bugün

insomniadır.
belki de evde durmaya katlanamayan kızdır, haklı sebepleri de olabilir bu kızın. ama gece vakti sokakta gezmemelidir, git kızım bir arkadaşına ya da akrabana.
cesur kızdır..
helal olsundur...
çünkü ben bu erkek halimle tırsar olmuşumdur tinercisinden hapçısından balicisiden..
hele ki barlarda öyle tiplere rastlanır ki tuvalete bile 2 kişi gidilir..
bu cesur kız kendine güvenmektedir de , kendi kendiyle başbaşa mı zannetmektedir kendini...
dikkat etmesini önerdiğim kızdır..
yine de seviyorumdur kendilerini... hayat onlara daha da zor...
ne olursa olsun bu kızlarımız ne yaparsa yapsın yaranamıyorlardır. açılan başlıklara baktığımda şöyle yapan kız böyle yapan kız şu saatte sözlüğe giren kız bu saatte dışarı çıkan kız şeklinde başlıkları okudukça kendimi zor tutuyorum. yahu bırakınız çıksınlar bırakınız gezsinler. bu zihniyet ile devam edildiği sürece gecenin istediği saatinde dışarıya çıkma hakkı olan herhangi bir kız dışarıya çıktığında yadırganacaktır. zihniyetlerin değişmesi lazımdır.

edit: tanım: gece vakti dışarıda gezmek isteyen kızdır.
varlıkları sayesinde yeni yeni meslekler edindiğimi öğrenmeme sebep olmuşlardır. lan ben orospuymuşum haberim yok, diyorum bu işte bir gariplik var ben niye böyle bir tipim diye. demek orospuymuşum ondanmış. gece dışarı çıkan ve bunu adet haline getiren kızlar, depresyon filan sanıyorsunuz boşluk hissediyorsunuz ya içinizde, onun sebebini artık biliyorsunuz. hiç neden aramayınız.
teşhis; gece dışarıda gezmekten sebep orospu ve folloş olmak, genişlemek.
tedavi; akşam ezanından sonra dışarıya çıkmayın.

o değil ama şu sözlüğü ne zaman açsam böyle konular çıkıyor karşıma, benim sözlüğe giriş zamanlarım mı kötü, yoksa bu sözlükte çok afedersiniz dalını daşağını tartan çok mu tip var anlayamadım. ben de onlardan biriyim herhalde ama bu sefer tanıma uymam. gece vakti dışarda gezen ve daşaklarını tartan kız filan.
-kusura bakmayın içerik ayıplı oldu hep, ama tutamadım kendimi. kaslarım gevşek ya ondan olabilir çünkü ben gece gezmesini severim, her yol var bende-
biraz iyi niyetli yaklaşırsak, belki de ikinci öğretim de okuyan bi kızdır. okuldan normal olarak geç çıkmıştır, üstüne bi de anahtarını evde unutmuştur, ev arkadaşı da evde değildir belki onu beklerken dışarda gezeyim demiştir.
* *
gece vakti dışarda gezen kızlarda bi acaiplik mi görüldü de bu başlık açıldı dedirten başlık. hayır gerildim nedir yani gece vakti dışarda olmak suç mudur? ayıp mıdır? nedir yani burda bunun tartışılmasının amacı. 70 milyon bilmek zorunda mı gece vakti dışarda gezen kızın nasıl bi kız olduğunu? **
farklı bakış açılarıyla farklı sıfatlara sahip olabilecek olan kızdır misalen

her ay başı parasını alınca genelevlere koşan kişilerce orospu,
eşlerinin bedenlerini örttürerek cennete gideceğine inanan bir adam için tecavüz edilmesinde bir sakınca olmayan,
gizli abazan bünyeler için " bu saatte yalnız gezmeyin buralarda bağyan" girişiyle yaklaşılması gereken azgın dişi bünye,
ilerinin ve gerinin uç noktalarında gezinmeyen bir insan içinse sadece yolda yürüyen bir kişi olarak nitelendirilebilecek kızdır.
rustur efenim.
kimsenin karışamayacağı kızdır. bir erkek sabaha kadar sokakta rahatça gezebiliyorsa, bir kız da sokakta sabaha kadar rahatça gezebilir, içer, eğlenir, ne isterse onu yapabilir. kimse de karışamaz.
eğlenceden dönen kızdır.
gece vakti dışarda gezen erkekten farkı olmayan insandır. üstüne gidilen, yanlış anlatılmak istenen insandır.
gece vakti dışarda gezen sözde delikanlı erkeğin, özde insancık olduğunun anlaşılmasının sebebidir. var ol denilesidir. *
kiz degildir. kadindir, karidir. evet! öyledir! çünkü geç saatte kızlar evlerinde oturmalı, çeyizlerini hazırlamalıdırlar. onların hiçbir hakkı yoktur. *
// ***
(bkz: geceleri hortlayan ba$liklar)
zenci mahallesinde dolaşmıyorsa sorun yaşamayacak kızdır.

(bkz: anladın sen onu)
(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: gece gece kaşınan kız)
normal şartlarda gece vakti dışarıda gezen erkekten bi farkı olmaması gerekir. fakat bu abaza zihniyet oldukça böyle ayırımlar da yapılmaktadır. ayrıca bu abaza zihniyet malesef sadece erkeklerde bulunmayıp, bazı bayanlarda da bulunmaktadır. ve böyle bağnaz düşünceler çok acıdır.
anneannesi ve dedesinin evine akşam yemeği yemeye gitmiş, onlarla vakit geçirmiş olmak için de son dolmuşla eve dönen kızdır mesela.
Başına bazı ırz düşmanlarınca kötülük gelmesi muhtemelen insandır.En kısa yoldan eve gitmesi önerilir.
gündüz gezen kızdan farkı olmayan kızdır.gündüz gezerken akıllı uslu diye tabir edilen bu kızlara,gece gezdiklerinde başka sıfatlar yakıştıran yarım akıllıları çokta sallamayacak olan kızdır.
gezdiği sanılan kız da olabilir. mesaiye kalmış ve 16 saat çalışmak zorunda bırakılmıştır. servisten her zaman indiği durakta iner, saat ilerlemiş, sokakta in cin tek kale maç yapmaktadır. korktuğu belli olmasın diye kendinden emin hızlı adımlarla evinin yolunu tutmuştur.
dışarı çıkıp gezme, arkadaşlarıyla eğlenme zevkinden kimi hödüklere pabuç bırakmamasından ötürü vazgeçmeyecek; mümkünse boş gezmemesi, biber gazı, kelebek, muşta allah ne verdiyse tam teçhizat kameraman cevat kelle tadında takılması salık verilesi kızdır.
bar bar dolaşıyor, içiyor, eğleniyor, her istediğini yapıyordur. kafayı bulup, dağıtıp, içip içip sabahı edecektir. hatta gider sevişir de. yaptıklarına kılıf uydurmaya gerek duymaz. kendine bu konuda güveniyorsa, yapar. başına bir iş gelirse de, onun başına gelir. kendinden mesuldür. ki, başına bir şey geliyorsa, gelecekse, gelmişse "gece gece dolaşırsan böyle olur" demek değil de, gece* sokakları ayak basılamaz yerlere çeviren yaratıklara sövmek gerekir.
toplumdaki bazı dar kafalı insanların sayesinde gece dışarda görülmesi üzerine doktora kızlık zarı için testi yaptırmaya gitmesine gerek olmayan kızdır. sözünü ettiğim dar kafalı insanların kafası her ne kadar dar olsa da, gözleri insanın iç,dış,her türlü organını test etmek için yeterlidir.
gece vakti dışarda gezemeyen kızların gezememe nedeni işte bu saçma zihniyettir. bu zihniyete sahip insan herkesi kendi kadar sapık sanan bu nedenle gördüğü dişinin kendi gibilerin saldırısına uğramış olduğunu farzetmektedir.