bugün

gününüz aydın, sendromunuz bereketli olsun.

abi ne saçmalıyon bugün salı demeyin isterse cuma olsun tatilden sonra ki her işgünü kaliteli bir sendroma gebedir.

başı ağrıyan olursa majezikler benden. yine aklıma benim majezik karikatürü geldi* ısrar etmeyin göndermem.
Ya sen neden her sabah karga bokunu yemeden uyanıyorsun. Baba olunca ben de senin gibi mi olacam?

Bu arada size yine günaydın, bana iyi uykular.
Hayırlı günaydınlarınız olsun efendim. Huzursuz Zengin_2'ye de günaydınlar :-).
baba olunca sen benim gibi olma. 2 çocuk yeter. namaz için kalkıyor karganın bokunu verip sözlüğe giriyorum.
Allah kabul etsin.
Evlenirsem en az 6 çocuk yapacam reis, 2 de ne. Kalabalık aile olmak gibisi yok.
bekara karı boşamanın kolay olması gibi çocuk yapmakta kolay bende evlenmeden önce 10 tane diyordum evlendim gördüm ebemin şeyini.
Günaydın. Sorunsuz bir gün olsun.
herkese günaydın, bugün 2 mayıs. dünya bebek günü imiş. hayat biraz da onlar sayesinde güzel. allah olmayanlara da versin.

görsel

(bkz: https://www.mynet.com/dun...sil-kutlanir-110106950389)
günaydın sabah şekerleri...
günaydın herkese. bugün muhteşem bir gün olsun inşallah.
para var huzur yok'u özlemiştik.
gününüz aydın olsun.

bu günaydın saksosunu hangi ibne icat ettiyse mezarında ters dönsün hemi. kasap sende de şüphelenmiyor değilim!
Günaydın. Kötülüklerden uzak bir gün olsun.
Günaydın. Uyanamıyorum ama olsundu.
herkese günaydın.. bugün 3 Mayıs Türkçülük Günü.

görsel
herkese benden günaydın, şakir'e yok...
mutlu sabahlar herkese. güzel bir çarşamba gününden selamlar.
Günaydın ahali. mutlu, huzurlu dertsiz tasasız bir gün geçirmeniz dileğiyle..
gününüz aydın olsun.

işe gidenlere hayırlı eşler, eşe gidenlere hayırlı işler diliyorum.

millet işe koca bulmak için gelir olmuş. kavun seçer gibi koklayıp seçiyorlar.
Günaydınlar olsun efendim! Popçikililerimsiniz.
herkese günaydın. bugün 4 Mayıs. Dünya Star Wars Günü. 1977 yılından bu yana star Wars bir kült film haline gelerek nesilden nesile ulaşmaya devam ediyor. Zaman zaman yeni versiyonları çekilmesine rağmen ilk filmin yerini tutmuyor.

Her yıl hayranları tarafından geçmişten günümüze gelen bir gelenek olarak 4 Mayıs tarihi gayri resmi olarak Star Wars günü olarak kutlanıyor.

görsel
Günaydın. Seviyeli ve mantıklı bir gün rica ediyorum, hepimiz için tabii ki.
herkese günaydın. herkese mutlu bir gün diliyorum.
Günaydın sözlük. Seçimler olur , insanlar gelir , gider. Seçim gündemini gözünüzde çok ta büyütmeyin. Kendi hayatınızın seçimlerine odaklanin.
herkese günaydın. bugün 5 mayıs. "Dünya El Hijyeni Günü" imiş.

görsel
görsel
görsel

sağlık bakanımızın bir vecizesi vardı:

"elimizde covid 19 a karşı çok güçlü bir silah var, hasta olmamak"

o zaman çok kızsak da aslında koruyucu hekimlik önlemleri alınarak hasta olmamak en iyisi. çünkü çivi çıkar, izi kalır. her hastalık vücutta iz bırakır. bunun da en basit yolu el yıkamaktan geçer..

herkese sağlıklı günler dilerim. şimdiden iyi tatiller.