bugün

bazen öyle mesajlar gelir ki karşı taraftan ne diyeceğini bilemezsin ve atacak bir cevap bulamazsın, öyle bir durumdur bu. gelen cevap karşısında dumur olursun elin ayağın titrer. şöyle ki:

+hayatım çok özledim seni ya sende özledin mi beni?
-evet.
+?*!-...
verecek bir cevabın olmamasıdır.
peki denir.
aslında bazen vermemek en güzeli ama insanlık bizde kalsın.
(bkz: cevab veremedi)
şuan yaşadığım durumdur, çok kötüymüş mesaj atamamak. biri size mesaj atmıyorsa çaylaktır sözlük unutmayın küfür etmeyin.
sözlük kızlarına yaptığım eylemdir.
karşıdakinin attığa mesaja cevap bulamamandır. mesaj'da söyleyemeyeceğin ancak yüzüne karşı söyleyebileceğin mesajlardır böyle durumda yapılması gereken en iyi şey "peki" demektir.
Hiç de terbiyesizce olmayan eylemdir. Kişinin kendi özgürlüğü dahilindedir.
orospu çocukluğudur. net. evet. yes. ok.
bazen umursamazsiniz o kisiyi ve cevap dahi vermezsiniz. aslinda sevmediginiz bir insansa en iyisini yapmaktir.
Sen atınca cevap gelmeyince sinir bozucu ama sen cevap vermeyince çok güzel.
önce bir nicke bakılır adam mı diye, daha sonra istenirse cevap verilir.
Gerçekten bazı erkekler piskopat sapığımsı noktaya gelip öyle mesaj atıyorlar ki kalakalıyorum.Ayakkokunun sindiği çorabı bana yollarmısın ne demek yahuuu........yazmasın kimse böyle tiksinç mesajlar...
genelde yaptığım eylemdir. muhabbet sarmıyorsa bırakırım cevap vermeyi.
Mesaj alimini kapatirsaniz oyle mesajlara maruz kalmazsiniz..
Ulan üç beş psikopat var boyuna iki saat aralıklarla naber yazıyorlar iyiyim senden naber diyorum iki saat sonra tekrar naber yazıyorlar. Sanırım üzerimde sosyal deney falan yapıyorlar. Neyse burdan söylemiş bulunayım sövüyorum ciddi ciddi size.
yapılması ayıp olan eylem. karşındaki sana emek verip iletşim kurmaya çalışıyosa sen de ona cevap vermek zorundasın