bugün

Pencereden içeri bakıyorsa o kafa şayet ve zemin katta oturuyorsanız. Donlara sıçın yapcak bişey yok.
pencere karşısında ki yatağım da okuduklarımdan sonra kesin belirecek olan kafadır.
Perdesiz odada uyunuyorsa, normal bir durumdur.hele ki yere yakın katlarda oldukça oldukça normaldir. Bir değil birçok kafa görürsünüz.çözüm,bir adet güneşlik ve bir adet perde.
korkudan altıma sıçırtacak hadisesidr.
bir göz yanılmasıdır. aslına bakarsak bu tür göz yanılmaları insanlara görmek istedikleri şeyleri ya da aşırı korkutacak şeyleri gösterir. anlayacağınız beyninizin size ufak bir oyunudur.
pencereden dışarı bakan cin görmek.

http://img440.yukle.tc/image.php?id=630643841_1.jpg
yatağın altında silah bulundurma sebebi.
hırsız uğursuza işarettir. türkiye'de 155, taşrada 154 aranmalıdır. yoksa beylik silahı, beylik sopası, beylik haydarı, sıkılan yumruk, gumuzik, tencere, tava, oklava, merdane gibi silahlarla etkisizleştirme eylemi zaruridir.
elm sokağı kabusudur, hemen kaçınız.
''at*tır o at.'' denilebilecek olaydır. siz de ona kişneyin altta kalmayın.
elim sokağı kabusudur o. cenabet yatma işte. elini yüzünü yıka abdestini al.
sadece köpekten korkan biri için hiç sorun olmayacak durumdur. *
bunu görenin ruh sağlığı, 101 nokta ekpertizden geçmelidir.
allah korusun. insanın yüreğini ağzına getirecek durumdur.
bakan suat kılıçın kafası ise zor anlar yaşatır.
beşinci katta oturuyorsanız küçük bir sorununuz olduğunu gösteren kafadır.
elhamdülillah bugün de korktuk.
günlerce rüyalarımdan çıkmayandır.
kendimizi korkutmayı seven bir milletiz vesselam.
gökdelenin en üst katında yaşıyorsanız o kafanın sahibi tebrik edilmelidir.
soll frame ise, zall sol frame nin penceresinden sigara içiyordur, sözlüğe bakıp, vay amuğa yine amuğa code ular database in diye.
dolabı açtığınızda size bakan uzun saçlı kız çocuğu kadar korkutucu değildir kanımca.
evde tekseniz eğer travma geçirtebilecek durumdur.
Senin kafan o yavru. Camdaki yansıman! Bir tane xanax al. Yat zıbar. Daha da buradaki, bilgi amaçlı yazıya aç yazarların zamanını alma. Hadi bakim kuzu. Hoş gerçi geçenlerde başıma benzer bir olay geldi. Odam hafif loş. Dışarıdan ışık huzmesi sızıyor odama. Gece uyandım birden. Başımı bi kaldırdım. Biri bana bakıyor. Yatakta resmen korkudan havaya zıpladım. Sonra kendime geldim. Benmişim ya o! Yatağın karşısında duran aynadaki görüntüm! Olur böyle şeyler.
Sadece kafa ise söz konusu olan Perdeyi kapatınca hallolunan problemdir.

Ben bazen gargoyle filan görüyorum. Neyse ki pencere kapalı da içeri giremiyorlar.
Baphomet daha azimli bir şekilde girdi odaya neyse ki ağladı ağladı gitti.