bugün

merkezine eskiden taşlıtarla denilen istanbul ilçesi.
sultangazi ve arnavutköy ilçe olmadan önce sınırları karadeniz'e kadar uzanan istanbul ilçesi.
normalde istanbul'da bulunan bir yeri asla kötülemem ama, bana çok sevimsiz gelen bir istanbul ilçesi. yine adı tehlikeli olarak bilinen bağcılar, esenler, güngören, bayrampaşa gibi ilçelerin bile bir ruhu, oturmuş bir sistemi varken onlarla aynı grupta sayılabilecek olan gaziosmanpaşa bana onlar gibi gelmiyor.
Bir aralar çok bombalı saldırı yapılan bir yerdi.
alt kültürün hakim olduğu bir yer.
meydanı güzeldir bence.
görsel
Bir insanın gaziosmanpaşa ya güzel demesi için hayatının sarıgöl mahallesinde geçmiş ve oradan hiç çıkmamış olması falan gerekli heralde.
hayır bez bebek değilim. 4 senedir gitmiyordum. bez bebek gitmiş buraya. bez bebek olsam açıklardım herhalde.
bugün gittiğim gayet de güzel bir yerdir. yaklaşık 4 senedir gelmiyordum. geldiğim iyi oldu.
eskiden taşlıtarla derdik.
arnavutköy ilçe olmadan önce sınırları karadeniz'e kadar uzanan istanbul ilçesi.
pek sempatik olmayan bir istanbul ilçesi. diğer tehlikeli ilçelerin bile bir ruhu varken burası daha farklı.
güngören kadar sempatik değil.
istanbul versiyonunda gece arkadaş pitbull ile bizi kovalamıştı. Eğlence amaçlı.
istanbul'da kötü, ankara'da sosyetik bir semt. isimleri aynı olan yerlerin bu kadar zıt olması şaşırtıyor.
istanbul'da kötü, ankara'da lüks bir semttir.
güngören kadar sempatik değildir.
sıkça gop olarak kısaltılır.
(bkz: çöplük)
ruhsuz bir semt olduğunu düşünüyorum.
her işim düştüğünde muhakkak bir aksilik olan leşler leşi istanbul ilçelerinden biri. ne lanet bir yersin sen arkadaş ya.
Her zaman tekin olmayan yerdi hala öyle 1960 lı yıllardan beri esenler bağcılar esenyurt avcılar daha tarlalıkken burası yine pislikti belalıydı.
PLevne gazisidir.
istanbul dakinde 150 metre bıçakla gasp edilmeden yürüyebilirseniz madalya ile ödüllendirilmeniz gereken ilçe. Ankara daki ise tam tersine lüks bir yerleşke imiş.
Berbat bir yerdir sarigöl,bursa, ve $en mahalle burada bulunur ee ben hapçi otçu biriyim diyorsan o baska git yasa.

Edit: çukur çesme onu unut musum bak burasi da gop ta.

Içerisi sampiyonlar ligi gibi.