bugün

yaptıkları şikeyi sindiremeyince yine etrafa çamur atmaya başlamış taraftardır.
alelade bir başarı falan elde edince 50 yıl susmayan taraftar grubu. çeneleri çekilmez. maçta çiğdem çitlerler.
en ufak başarılarını bile bokunu çıkarana kadar anlatmaya bayılan taraftar grubudur.
Kötü geçen sezonlarda bitkiler, japon kağıt katlama sanatı, tiyatro gibi hobiler geliştirirler, maç deyince aman hayat çok kısa ayyy futbol kroooo derler, iyi geçen sezonlarda ölümüne taraftarız sloganlarıyla metroları inletirler.
cimbom old boys!

* futbolun holiganlığını en baba yapan da galatasaray taraftarıdır. bunu da bildiklerinden yok işte kadıköy'e gelemezler, al buraları yürüsünler herkes galatasaray'lı. bunu iyi bilsinler kendilerini, ayaklarını denk alsınlar, akıllı olsunlar. he... he... el elden üstündür yani. bin galatasaray'lı bence on bin fenerliyi yok eder.

ben biraz gülüyorum siz devam edin.

https://www.youtube.com/watch?v=9LcSw74RHEA
iyi gün taraftarıdır.
Açtıkları ilkokul espirileri düzeyindeki başlıklardan seviyelerini görebiliriz.
eğer survivor yarışmacıları halk içerisinde belli karakterleri temsil ediyor olsaydı.bu melun taraftar grubunu o yarışmada karakter anlamında sadece turabi temsil ederdi.
Adamlar hakli hepsi ergendir..

Cunku tescilli şikeci olup, karsi tarafa şike yapiyor diye bok atan taraftardir.
Ayni zamanda her sezon sampiyonuz ulan diye başlayıp serefli ucunculukle bitiren takim taraftaridir.

Herkes kendi kapisinin önüne baksin. Hadi bakim.
bizi turabiye benzeten güruhu gören de ingiliz asilzadesi sanar.
kus kus kuduranlara inat bu akşam şampiyonluk kutlamalarına başlayacak taraftardır.
Nerede ezik var toplanmış. Kesin ulan sesinizi, tekmili verin ve sıraya geçin.
Asla fener yatagtarı gibi sosyal medyada ya da yasamda saldirgan olmayan takim.

Ve benim tahminime göre biz fener macında alirdik birinciligi ama sizin yobaz taraftarlariniz etrafa zarar vermesin diye erteledik.
Hemen her fırsatta Fenerbahçe taraftarına bulaşarak şampiyonluk sevincini gölgelemiş taraftar topluluğudur.
(bkz: galatasaray taraftarının aslan heykelini çalması)
(bkz: metrobüs ile aslan heykeli çalan galatasaraylı)
Bizde ki para yoksunluğu elbet geçer ama sizde ki karakter yoksunluğu baki kalır.

görsel

Ayrıca katildirler.

Edit:Bu pankartı hiçbir zaman unutmayın çünkü bu hayatta en kötü günlerinizi daha yaşamadınız.

Edit2: seri eksileyin istediğinizi deyin ama bu gerçekleri asla ve asla değiştiremezsiniz.
yine ayarı vermiş taraftarız.

https://www.youtube.com/watch?v=5M3qXCXS4Pw

https://www.youtube.com/watch?v=ict20dwbUlI
Bugünlerde şampiyonluk meşalelerini yakan taraftar...
formasındaki yıldızların yarısını dağıtsa, kalan yarısı kadar yıldızı olan takımları içeride dışarıda yine hoplatıp, tekrar 4.yıldızı alacak bir takımın taraftarıdır.
içinde en çok katil, holigan, dönek, barzo, serseri, cahil, ayak takımı barındıran taraftar grubu. çoğu uefa kupasıyla birlikte gs'yi tutmaya başladığından güce taparlar, zeka ve ahlak seviyeleri düşüktür. objektifliğe en uzak grup da bunlardır. %70'i ölse türkiye çok şey kazanır, adi suçlarda büyük azalma görülebilir.

%30'luk adam gibi takımını destekleyen grup üstüne alınmasın.
sabriye ''savaşıyor, reyiz'', meloya da ''tam bir savaşçı, parasının hakkını veriyor'' diyorlardı dün. ters giden bir maç sonrası ikisine de demedikleri kalmıyor an itibariyle.

ben küçük bir anadolu şehrinin küçük bir takımını tutuyorum. işten fırsat bulursam arada maçlara gidiyoruz, muhabbet oluyor falan filan. karşıyaka'dan samsun'a, bursa'dan trabzon'a her yere maça gittim ama şu galatasaray taraftarı kadar uyuzunu, sinir bozucusunu, ergen irilerini hiçbir yerde görmedim.

not edin bir yere, yeni sezonda 5. ya da 6. hafta hamza hocaya da sövmeye başlayacaklar. boşuna varoşlar tutmuyor bu takımı.
(bkz: öfkeli kalabalık)
Üç beş kendini bilmezdir. Destekçileri her transferden sonra artan taraftara gese taraftarı denir.
kulüplerinin yaptıkları şerefsizliğe bir bakmalarını rica ediyorum kendilerinden

https://pbs.twimg.com/media/CJ9ec_KUkAIxvBa.jpg

4 nisan 2015 fenerbahçe takım otobüsünün kurşunlanması olayı ile dalga geçmişler. allah hepinizin belasını versin.