bir şeyinin nasıl zarar ziyan olmaya gittiği konusu.

Şimdiden böyle şeylere tepki vermezsen yYarın öbür gün kanser olduğunda seni gerçek kanser ilaçları yerine Lokman Hekim'in şifalı sularına yönlendirirse hiç üzülmemelisin.

For you diye bir mağaza zinciri vardı, bilen bilir yeşil yapraklı logosu vs; bildiğimiz eczaneleri tasfiye etmek için açılmıştı; Tayyip'in çok yakın arkadaşı zengin bir Kürt işadamının yatırımıydı. Her yere boncuk gibi mağaza kondurdular durdular; eczaneden tek farkları reçeteli ilaç satmıyorlardı. Muhtemelen ileride ona da çözüm bulacaklardı ve adamı ihya edeceklerdi (tabi Tayyip de avantasını alacaktı). Allahtan mağazalar tutmadı da o sistem çöktü, Tayyip'in paraları boşa gitti, ağzı yandığı için bir daha o alana ilişmedi.

Bunlardan kurtulduğu gün bu ülke topluca şükür namazı kılmalı.
kurtulduk valla.
hediye interneti parayla veriyor. amk mantık kalmamış
görsel
Artık ücretsiz internet hediyesi vermiyor. Yıldız toplasan kuponlar hemen bitiyor kalmıyor. Ben de bugün kaldırdım uygulamayı.