bugün

devamlılıklara özen gösterilirse daha severek izleyeceğim dizi.
mesela: zenep apartmanda, ali'nin gitmesini bekliyo, ışık sönüyor ve ali gidiyor, sonra kamera zeynep'e dönüyor ışık açık. iki saniyelik çekimi, dış kapıdan giren aydınlık varmış gibi bir ışıkla çekselerdi süper olurdu devamlılık adına.
bi de ikili dialoglarda sağ ya da sol taraftan yapılan çekimlerde devamlılık tutmuyor bazen.

her daim güldüren salih kalyon'a allah uzun ömürler versin.
sigarayı bıraktığını sanan yazar.*
lazcabarvadır.
ne kıracağım a canım insanıdır. insan insan. olay burada.
bazılarına korkulu rüyalar gördüren yazar pardon, çaylak. *
firtina ...
demokrasi kazandi

yalan olmuş artık nabalım..
kankamın kankası benim de kankamın kankası onun da kankasının kankası e sonuç olarak ölümüne gankayız. *
sozlugun en saglam karakterli insanlarindan..
ayrica; (bkz: ugurum)

saygilar, hormetler..
insanın abisinin olmasının ne kadar da güzel bir duygu olduğunu anlatan insan.
msn iletimi görüp hiç üşenmeden bana lost dvdlerini getirebilecek kadar kibar ve dosttur. komşumdur canımdır.
harika bir şebnem ferah şarkısı, dinledikçe dinlenesidir.
yeniden aramıza dönmüş kankabi.. *
yazarım, yazarsın, yazar kişisi.
sözlüğün en kafa dengilerinden biri..
benim yüzümden yine çaylak olmuş benim için çok değerli insanlardan biri.
umarım bir daha olmaz böyle şeyler. *
abi işte hem de kanka, ikisi bir arada. başka da söze gerek yok...
pek bi gozumde tuten yazar kisisi.. bi an once turkiyeye donsekte bi demli cay icsek karsilikli dedirten insan.
Begenerek izledigim amam ne yazik ki bitmis sirin mi sirin, sicak mi sicak karadeniz dizisi.
48 bolumun 46 sini izledigim ozellikle ilk 13 bolumde gulmekten kirildigim evimden yurdumdan binlerce kilometre otede bana guzel anlar yasatan dizi.
sanal dünyayı kendisi için gerçek dünyaya çeviren freedean sayesinde hayatına farklı ve tatlı bir renk gelmiş , bu ortamda tanıştığı insanların hepsine ama hepsine gerçek hayatta gönül kapıları sonuna kadar açık olan insan .
edit: bilmeden kırdıklarım varsa farkında diilimdir , affetsinler.
hatırla sevgili dizi müzikleri albümünün 11. parçası..
şebnem ferah'ın ne kadar aşmış bir müzisyen olduğunu anlamak için bu şarkının bir kez dinlenmesi yeterlidir. hele de ilk bestelerinden biri olduğu düşünülürse..
şebnem ferah ın * konserlerinde performansının tavan yaptığı şarkı.
gerçektede fırtına gibi insandır efendim... gezdim gördüm geldim pek bi sıcakkanlı yazardır...
evlenmeden zirvelerde görmek istemedigimiz zat. beşiktaşlı bi de, yakışıyo valla. hali vakti de yerinde, on numara adam. -ahahaha-

(bkz: yazarların aslında demek istedikleri)
insanın konuştukça konuşası gelen, vefalı yazar. boş olur hoş olur.. * *
arifiye' deki 1010. ordu donatım ana tamir fabrikasında üretilen kundağı motorlu obüs. güney kore'nin thunder obüsü esas alınarak üretilmiştir. menzili uygun mühimmatla 56 km' ye kadar çıkarılabilmektedir.
beşiktaşlı olduğunu öğrenince daha bi sevindiğim sözlük yazarı. bir adet smileycandır kendisi. hep gülsündür.
formunun doruklarında gördüğüm, muhabbettinde ses ile vurgulamaya çok önem gösteren* gönül dostum.