bugün

6 saati, gündüz uykusunun 15 saatine eşittir.
gündüz uykusuna benzemeyen uykudur.
sözlüğe katılmama önayak olan yazardır. sağolsundur. gazi kadınlar müdavimidir. skoru 2-0 olarak biten gece dolaşan mahşerin dört atlısından biridir. *
geç gelen organizatör lakabını bu zirvede düzeltmiş ve benden önce varmıştır. her şey çok fazla teşekkürler.*
özlenen aktivitedir.
bir insomnia hastasının göremeyeceği uykudur.
hoş sohbet dostane bir yazar.. selamlar olsun..
(#8710629) (bkz: kedi canını senin)
(#15380245)
helal olsundur.
tüm gün uyumanın bile yerini dolduramayacağı uykudur.
herkes taraftara oynayan yılmaz özdili yazarken (#15399350) entrysi ile kaldı mı böyleleri dedirten yazardır, bitmesindir.
ayrıca uludağsözlük izmir zirvesini organize eden yazarımız.
eğer yorgunsan tadından yenmeyecek uykudur. yattığın yeri beğenirsin.
sıradaki zirvelerde başının belası olacağım organizatör yazardır. geçen zirveye gelemeyişimi affettireceğim, bıktırabilirim bile.
Beni gardan alırken, arkadan vurdurmuş yazardır. Yani arabasına vurdular. Benim cenabetliğimin üzerinde etkisini gösterdiği yazardır. Organizatörlerin en sağlamıdır.
organizatörlerin şahı olan abimiz. ama retro gardenda yapmayalım diyorum o zirveyi.
güzel adam, her şey için sağol. adam zirveden sonra arayıp hâl hatır sordu lan ben hâlâ orda kaldım, sanki sattığı ürün hakkında memnuniyet feedback'i almak için telefon açıyor... bi' veda bile edemedim gece, oradan bir an önce uzaklaşmak, buhranımı kendimce yaşamak istedim. bunu anlayışla karşıladığından eminim ki telefon da konuştuk sonradan demiştim... enivey, şu entry'i girerken bile kendime gelebilmiş değilim abi. en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...
12 mayıs 2012 uludağ sözlük izmir zirvesini birlikte tamamladığımız mahşerin 4 atlısından biri, organizasyon kompedanı, nevi şahsına münhhasır kişilik. organizasyona olan saygısından ötürü türlü engelleri *** aşarak mekana gelmiş savaşçı renkdaşım. selam olsun.
zirve öncesi yolda kaza yaparak geceye damga vursada... aklı selim saygı duyduğum kardeşim nasılsın diye hitab ettiğim az insandan biridir. iyi ki tanıştık.
yer seçimlerinin ve her zirveyi yağmurlu günlere denk getirmesinin kendisine ait bir şanssızlık olduğunu varsayıp susuyorum.*
ne olursa olsun bizi bir araya getirdiği için teşekkürler. bir dahakine daha başarılı yer seçimleriyle karşımıza çıkacağını umuyorum. 9 haziran'da gelebilirim herhalde tekrar düşündüm ivit.
düzenleyeceği bir sonra ki zirveye göre meteoroloji açıklama yapacakmış. yağmurlu günleri kesin tutturuyor da arkadaşımız.
kibar, cana yakın tavırlarıyla daha çok zirve düzenleyeceğine ve altından kalkacağına eminim.
arabayla kaza yapmasından dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. güzel bir zirveydi maç için konuşmak gerekirse yağmur'un azizliğine uğramamızdan dolayı mekandan kaçmak zorunda kaldım, bir fenerbahçeli olarak.
kısa dönemler dışında ortalama dört senedir hasret olduğum uyku çeşididir. alıştıktan sonra çok koymuyor ama güneş doğduktan sonra uyumak, bütün bir günü kaçırmak da iyi değil hani...
gece söyküsü;

(bkz: Ateşi tanımak için yanmak lazım)
kendi evinde kendi yatağında makbul olan uyku şeklidir.
kimisi bankta, kimisi kan alma koltuğunda, kimisi sandalye tepesindedir, kimisi.. ......
hayal kırıklığına uğrattığım için üzüldüğüm yazar kişisi.