bugün

Gunes dogmuyor guller acmiyor sensiz gecmiyor ki gunlerim!
issiz geceler butun tribunler dunyam olmus senin eserin!

Galatasaray senin ugruna varsin gulmesin kaderim!
Sana armagan bu son nefesim sensiz dunyayi ben neyleyim!
4 yildiz derken Beşiktaş tan 4 yiyecek takımdır.
gol yedikten sonra her aynısını yapıyor. tamam bu sene böyle geçti de. seneye avrupa var.
2014-2015 sezonu şampiyonu olan takimdir.

Bu arada turkiye de ilk 4 üncü yildizi takan takimdir.

Kahin olmaya gerek yok.
türkiyenin hiçbir takımının elde edemediği uefa kupasının sahibidir.
hak ettiği 4. yıldıza son bir adım atacak ve şampiyon olacak türkiye'nin en büyük kulübüdür.
Aşkın kelime anlamı.

Sen şampiyon olacaksın!
★ ★ ★ ★ almasına az kalan takım.
yine cümle şikeciye rütbesini ve haddini bildiren tek büyük kulüp.
gökyüzündeki yıldızları yavaş yavaş formasına taşıyan takımdır.
ilklerin takımı olduğunu yine göstermiştir.
Türkiye'nin tek büyük takımı.
Gençlerbirliği maçını muammalı bir şekilde alıp şampiyonluğa uzanan takım.93 yılındaki yine şaibeli 8~0'lık ankaragücü maçını hatırlatmıştır.
kanın sadece damardan alınmadığını gösteren takımım.
iki zeka hareketiyle dört çekerden dört yıldıza geçiş yapabilen, zeki insanların camiasıdır. ayrıca taşak geçilen haftalardan yedek takımla bile ikinci kupa fırsatını da elinde tutan türkiye'nin sportif anlamda en başarılı klübüdür.
parasız, teknik direktörsüz, yönetimsiz her türlü hoplatabilen takımdır. çatlayın ibneler.
hakkında yapılan gerizekalıca bir eleştiriye, daha doğrusu basın goygoyuna yanıt vermek gerek.

efendime söyleyeyim muslera olmasa 5.olurmuş, sneijder olmasa 10. olurmuş. hep böyle laflar dönüyor.

ee ne bu şimdi? büyük tespit mi? keşif mi? zeka mı? ne kardeşim bu saçmalık?

muslera'yla sneijder olmasaymış... ama varlar amk işte, getirmişiz biz bu adamları. sen galatasaray 8.olurken çıkıp ''yahu aslında kalede barthez, forvet arkasında veron olsa böyle olmazdı...'' falan yazdın mı?

bildiğin gerizekalılık değil mi? o zaman bu halde de muslera olmasaydı, sneijder falan filan demek ciddi zeka özrüdür lan, insan çıkıp böyle bahane üretmeye utanır.

ben de diyorum ki messi olmasa barcelona yarrak finale çıkardı, alex ferguson olmasa united sıçardı, tayyip olmasa akp saadet partisinden halliceydi...

bakın ne kadar zekiyim. breh breh breh...
görsel
Şampiyonluğunu kutladığım takım.

Ha hunharca yardıracam o ayrı.
bu sene şampiyon olamayacaktır.
entry burada.
sneijder'e ve muslera'ya sahip olan takım. gerçekten kaliteli olan oyunculara sahip olması ile bu sene şampiyonluğu kazanabilmiştir. bu da şu demek oluyor ki azla yetinmemek, kimin değeri neyse ona o kadar değer vermek lazım. galatasaray için bu senenin özeti alttaki şu üç başlıktır.

(bkz: wesley sneijder)
(bkz: fernando muslera)
(bkz: kaliteli futbolcu)

burda kaliteden kastım, işini iyi yapmak, istikrarlı olmak, beceriksizlik yapmamak. keşke böyle türk oyuncularımız da olsa.
4. Yıldızı almasına dakikalar kalan takım.
görsel
Dördüncü yıldızı takan tüm kuşları ağlatan takım.
2014 - 2015 sezonu şampiyonu ve aynı zamanda türkiye'nin ilk 4.yıldızını alan takımım. tebrikler aslanlarım!
dördüncü yıldızı hayırlı olsun takımı. son şampiyonluğumuzu kadıköy'de kazanmamız ne kadar manidarsa,
bu sene de şampiyonluğun kesinleşmesi fatih terim adlı stadyumda gerçekleşmesi o kadar manidardır bence.