bugün

ey müstakbel sevgilim mıstık,

zamanda yolculuk edebilen bir makine icat ettim, lakin bu makineyle geçmişten maada bir tarafa gidebilmek imkanı yok. bir dahaki yazımda sana ayrıntıları da göndereceğim, ufak tefek kontrollerden sonra.
rica edicem fazla kaşarlık yapma. bi gün çıkıcaz sonuçta ayağını denk al.
git bana türk kahvesi yap.
kaç yıldır seni hayal ediyorum.
sevgili gelecekteki sevgilim,

pms olduğumda kırmızı şarap içir bana kedi gibi oluyorum. o zaman sana çemkiremem işte. bir de saçımı falan okşa.
dışarıdaki erkek arkadaşlarım sadece arkadaşım, gerçek sevgilim olan bir tek sensin. gereksiz kıskançlık yapma amk!
ben yorgunum ya da sinirliyim diyorsam gerçekten sinirliyim demektir. üzerime gelme, beni germe.
hasta olduğumda bana kitap oku çok severim.
suyuma gelir beni şımartırsan sen karlı çıkarsın, o zaman seni pamuklara sarmalar sararım!
benimle kavga et, o an içinde ne varsa o an söyle bitir.. sonra da gel, sarıl, öp barışalım..

şimdilik bu kadar böceğim, bir de beni aldatmakta serbestsin çaktırmadığın ve aldatmak gibi tiksinç bir eylemi kendine yakıştırdığın sürece. Yakalarsam çok fena olur..

beni bulana kadar kendine çok iyi bak. öptüm. bye.
ayrıl da gel. *
o kadar dil döktüm hala gelmedin, ben senden gelmeden vazgeçtim.
tekrar merhaba!

birşeyi bilmeni istedim. inanılmaz şanslı bir varlıksın sen. Senin için bir defter hazırlıyorum. Sabahattin Ali'nin alıntılarını yazıyorum deftere. Çok güzel bir defter kabında çiçekler var bir sürü. Sağ sayfaların en altında da güzel güzel sözler var. ilk iki sayfasına önsöz gibi birşey yazdım. Onun dışında sağ sayfalara alıntıları yapıyorum. Sol sayfalar genel itibariyle boş kalıyor, onların bazılarına da seninle alakalı notlar yazıyorum.

bu defteri seni her zerremde hissedebilirsem vericem, gerçekten doğru insanım olup olmadığını hissettiğimde sana vericem. orada ipuçları da var.

ulan biri benim için geçmişte böyle birşey hazırlamaya koyulsaydı, benim ben olduğumu bilmeden beni bekleseydi ...
uykusuz musun benim gibi?, sen de beni düşlüyor musun ?, seni beklediğimi biliyor musun?, farkında mısın seni sevdiğimin?, görmesem de sana yandığımın, sesini, kokunu bilmesem de özlediğimi... biliyor musun ?

çok yanlızım lan çoooook.
evlenmeyeceksen dükkanın önünü kapama allasen... *
bu son olmayacaksa gelme, istemem..
bir ömür boyu benim olacaksan gel. aksi taktirde seni seviyorum diye kandırma beni. olmaz mı?
seni sevdiğim filan yok. tek amacım seni eve götürüp üstüne rahat bir şeyler giymeni sağlamak.

bir abazan genç
Öncelikle sana buradan merhaba demek istiyorum. Evet sana, evimin direği sandalımın küreğine. Öncelikle çok büyük bir evimizin olmasına gerek yok. ikimize yetsin yeter. Belki ilerde çoluk çocuğa karıştığımızda daha önceki birikimlerimizle daha büyük bir eve taşınır böylece çocuklarımıza ve ikimize yeterince yaşama alanı kalır. Ama daha o çoluk çocuk faslına çok var. Önce tanışalım. Lütfen facede her önüne gelen kızı ekleyip ' sen eklediğim ilk kızsın profil resmin dikkatimi çekti normalde eklemem' diyen erkeklerden olma olur mu? Ya da eğer zenginsen parasıyla her şeyi elde edebileceğini sanan erkeklerden de olma. Ben seninle baba parasına konmak istemiyorum. Tamam düğünlerimizi ailelerimiz yapsın ama ondan sonrasına karışmasınlar. Birlikte çalışıp birlikte kazanalım ve ufak ufak yuvamızı kuralım yavaştan sevgilim. Eğer işsizsen bir an önce iş bulmanı tavsiye ederim. Her şey para değildir ama çocuklarımızı dershaneye yollayabilecek, özel ders aldırtabilecek kadar bir durumumuz olmalı. Ben mi? Tabiki bende çalışıcam. Biz tanışıncaya kadar kpssye girmiş atamam yapılmış hatta doğu görevimi de halletmiş olurum.

Neyse gelelim evdeki davranışlarımıza. Maç izlemene pek karışmam, tv karşısına geçip sen kendini maçın en heycanlı yerinde kaptırımışken değiştirmem kanalı. yanına oturur birlikte izleriz öyle uysal huylarım vardır. Yok anladığımdan değil ama sevgilimle birlikte vakit geçirmeyi severim bu yüzden senle maç izleyebilirim. Ama sende benimle birlikte romantik/dramatik duygusal filmlere gelmelisin. Benimle birlikte hüngür hüngür ağlamana gerek yok. Ama benim gözlerimden yaşlarım süzülürken' tatlım üzülme, biz o filmdekiler gibi mutsuz olmayacaz hiçbir zaman' de ve gözyaşlarımı öperek sil emi?

Bazı yaz akşamalrında balkonda oturup rakı içeriz birlikte. Rakıdan nefret ederim. Ama seninle bunu yapmak isterim. Aslında seninle bir karadeniz yaylasına da çıkmak isterdim. Hata ispanyaya gitmeyi çok isterim. Ama eğer maddi durumumuz buna el vermiycekse parkta el ele yürüyüşlere de razıyım.

Bana ihanet etme. Bana saygılı ol. Bende saygılı ve sadık olucam. Ancak böyle anlaşabiliriz.

Sonuç olarak. Çok bekletme. Görüşürüz.
orada havalar nasıl?
teknoloji ilerledi mi?
uzaylılar var mıymış?

edit: niye eksilediniz ki? size mi yazdım.
belki de sana şimdi ihtiyacım var. belki de tam sırası elimi tutmanın sıkıca. öyle sıcak sarıl ki bana nefes alamayacak kadar kuvvetli olsun. öyle çok yanımda ol öyle çok beni sev ki ama şimdi, şimdi istiyorum seni. gelecekte çok geç olabilir.
dizin var mı?
başım ağır, yordular beni
uykusuzum, küçülüyor gözlerim
koy dizine başımı,
ben susayım, titriyor sesim

bak ben korkarım kaybetmekten
ne olur yok yere korkutma beni
en çok kendimi özlüyorum kaybettiklerimden*
gir aklıma uyurken, bul getir beni

ağlarsam -ki ağlarım-
sakın susturma, teselli etme
bırak titresin çenem, titresin omuzlarım
bastır başımı sımsıkı, dolsun göğsüne gözyaşım

sonra dinle beni
yaramaz fakat kabahatsiz
ağlak nefesiyle sürekli içlenen bir çocuk gibi
yerli yersiz anlatayım, anlamasan da dinle beni

-çok mu konuştum?
kafan mı karıştı söylediklerimden?
haklısın, çok saçmalarım bazen-

hadi sevişelim
sevişmeyi severim ben
çok temiz sever, çok kirli sevişirim
bir bakarsın ki, sıyrılmışım tenimden
bakarsın ki, ben değil; sen'im ben

yorulma sakın, bir daha sevişelim
kan ter içinde kalıp, birbirimize dönüşelim
ben içindeyken fısılda gerçek adını
konuşarak değil, sevişerek tanışalım

ve kadın!

bana yalansız gel yeter
tüm kirlilerin kabulümdür
kırgınlığım aşkımdan beter
yalan; aşkta ölümdür

aç içimi bak
gözümde görmediğin her şeyi sil
dosdoğru ve çırılçıplak
'sen' yap beni, beni kendin bil

ve kadınım!

şiirlerim senindir artık
senindir aldığım nefes

hadi sarıl, uyuyalım
sen kalbim ol, ben kafes...
sevgili sevgilim;

sen bu mektubu okurken, büyük ihtimalle diyeceksin ki "bu kim lan?". ben senin gelecekteki sevgilinim narçiçeğim sakin ol. ayrıca lanlı lunlu konuşma. neyse. buralarda yalnlızlık çekilmiyor onu söyleyeyim önce. nereden baksan 3 yıldır siftahım yok. geceleri yatarken kendi elimi tutuyorum diğer elimle. yastıkla öpüşüp, kol saatine dil atıyorum. durum fenalarda yani o yüzden çok güzel olmana falan gerek yok. biraz giderin olsa ve ismail yk hastası olsan yeter bana. ondan sonra bas gaza aşkım bas gaza !

neyse, çok yeme. evde de kalmayacaksın onu da merak etme. sigaradan uzak dur, evladımızı düşün. ayrıca bu çocukları hep sen şımartma, ben de şımartıcam !

son olarak; acele et.

biriciğin, suriel.

iks, iks, iks.
boşver şimdi geleceği meleceği, hemen şimdi gel bekliyorum... *
bir an önce gel çünkü otobüs yolculuklarında başımı yaslayacak bir omuza çok ihtiyacım oluyor.
gel artık amk gell neredesin eskiler iyice hayatıma sıçtı. (evet gördüğünüz gibi acele çekilen telgraf oldu benimki)
regl olduğunda bana bulaşma.
kısa ve öz şekilde yazılabilecek mektuptur.

"vermeyeceksen gelme!"
biraz uğraş ne olur, öyle çok yoruldum ki didinmekten, hiçbir şey elde edememekten. bırak dinleneyim göğsünün üzerinde. ne olur biraz sev beni öyle çok ihtiyacım var ki buna bilemezsin. bırak seveyim seni doya doya. düşünemeden konuşayım yanında, aptal aptal espriler yapıp gülmeni bekleyeyim. yanında sarhoş olayım. güvene bilmeliyim sana o derece güvenmeliyim ki bilmeliyim işte bırakmaz, aldatmaz üzmez, sahip çıkar korur kollar beni. berbat sesimle hiç susmadan şarkılar söyleyebilmeliyim, öyle katlanabilmelisin bana. aslında hemen gelsen ya öyle çok ihtiyacım var ki sevilmeye. kıskanmalıyım seni, mutlu etmek için uğraşmalıyım , değerimi bilmelisin tabii. öyle çok sevmeliyim ki seni; kaybetmekten korkmalıyım... her nerdeysen ne olur biraz daha çabuk olsun gelişin, zaten gelince anlarsın sen beni, 'daha erken gelmeliydim' dersin. ufak tefek şeylerle mutlu olmayı başarmalısın benimle, fazlası olmaz zaten hayatımda zaten zamanla öğrenirsin sende bir çikolatanın bile bana en güzel hediye olabilceğini ya da çimenlerin üzerine yayılıp dizlerine başımı koymanın ne kadar huzur verdiğini yavaş yavaş öğrenirsin zaten... öğrenmelisin işte beni. bir anda değil, zamanla sevmelisin beni, bende seni. böylesi emin ol daha iyi olucaktır. fazla bekletmesen artık, öyle çok ihtiyacım var ki sana bilemezsin...
çok bekletme*