bugün

Bir zamanlar en ateşli maçları Diyarbakırspor ile olan takımdı.
Türk bayrakları, "şehitler ölmez vatan bölünmez" sloganları eşliğinde geçerdi 90 dakika.

Diğer maçlarında bu kadar ateşli olduklarına pek rast gelmemiştim.
Gaziantep'in kapanmış da olsa, tek gerçek takımı.
Süper Ligi'n halen tüm sezonlarda en çok puan kazanan 8. Takımı.

Stadyumda maçını izlediğim ilk takım.
Umarım eski günlerine döner..

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
şimdilerde amatör ligde mücadelesini sürdüren doğu temsilcisidir. sen git roma ile maç yap şimdi mahalle takımlarıyla oyna nereden nereye be.
Türkiye kupasında 3 kez yarı final oynayan futbol takımı.
2019-2020 sezonu itibariyle spor toto bölgesel amatör ligi 2. grupta mücadele eden takım.
TFF 2. Lig den çekilmiş.

https://www.cnnturk.com/s...por-ligden-cekildi?page=1

düşürülmüş.
https://www.ntvspor.net/f...-5c5c3829febaf348942a1547
birinci ligde oynadığı zamanlar 1995-96 zamanı parlak dönemiydi.altyapıdan futbolcu yetiştirir ve bu futbolcuları büyük takımlar özellikle de fenerbahçe'ye satardı.futbolcu fabrikası gibi bir kulüptü.
Senelerce süper ligde 1000-2000 kişiye oynarsan, kıymetini bilmezsen kimse de üzülmez...
beter olun amklarim.
3-0 dan 4-3 maç verdiğiniz fener kurtarır sizi...
Borcu yap yap, hiçbir şekilde sorumlu olma sonra kulüp Batsın gitsin amatör e, olan halkın parasını olsun.
başkanı Hasan Şahin, kulübün borcunun 155 milyon TL olduğunu açıklamış.
birkaç seneye bilmem ne gaziantepspor diye geri gelir.

(bkz: batan kulübün adını değiştirmek)

(bkz: yeni orduspor)

(bkz: yeni malatyaspor)
tff'nin zorla silmeye çalıştığı ekip.

mevcut ekonomik yokluklarla mücadele eden, aynı durumda averaj takımı olan mersin'in aksine 6 maçta 2 galibiyet ve 1 beraberlik alan gaziantep'in ilk etapta 6 puanı silinmişken yeni 3 puanı daha silindi.

elbet geri dönecek.
adanasporlu olan benim stadyumda maçını izlediğim, tezahüratlarına ortak olduğum ilk takım.

görsel
2018-2019 sezonu itibariyle tff 2. lig beyaz grupda mücadele eden takım.
Başkanı olacak canlı terörist diyerek akşener'i ölümle tehdit etmiş.

Bir futbol insanının siyasete karışması ayrı mesele, eski başkanı hdp mv olan klubun vatanserlik cakası satması ayrı mesele, irademize fiili eylemde bulunacak adamin anasina kizil kara forma giydirip bafileyecek olmamiz ayrı mesele.

Hadi bakalım.
eşit oy durumunda başkan seçimi yazı tura atışıyla gerçekleşir ibaresi iç tüzüklerinde yazılı olan kulüptür.
Bir zamanlar hasan özer, coulibaly, Ömer çatkıç, Ayhan Akman gibi futbolcuları bünyesinde bulundurmuş, 3 büyüklerin korkulu deplasmanı olan kulüptü...

Nereden nereye...

Yazık olmuş. Üzüldüm.

Fatma Şahin hanımefendi acaba neden bu düşüşe engel olmadı veya olamadı?
Kötü ve plansız yönetilmenin, hesabını bilmeden para harcamanın, altyapıyı gözardı etmenin neticesinde bitme noktasına gelen klüp.
Geçmiş olsun...
mke ankaragücü, kocaelispor, sakaryaspor ve orduspor ile aynı kaderi yaşayan kulüp. ama ilerleyen sezonlarda toplanıp geri döneceğini düşündüğüm kulüp. ben inanıyorum bu kulüp bir gün gelecek tekrar süper lige dönecektir.
3. lige düşmüş takım.

https://www.gercekgundem....eden-ilk-takim-belli-oldu
belediye'nin gazişehir'e sonsuz desteği ve takımı bu hale getiren başkanın takımı geç bırakması yüzünden transfer yasağının zamanında kaldırılmaması sebebiyle düşmüştür.

mevcut oyuncularının tamamı altyapı oyuncusudur.

ki gaziantepspor'un altyapısıyla 1.lig'de oynadığı futbol ile mersin idman yurdu'nun altyapısı ile 2.lig'deki durumunu kıyas edin.

seneye 2.lig'de bir toparlama, gerileyişi durdurma süreci yaşayacak sonra geri dönecektir.
fenerbahçe ile oynadığı 4-3 lük iki kader maçı var. o maçları asla unutamam.

iyi bir anadolu takımıydı yazık oldu.
freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı gidiyorlar. beter olun.