bugün

Bu sene ligi en fazla 4. Bitirecektir. iki hafta bala göte kazandı. Resmen bala göte. Bok gibi oynuyor.
(bkz: lider diyeceksiniz)
(bkz: tribünlerde coşacaksın)
muzesinde olmayan tek kupa;

(bkz: şampiyonlar ligi kupası) dır.

bundan sonra yeni cl formatina gore de grup asamasina katilmak cok zorlastirildi, yani bu hedefe ulasmak artik hayalden farksiz.
taraftarı olduğum güzide takım.
Olcan ve umut kayseriye gitmiş.bizi yenseler bile kızmam şu kıyaktan sonra.
Fetöcü tarihi Cemal Nalga Kevin groskreutz Gibi skandallar ile Dolu Bir pislik yuvası !
ideal 11 ve kadro :
muslera ( cenk, eray)
cavanda(linnes)serdar(Semih)chedjou(koray)carole(hakan)
Bruma(sabri,sinan)tolga(selçuk)dejong(jem)podolski(yasin)
Sneijder(josue,hamit)
Eren derdiyok(kolbeinn,berk ismail)
T.d: Jan Olde riekerink.
2016-2017 futbol sezonu için basketbolvari bir hücum hattı kurmuştur.
Dış şut tehdidi olan pasör 1 numara (sneijder)
içeri drive ile kendi şutunu yaratabilecek atletik 2 numara (bruma)
Kendi şutunu yaratamayan fakat iç dış yüzdeli isabetle oynayan kuvvetli 3 numara (podolski)
Biraz sakar skor yönü çok kuvvetli olmasa da yıpratıcı pasör fundamental'i iyi 4 numara (sigthorsson)
Boyalı alan(ceza sahası) içerisinde etkin tekniği iyi uzun ve fizikli 5 numara (derdiyok)
Uzundan uzuna top indirmeli 4-5 numara tercihleri ve hareketli 1-2-3 numara ile yüzdeli dış atış bulursa şampiyon olabilir.
Çok iyi bir kadro kurmuştur yönetimin bu çabasının karşılığı olarak bu sabah itibari ile kombinemi almış bulunmaktayım istanbul'da olan renktaslarımın da kombinelerini acilen almaları gerekiyor

Giden her sevgilinin ardından
hep biz olduk el sallayan
haykırsak duyarlar mı sesimizi?
hangi sevdadan galip çıktık ki?

yürüyoruz sessiz ve kederli
nevizade geceleri
inletiyoruz hep çıkışında
istiklal caddesini...

boşuna çekilmedi bunca çile
içiyoruz gündüz gece
haykırdık ama duymadı hiç kimse
peşindeyiz heryerde...

zaten aşklar hep yalan dolan
sonu hep acı hüsran
bize her sevdadan geriye kalan
sadece GALATASARAY

ŞAMPiYONLUK YAKIN MEŞALELERi YAKIN.
görsel

Serdar aziz ve tolga transferlerinden sonra bu ne lan nasıl bu kadar para saçıyorlar demiştim ama josue , de jong ve eren gibi takıma faydalı olacak transferleri gordukten sonra bu sezon ki şampiyonluk adayim Galatasaray. Beşiktaş ve Fenerbahçe nin Avrupa maçları oldugunu her Avrupa maçından önceki ve sonraki maçın takımı hem psikolojik hem de fiziksel olarak etkilediğini dusununce ligden başka hiçbir derdi olmayan Galatasaray ın 2011/12 sezonundakine benzer bir şekilde şampiyon olacağını dusunuyorum. Şampiyonluk için de Beşiktaş ile kafa kafaya giderler. Fener ise 2002/03 , 2009/10 sezonlarindakine benzer şekilde şampiyonluk yarışının dışında kalacak diye tahmin ediyorum.

Nottingham forest: olur da fener şampiyon olursa ben bu yazdigimi unuturum fenerli bir arkadaş ss sini alıp benim gözüme soksun.
hastasıyız aga...
kaya çilingiroğlunun dediği gibi floryanın kapısından geçen teknik direktör kariyer yapıyor.
Olcan adin , tarik camdal, umut bulut, salih dursun ve ryn donk gibi futbol fakiri oyunculardan kurtulmus takim.
Kelimeler yetmez Galatasaray i anlatmaya direk yaşamak lazım.
Şaka maka bir transfer döneminde neredeyse bütün coplerinden kurtulan kulüp.
fenevbahçe denen cumhuviyete ayav vermesiyle ünlüdüv.
FETÖ ile ilişkileri olduğu iddia edilen 2’si tutuklu, 2’si aranan sarı-kırmızılı kulüp üyesi, kesin ihraç talebi ile disiplin kuruluna sevk eden kulüp.

Bu isimler, eski istanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, eski Bursa Valisi Şehabettin Harput ile eski futbolcular Arif Erdem ve ismail Demiriz.Hakan Şükür’e savunması için tebligat gönderilirken, Nihat Doğan ise mahkeme kararıyla üyeliğe geri döndü.
(bkz: gavatasaray)
nasri ve carlos gil'i ikna edemeyen takımın taraftarına dert olmuş takımım.
---------muslera

cavanda serdar chedjou carole

-------tolga De jong

Bruma --sneijder---podolski
------+Eren

bu 11 ile uzak ara şampiyon olacaktır. evet.
Çöp takımdır efendim. Her sene bala göte kupa alırlar, senede 2 kere td değişirler, taraftarı sürekli kavga eder ve tek savunmaları genelde 'bizim uefa kupamız var' cümleleridir. Ayrıca bu takımın teknik direktörlerine de acıyorum geldikleri zaman büyük iltifatlar efendim sevinç gösterileri yapılır. Fakat aldığı bir mağlubiyette yuhlanmaya başlar. Ayrıca aldıkları her oyuncuya dünya yıldızı muamelesi yapılır. Borçtan maç yapamayacak vaziyettedirler. Hep ezeli rakipleri Fenerbahçe yi kötülerler fakat kötüledikleri takımın kadro değerinin yarısı kadar bile yokturlar. Kupaların takımıyız diye gezerler fakat aldıkları birkaç teneke kupadır ve hepsini genelde şans ile diğer bir şekilde ise muslera ile alırlar. O kadar fan sayfası vardır ama genelde hiç başarılarından bahsetmezler, diğer takımları kötülemeye yönelik paylaşım yaparlar. E bir yandan haklılar aldıkları birkaç teneke kupadan başka bir başarıları yok. Ayrıca ilk 11lerinde türk sayısı sadece 3 tür. Fransa ile adları anılmaktadır ve tüm Türkiye ne zaman lig1 e geçeceğini merakla beklemektedir.
(bkz: ağız ishali)
rüyanda mı gördün mübarek.
Birkac teneke kupayi almak icin gotunu yirtip milyonlar harcayan takim taraftarlarina dert olmus takimdir.

Saglam koyar, acisi her gun cikar.
Ruyasında aslan siki yiyip soluğu sözlükte almiş davaroları bize gostermis, turkiyenin spor alanındaki en güçlü markası.