bugün

Şu an Fenerbahçe karşısına çıksa en iyi ihtimalle 6 yer. Fenerbahçe paramparça eder bunları. Evet.
Şu an Fenerbahçe ile oynasa 6 rekoru da kırılabilir.
Trabzonspor deplasmanında cesur ve şık oynayıp galibiyeti kaçırmıştır. Gurur duyuyoruz.
"Olivera büyük kazık, Mertens büyük kazık, Seferovic tam bir fiyasko! Yaşı büyük futbolcu ile olmuyor bu işler! 26 yaş civarında oyuncu almak gerekiyor! Son transferi yapıp sadece para için rutini yapıyorlar!"
Okan hocanın Galatasaray'ı yönettiğini, bu kulüpte hocalık yaptığını hatırlatmak lazım. Çok basit hatalar yapıyor bu takımı oynatamıyor. Demek ki geçen seneki hoca olsa baya iyi olurmuş.
Son şampiyona karşı futbol olarak çıkışını sürdürdü ama bunun yanında geçen maçta olduğu gibi az pozisyon buldu. Tek farklı galibiyetler ve beraberlikler görebiliriz. Ofansta çözüm bulur ve kilit açıcı üretirse sorun azalacaktır.
görsel
bazılarıyla '' asla aynı yollardan yürümemiş '' asil kulüp.
yarın yani aslında bugün statta olacağım. ultraslana üye oldugum için maçı bedava izleyeceğim. güzel bir maç olsun. umarım takımımız oturmuştur. boşalırız gaziantebin üzerine.
görsel
50 dk 10 kisi oynamasina ragmen cok iyi oynayan takımım..böyle saldirarak, dişe diş oynayın ama kaybedin önemli degil.

Helal olsun. Bu gece korkuyu saldık.
Seferovic golü sadece antep’e atmadı sanırım. Hakeme rağmen kazanmış winner takım.
Kerem olmazsa bu takım uçar gider 4 haftadır söylüyorum Okan gör artık aq.
görsel
görsel
görsel
görsel
Daha iyi olacağız daha iyi.

Kerem diyorum başka bir şey demiyorum herif çıktı 10 kişi kaldık daha iyi oynadık.
Yönetim herşeyi yaptı top Okan hocada artık yönetemezse imparator bekliyor köşede.

görsel
(bkz: galatasaray çöplük kulübü)
avusturya takımı rapid wien'den yusuf demir'i alıyormuş.

görsel
garip guraba parasızlıktan kendini yakarken bunalımdan intihar ederken devlete milyonlarca dolarlık vergi borcunu ödeten büyük efsane takım.

bunu söyleyince hemen eksiyi basar çünkü galatasaray a.ş babasının takımı hisseleri var bizim ultraarslan kardeslerimizin.

ama bu kadar paranın sizin vergilerinizden cebinizden bu efsane takıma aktarılması önemli değil tabi.

futbol fanatiği olmak bunu gerektirir.
Suriliye Afgan a kamyonla harcıyoruz üç beş borcumuz silindi diye ağlamayın.

Hem spor kulübünden ne vergisi aq.
Başıma bir şeyler gelmeyecekse icardi dışındaki transferlerin içime sinmediği aşkım. Yusuf demir henüz patlama yapamadı tam anlamıyla, rashica’ nın takımı geçen sezon küme düştü, Ross kim duymadım bile. inşallah yanılırım da başarılı olurlar.
Yeter aq transfer bildirimlerinden yatamadım.
çok büyük be abi... sınır yok, hudut yok. bambaşka.
transferler nasıl netice verir konuşmak için erken ama 3 günde the Avengers gibi kadro kurmuş ekiptir.
Irz düşmanı icardi ve karısı bize iyi gelecek.