bugün

hakem hataları ile ligde, devlet peşkeşi ile de ayakta tutunabilen takım. maçlarını izlerken sadece tiksinme hissediyorum.

http://vimeo.com/110533061
kaşintisi olanlar tarafindan surekli saldirilan, amaci diger takimlar gibi sadece birbirini yenmek yerine turk olmayan takimlari yenmek olan turkiyenin gelmis gecmis en basarili spor kulubu..

ah be galatasaray'im.. nasil koyduysan zamaninda hala gecmek bilmiyor kasintilari..
fener lig maçı kazanır sol framede Galatasaray
beşiktaş kazanır sol framede galatasaray
fener yine bilmemhangi mahkemeden red alır sol frame galatasaray
beşiktaş kırk yılın başında sikko bi maçtan 3 puan alır sol framede galatasaray
yağmur yağsa, kar yağsa, he lan kar yağsa o da galatasaray amk onu da bizim üstümüze attınız.
elektrik kesilir sol frame galatasaray.
yiyin bokumuzu.
evet efenim, 3 temmuz ahları sancılı şekilde vucutlarina tesir etmeye başladı. biz o gün söylemiştik efenim; ' gün gelir devran döner, horoz domalir tavuk gömer' diye... basket şubeleri patladi, bakalım sırada ne var?
Bu sene dördüncü Yıldızı takıp birilerine de fena geçirecektir.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/galatasaray-712192/

çocukluk aşkımız! *
başkanları ve yöneticileri şike kapsamında tutuklanmış kulüplerin fanatikleri tarafından eleştirilmesi oldukça ironik ve komik olan kulüp. herkes önce kendi kapısının önünü temizleyecek arkadaş.
ayrıca bu suçlamaların galatasaray" ın iyi gittiği bir dönemde, güzel futbol oynayıp 5 golle kazandığı bir günde ortaya çıkması talihsiz ve komiktir.
tek galibiyetle şampiyonluk havasına girmiş takım. hahahah 4 yıldız dimi? tamam ulan helal size.

edit: hep siz mi beşiktaş a yazacaksınız haha. he bide lider koltuğunun tadını çıkarın yarın akşam kalkacaksınız.
vala ne kadar düşkün olursa olsun yine beşiktaş'a özlediği küsküsünü verecektir.
ondan sonra da beşiktaş'ın standart düşüsü başlar.

yine geldiler gaza kanatlılar.
Havasi sönmesr bari.
Ölüsü bile lider olan takım.
Sanırım başka bir açıklamaya gerek yok.

Rakibi yine kendisi olan takım.
Aristokrat sınıfı liseliler ve Yeniçeri ocağından kurtulduğu gün.
Hem kendi adına hem ülke futbolu adına yeni ve daha büyük devrimler yapacak takım.
hakkında tam 666 sayfa entry girilen takım. Takımım. Türkiye'nin takımı.
Son zamanlarda avrupa'da başarısız olan kulüp.
Futbolla ilgilenmeyen bir bayan olarak (haliyle), benim bile dikkatimi çekmiştir.
Önceden galatasaray dedigimizde aklımıza "avrupa fatihi" gelirdi. Şimdilerde o algıdan eser yok.
5 gol attık, işte benim takımım.
utanmadan sıkılmadan maç fazlasıyla lideriz diyebilen ama konu hakemlere gelince sus pus kesilen taraftara sahip takım. sizler yüzünden sevemiyorum bu takımı. neyse 3 hafta sonra demba ba ellerine verecek nasıl olsa.
son bir yıldır hürriyet ve türevi gazeteler tarafından haince, yalan ve iftira haberlerle devamlı kaosa sokulmaya çalışılan ama yakında analarını sikecek takım. şimdiden yaltaklanmaya başladılar bile.
gs taraftarının çomar karaktersiz ve çirkef olduğunu biliyorduk ama yönetiminin de aşağı kalır yanı yokmuş gs istemiyor diye bjk konyada oynıyanıcakmış maçı vay amk salaklığa bak ulan gsye ne? daha küfür küfürler sayarımda zaten beş kuruş param yok bedelli yapamıyorum filan bide dava filan açar bu götler hiç uğraşamam ama siz ne çocuğu olduğunuzu biliyosunuz...
41 milyon doların götünüze kanırta kanırta girmesini diliyorum amk hırsız vergi kaçakcıları sizi. ama dur devletin kıç yalayıcı takımı vardı devletçe kollanan tarihi şikeleri örtbas edilen kimdi o kimdi harırlatsın renkliler.
bütün hıncını balçovadan çıkardı p*zevenkler.
avrupa fahişesi diyenler vardır.

fahişelik öyle olmaz,

şike yaparak avrupaya gidememekle olur.

edit: böyle şeyler yazmayı sevmem ama fahişelerin zoruna gitmiş
Cim bom mun son iki maçı 1-9 0-5 tesadüf mü 1905 .
fark yese de fark atsa da kanatlıları her zaman maçlarda başlığının altına toplayan takımım. ne çok acıları varsa artık.
Hamza hamzaoğlu ile şimdilik biraz farklanan takım.
balçova'yı yenerek dünya devi olan takım. yakında tekrar haddini bildireceğiz.
en kötü günlerde ulan iyi ki galatasaraylıyım sözünü en anlamlı şekilde kullandıran ülkenin futbol reklamını sırtlayan takımdır.