bugün

aç da götünden utan karşılığını yakıştığı safsata!
emin misin? aşağıdaki başlıklara bir bak istersen...

(bkz: cimbomun fenere 9 golle döşediği muhteşem boru)
(bkz: 4 sezonda 3 şampiyonluk)
(bkz: 1 sezonda 3 kupa)
(bkz: galatasaray 5 fenerbahçe 1)
(bkz: avrupa fatihi)
(bkz: uefa kupası 2000)
(bkz: süper kupa 2000)
Hatasını anlayan insan sözü. Keşke daha çok Galatasaraylı hatasını anlayıp fenere geçse.
Galatasaraylı olmaktan utanılmaz.

Galatasaray'ı rezil etmeye çalışan taraftar topluluğundan veya yönetiminden utanılır.

Ben senden 0 rh - kan grubusun diye utanıyor muyum? ama karakterin kişiliğin beş para etmez.

edit: imla
evet utanıyorum, lanet olsun böyle bir takım keşke olmasaydı. istifa ediyorum, ahahahaha ulan ne ezikler la bu cinconlular.
Galatasaray olmaktan utanmayan bir taraftarın ar damarlarından biri kopmuş demektir.

Gianinno infinito.
Yönetim utansın Dedirtir.
Şike soruşturmasından ötürü söylenmemesi sevindirici olan cümledir. Kötü futboldan ötürü olması da ağır olur. Şike soruşturması hep hatırlanır ama kötü futbolun üstesinden gelinir.
Siktir git galatasaraylı olma nidalari eşliğinde yol verilebilir.

14 sene şampiyonluk yüzü görmemiş abilerimiz dururken sen kim boksun ki denir adama. Ne olursa olsun şimdi daha yüksek sesle GALATASARAY...
evet utanıyorum. yeni tanıştığım insanlar takımımı sorduğumda, futbolla aram pek iyi değil diyerek geçiştiriyorum. Lanet olsun böyle takıma.
bir fenerlinin beyanıdır.galatasaraylı olsa ancak gurur duyabilirdi.
Ahahahah ulan bu fenerli arkadaslar hakkaten komik..
3 sezonda 6 kupa kaldirmisiz.. bu sezon kötüyüz, belki gelecek sezon da kötü oluruz.. ama muhim değil yine toparlariz.
O yuzden yirtinsaniz da, yenilsek de biz bu renkleri seviyoruz.
Utanan çıksın, kasiyo.
lan besiktaşlı olmama rağmen ben galatasay adına sizin taraftarlığınizdan utanıyorum dediğim baslik.
böyle bir kelime kuran zaten galatasaraylı değildir. kendini öyle zannediyorsa da embesilin bayrak sallayanıdır. bu ülkenin yüz akı olan bu takımla ancak gurur duyulur. adam olun aklınızı alır galatasaray.
suriyeliler bile cennet vatanını beğenmiyor, gelmek istemiyor.

sen utanmak için bunu mu buldun amk.
bende senden utanıyorum.git başka takım tut.bu arada
gün gelir bekleriz gün gelir kükreriz.
şampiyonlar ligini koşturan dediğin takımın adı fenerbahçe değil fenerbahçe ülker kardeş, yıldız holdingin lisansıyla senelerdir orada oynayan klüp(birleşme kötü değildir, bunda gocunacak birşey yok beyler), bizden bütçesi 6-7 kat daha fazla olan klüp, buna rağmen biz oynadığımız ilk yada ikinci sene final8 yapmıstık euroleauge te. kimse seni zorla galatasaraylı yapmadı, kimsede zorla tutmuyor, trollük yapma ve siktir git buradan galatasaraylı olmaya çalışan kardeşim, elim ayağım titredi maç izlerken, sabah zor kalktım adrenalin dolayısıyla uyuyamadığımdan, git buradan küfredip kalbini kırmak istemiyorum, siktir git.

edit: yok dayanamıyorum ya, siz kimsiniz lan galatasaraylı olmaktan utanıyorsunuz amına koduklarım. kimsiniz lan siz. siktir git tutma oğlum, destekleme ama sesinide kes. avrupada her zımbırtıda final oynamaya çalışan bir takıma söylenir mi lan bu, bu kadro zaten euroleauge seviyesinde sikik. kızıl yıldız maçı yüzünden almadılar bizi euroleauge e , mal gibi holiganlık yaptığımızdan. bu kadroyu korusak bile seneye final8 yaparız zaten euroleauge te.
https://www.youtube.com/watch?v=VECEtcuEJ3k
Genemi bu gerizekalı.
Şu yukarıdaki beyin fakiri galatasaraylı ise kafama sıkarım net.
gelin bırakın şu fetösaray'ı arkadaşlar. hesap vereceksiniz siz de.
Eren vuruyor ve goooool.
olma o zaman.
Hayırdır kim titriyor? Olursak oluruz olamazsak canımız sağolsun. Titremek itin köpeğin işi biz dimdik duruyoruz çok şükür.
e ne güzel işte. sende azıcık da olsa utanma duygusu var. ya diğer renktaşların?