bugün

uzunca bir süre içinde bulunduğu krizi atlatamayacak futbol kulübü. fenerbahçe'de ali koç başkanlığı hazırlanırken, beşiktaş başkanı medya sektörüne el atmışken ve kulübü için para harcamada sınır tanımazken, galatasaray'ın liseli yapısı baya büyük bir dezavantaj oluşturacaktır.
Galatasaray'dan önümüzdeki sene bir ilk istiyoruz. Bank Asya kupasını.
maçları izlendiğinde hababam sınıfından bile daha çok güldüren takımımsı.
bugün okuduğum bir haberle ciddi ciddi içine düştüğü duruma üzüldüğüm kulüp.

yazık...

istenmeyen adam adnan polat ve ekibi giderayak denizbank'tan 8 milyon dolar kredi çekmişler ve kendi alacaklarını tahsil etmişler.

vay be...
koca kulübün içine ettiğiniz yetmiyormuş gibi giderayak bir de 8 milyon dolar borçlandırıyorsunuz ha? bu adamları stada sokan galatasaray'lı değildir bu saatten sonra.
sozun bittigi yerdeki takimim görsel
ama hep onunlayim. (baskasi adina konusmak, hele tutkularla alakaliysa, yapacagim sey degildir.)
son yıllardaki en başarılı sezonunu geçirmektedir. kadıköy'de yenilirlik ünvanına son vermiş, fenerbahçe'den deplasmanda bir puan almıştır. adamları 10 senedir sadece fenerbahçe deplasmanlarındaki yenilgileriyle eleştirmiyor muyduk?
armanın peşindeyiz sloganıyla beşiktaş maçını izledim ve renklerine gönül verdiğim takımım maalesef kötü bir sezon geçirdiği için yine yenildi. olsun, varsın yenilsin, biz iyi günler için sevmedik, kötü günde yanında olmayacaksak daha ne zaman olalım.
matematiksel olarak kümede kalmayı garantileyen galatasaraylı oyuncular için yönetim kesenin ağzını açtı.
Son 12 saattir fenerbahçeyle hiçbir branşta karşılaşmadığı için morallerin yüksek olduğu spor kulübü.
canım sıkkın olduğu zaman, bazı zamanlar.
youtube'a giriyorum.
arama çubuğuna: "galatasaray uefa" yazıyorum.
çıkan bazı videoları izliyorum. artık favori videolarım var.
takımım yenilse de, yense de, o günleri unutmak istemiyorum.
takımımı ne olursa olsun seviyorum.

bunu ne zaman izlesem duygulanıyorum. gözlerim doluyor.
http://www.youtube.com/watch?v=i8h8LZFwP0E

seni seviyorum...
ezeli rakiplerinin şampiyonluğa gitmelerine rağmen, durumun keyfini çıkarmaktansa, laf atmakla zaman geçirdiği, bu durumu yaratacak kadar diğerlerinden büyük spor kulübü.
Tam bir fiyasko .
eskisi gibi maç satın alamıyorlar federasyonun değişmesi lazım.
kadıköy'ün fatihi müthiş türk klubüdür.
ortaokul zamanlarımda renklerine vurulup ben de artık galatasaraylıyım dediğim takımdır. ardasız daha iyi olacaktır.
adını duyunca için hüzünle dolmasına neden olan takım. ne güzeldi eski günler. şimdi nereye gidiyorsun böyle?
bir fenerbahçeli olarak bir an önce toparlanmasını ümit ettiğim takım. toparlansın dediysek 2000 ruhu geri dönsün de demedik tabi ki. şampiyonluk yarışının içinde olmaları ligin keyfini çok daha fazla arttıracağı da bir gerçektir.
son 10 yıllık süreci içeren mükemmel bir analiz, başkanlarından mali tablosuna herşey de problem var.
herkese inat gurur duyduğum, taraftarı olduğum takım.
arsenal ile 2000 de oynadığı maçtan sonra ilginç bir istatistiğe sahip takımdır. öyleki:
-arsenal o maçtan sonra kendi değerini 2-3 kat arttırmış ve hiç teknik adam değiştirmemiştir.
-galatasaray ise 2000'den beri o zamanki değerinin çok altına düşmüş, futbol ve futbolcu olarakta kalitesizleşmiştir. ayrıca değiştirdiği teknik direktörlerin haddi hesabıda yoktur.

edit: gelen mesajlar doğrultusunda arsene wenger'in 2000'den beri teknik direktör olduğun öğrendiğim hatta bir mesaj sayesinde arsene wenger'in 1996'da geldiğini görüp vay anasını dediğim doğrudur.
şimdi de arsenal'le karşılaştırılan takım. arsenal lan. hani şu dünyanın en zengin 5. kulübü. ha finalde ellerine verdik o ayrı mevzu tabi de..
2000 yılında arsenal'in elinden uefa kupasını alıp arsene wenger'i 2 kere reenkarne etmeyi başarmış takım. böyle de ulvi bi takımdır.

not; 2 üst entry

edit; 2 üstteki entryde yazılan ''arsenal 2 teknik adam değiştirmiştir'' yazısına ithafen girilen bu entry, söz konusu entrynin değiştirilmesi üzerine gayet sikko bir hal almış bulunmaktadır.
şimdi arsene wenger ve öğrencileriyle karşılaşsa erotik içerikli hüsranın kaçınılmaz olduğu takımdır. ulvidir.*
avrupa da türk takımı denildiğinde ilk agza gelen takım galatasaraydır.
yönetim ve muhalefet olarak hep birlikte sıfıra indirmeyi planladıkları türkiyenin güzide kulüplerinden biri.

yazık ediyorsunuz bu çınara.

allah sizi bildiği gibi yapsın.