bugün

yiğidi öldür hakkını yeme demek lazım olan futbolcudur. bir fenerbahçeli olarak diyorum ki türkiye'ye gelen en iyi futbolcuydu kendisi. teknik direktörlük konusunda pek başarılı olamasada futbolunu izleme şansı yakalamış bir nesilden olmak güzel birşey.
Geliyormuş...

http://www.facebook.com/p...806.14123.110202182331891
bazı kaynaklara göre patron olmak üzere. (bkz: ntvspor)
bir önceki gelişinde galatasaray a uefa kupasını aldığından beri oynadığı en iyi futbolu oynatmış ancak derbilerde tek kale oynayan galatasaray kayseri de son dakikada gol yiyerek ve gençlerbirliğinin maçı çevirmesine engel olamayarak şampiyonluğu kaybetmişti. bütün bunlara rağmen elindeki kadroyla çok iyi iş yapmıştı.

eğer kapris sorununu atmışsa üzerinden çok önemli işler başarabilir ama onun gibi bir egonun adnan sezgin gibi çapulcularla anlaşabileceğini sanmıyorum.

yine de gelse de takımdan yeni bir ribery çıkarsa demeden edemiyorum.
2007'den beri takım çalıştıramayan, başarısız teknik direktör.

olur da galatasaray'a gelirse, yönetim gerçek manada kendi ipini çeker bu sefer.
çok başarılı t direktör. (bkz: 5 1) artı o kadroya (enkaz) arkasından kazılan kuyulara her zamanki hibi h şükür hininin yaptığı kulislere rağmen az farkla takımı 3. yapmıştır beş parasızz bir takımı. ama galatasaryda harbiden sırf bu yönetim için demiyorum ama berbt bir yöneticilik sistemi vardı ama berbat !!. gelelim asıl korktuğum olaya ve bombaya umarım böyle olmaz yoksa bu entryi tekrar gösterip bi ton küfür saydırırım:

yönetim f terime gitti, terim bunlara ben yarı yolda gelmem anca seozn sonu gelirim dedi. bunlarda iyi o zaman biz sezon sonuna kadar hagiyle devam edelim nasıl olsa şampiyon olamaz normal sonuç olarak 2. 3. olur bizde bunu bahane eder seni getiririz dediler. tabi hagiye böyle söyleseler gelirmi nah gelir yani özetle (bkz: hagiyi harcayacaklar matmazel). o zaman bende buradan onların dünyasını başına yıkmazsam bende billiejean değilim.
an itibariyle galatasaray'ın yeni teknik direktörüdür.

kaynak: fanatik "Başdöndürücü bir trafik sonrası geç saatlerde teknik direktörlük görevine Gheorghe Hagi getirildi."
hürriyetin haberine göre bugün içinde 1.5 yıllık sözleşme yapacak teknik direktördür.

maalasef adnan polat hagi'yi harcayacaktır diye düşünüyorum.
(bkz: HAGiYi harcayacaklar matmazel)
futbolcu olarak efsanedir ancak teknik direktör olarak başarısızdır.
1. gelişinde takımı şampiyonluğa oynatmış son haftalara kadar bu heyecanı korumuştu. En azından şimdiki gibi sezon ortasında heyecanı kaybettirmedi bunun yanında Türkiye Kupası'nıda müzesine götürdü. Bu sefer önceki gelişinden daha sağlam bir kadro yapısı mevcut, ülkeyi tanıması avantajı başarılı olmaması için bir neden yok.

Bir neden yok derken aslında çok neden var, basiretsiz bir yönetim var mesela günü kurtarmaya çalışan bir yönetim, en ufak bir başarısızlıkta taraftarın önüne atılacak bir efsane var. Keşke efsane olarak kalsaydı bu şekilde yem yapılmasaydı sonuçta mutlaka buda bir gün Adnan Polat değirmeninde öğütülecek.

Bir diğer taraftanda giderken "S. ol git Hagi" diye bağıranlar şimdi "I love You Hagi" diye hoşgeldin nidaları atacak mı? Merak etmiyor değilim doğrusu.
türkiyede oynamış en iyi yabancı futbolcu.*
dilerim geçen sefer ki gibi olmaz ve en az oyunculuk zamanındaki gibi mucizeler yaratır.
Futbolculuğu iyi Teknik direktörlüğü kötü olan kişi.

"Hagi, futbolu bırakır bırakmaz Romanya milli takım teknik direktörlüğüne getirildi ancak başarılı olamadı. Daha sonra çalıştırdığı diğer bir takım Süper Lig ekiplerinden Bursaspor oldu. Bursaspor'da istenilen ortamı sağlayamaması sebebi ile sezon bitmeden ayrıldı ve birkaç ay sonra Fatih Terim'in istifası ile Galatasaray teknik direktörlüğüne getirildi. Birkaç yıl önce oyuncu olarak ter döktüğü takıma bu sefer hoca olarak gelen Hagi, Galatasarayda başarısız oldu ve kovuldu. Galatasaray'dan sonra, Romanya'nın Politehnica Timişoara ve sonra da Steaua Bükreş takımlarını çalıştırdı yine başarısız oldu ve kovuldu."

şimdi galatasaray bu adamdan ne bekliyor.
şuan ki haberlere göre galatasarayımız tarafından kendisine bir şans daha verilen şimdilerin teknik direktörü,eski efsane 10 numaralı futbolcumuz. top artık hagi de bizim için ya efsane futbolcu olarak anılmaya devam edecek yada efsane teknik direktör olup gönlümüzü ikinci kez fethedecek.
http://www.galatasaray.org/kulup/haber/8226.php

an itibariyle yeni teknik direktörümüzdür. hoşgeldin gözümün nuru...
dünya futbol severlerin 90 lı yılların başındaki dünya futbol şampiyonası turnuvasında, maradona ile en iyi sol ayak karşılaştırılması yapılmış müthiş futbolcu. maradona kokain suçundan dolayı diskalifiye edilmesi sayesinde bu savaşı kazanmıştır. ancak maradonadan daha iyi değildir. ancak şüphesizki tarihin en iyi oyuncularından ilk 15 içindedir.
an itibarityle acıklanan teknik direktörümüz yardımcısı ise tugay olmustur. bu yürek 3. kez bu efsaneyi kaldırmaz keşke keşke keşke gelmeseydin be yerin hep sabit kalsaydı.
tugay kerimoğlu ile birlikte g.sarayın sezon sonuna kadar adnan sezgin'e uşak olarak kiraladığı futbol profesödür.
bir galatasaraylı olarak, takımın başına gelmesine karşı çıktığım kişi. teknik direktör olduğu dönemde, taraftara yönelttiği "hırsız" suçlaması herşeyi berbat etmişti. trübünlerden hırsız hagi diye tepki görmüştü.

hagi'den teknik direktör olmaz. denedni görüldü. dipteki galatasaray'ı oradan hagi çıkartamaz. galatasaray batıyor.

2-3 maç yitirsin takım, hagi istifa sesleri duyacağız. kredisi yok bu adamın. adnan polat'ın adnan sezgin aşkı cimbomu yaktı.
adnan brothers ın yeni imha planı.
heykeli dikilesidir. muhteşem kelimesinin karşılığı işte bu adamdır.

(bkz: i love you hagi)
yazık olmasından, iyice küstürülmesinden korktuğumdur. anılarla yaşatılması daha güzeldi. öyle kalmalıydı. adnanların oyununa gelmez umarım.

gelmiş geçmiş en iyi 10 numaralardan bir tanesidir. türkiye'ye daha gelmez böyle biri.
taraftarın zaafından faydalanmaktır.
öncelikle galatasaray camiasına hayırlı olmasını dilediğimdir. yalnız eldeki perişan kadroyla mucize yaratmasını beklemek hödüklük olacaktır. keşke gelen hocalar şöyle 3-5 sene kalsa takımlarında da o zaman yorumlasak...