bugün

sözlüğün haline bak zall bize soruyor.
hadi ya dur hemen düzeltek.
zall'ın bikinili fotoğrafı varmış,ben görmedim diyenin yalancısıyım...

çok meraktayım..

bu arada zall keke dağılmış galiba ,kesin emin'den kazık yemiştir.
sen bilmezsen biz nereden bileceğiz bursa çocuğu zall?
geçmişte mahkeme kararı tecrübemiz oldu, bazen bazı mahkemeler öyle garip kararlar veriyorlar ki, site kapatılıyor kimse de bilmiyor. mahkeme kararını çoğu zaman kimse bilmiyor. çoğu yere baktım sordum engel yok diyorlar. ama siteye ulaşılmıyor. turkcell, turk telekom gibi farklı hizmetlerde engel olup olmadığına göre engel olduğu öğrenilebiliyor.
ben superonline kullanıyorum ve ulaşılmıyor şu an.
zall yapacağın işi sikeyim diyorum yıllardır daha bi kere sik abi demedin bi değdirsem sözlüğün server ına bişeyciği kalmayacak aslında.

yedin bitirdin bizi bee.
Zall panpa 0 0 7 ye bi mesaj at istersen o böyle konularda yetkili bi abimiz sen bilmezsin..
mahkeme komple "galeriye erişimi" engellemez. böyle bir talep olsa da bunu reddetmesi gerekir zira "galeri" denen sey içeriklerin tümüdür, bir görsel engelletmek isteyen o tüm içeriğin engellenmesiin istese de hakim bunu reddeder. mahkeme ya içeriği ihtiva eden linki engeller ya da siteye erişimi. sitenin belli bir spesifik bölümünü engellediğine hiç tanık olmadım bunca yıldır. ama olmayacak iş de değil tabi, siz yine de tevziden bir sorgulatın derim ben bir tedbir kararı vs var mı diye, muhteşem ve her konuda bdv de efelik yapan hukuk biriminiz şıp diye halleder nasıl olsa.
--spoiler--
sözlüğün genel olarak açılmama sorunu var zaten...

edit: mahkeme tarafından mı engellenmiş sorusunun muhatabı da aykolik zaten zall bey, ondan öğrenebilirsiniz!
--spoiler--
benimle ne alakası var? fotoğraf paylaştığım için mi? başkalarının fotoğrafını atmıyorum ki. kendi fotomu atıyorum.
darbeyi eniştesinden öğrenen cumhur başkanına şaşırmıyorsunuz zall ın galeriye erişimi bize sormasına şaşırıyorsunuz değişik insanlarsınız amk.

enişten yok mu zall bi sorsan belki biliyordur?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar