bugün

az kalsın üzerinden hoplayacaktım ama sokaktaki onlarca insanın bize garip garip bakması sonucu, hadi ben yüzsüzün tekiyimde böyle güzel bir insanı niye mahçup duruma düşüreyim, diye içimden geçirip vazgeçtiğim yazardır.
hasta olursam bana yoğurt çorbası yapmasını istediğim kanka yazar. aldığım duyumlara göre bir yiyen bir daha istiyormuş. (#519414)
ayrıca hakkaten hasta oluyorum sanırsam, kanka üşüyorum yaf..
dün bir aralık "kanka hasta olucam" sanırım diyerek beni üzmüş ama sabah iyi olduğu haberlerini alınca mutlu olduğum kankacım. yüzünü görmek mutluluk veriyor insana, öyle bi insan işte kendisi..
abilerin kralını en son kurban bayramı arefesinde görmüştüm. acaip özlemişim yahu. fazla konusamadık , zirveden erken ayrılmak zorunda kaldı. saolsun , varolsun onu görmek çok mutluluk vericiydi.
zirvede bir anda kaybolan, ama özel mesajla kalabalıkta göremediği için veda edemediğinden ötürü özür dileyen, centilmen ve kibar yazar. bu sefer pek konuşamadık ama bidahaki zirveye be komşum. ya da sen kahve yap, ben sana fal bakmaya geliyim.*
bugün amaçsızca 100. yıl yollarında kızılaya gitmeye çalışırken karşıma çıkmış canım kankam. sayesinde güzel bir yemek yiyip, süper sohbet ettik. tesadüflerin insanın hayatını nasıl da güzelleştirdiğini anladım bugün bir kez daha.. iyi ki varsın be kanka...
hakikaten cana yakın, sıcakkanlı kişilik yazarı, tanıştığıma memnun oldum efenim.
bana telefon numarasını verdıgı gune lanet eden yazar. zıra gelemedıgım her zırvede kendısını en az ıkı kere arayıp, rahat vermıyorum. bır ınsan ne kadar sabırlı olabılır sorusunun yanıtıdır aynı zamanda...
"uludağ üniversitesi ankara şubesi" için yoğun çalışmalarda bulunan, gelecekteki ortağım...
1 yıla kalmaz paranın öhöm, muhabbetin belini kıracağımız bir mekanımız olacak inşallah.
hem takımdaşım hem komşum olan, sohbetinden büyük keyif aldığım yazar. ne diyoruz;

tek aşk beşikt-aşk!!! **
bugün ankara'da etkili olan , yürümekte birhayli zorluk çektiren , gözlerimizin içine ve saçlarımızın diplerine toz toprak girdiren doğa olayı.
ankara'nın ne kadar kirli bir şehir olduğunu görmemize de vesile olmuştur ayrıyeten.
(bkz: la tempestad)
yaşlılık belirtileri göstermeye başlayan , nickname'ini haketmemeye başladığını düşünen , doktorlar tarafından kendisine düzenli hayat önerilen yazar kişisi. *
benimle birlikte cumhuriyet mitingine gelmiş, iki dakika bile yanımdan ayrılmamış canım kankamdır kendisi. öyle ki boyum kısa dediğimde "seni omuzlara alırız kanka" diyebilen insandır. ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine..iyi ki varsın be kanka..
doğanın güç gösterisi.
allah'ın şowlend'i.

edit: yazar olanından bahsediyorum.
rte cumhurureis olduktan sonra türkiyede olacak olan olay.
"yaslılık belirtisi gösteriyorsun" diyen doktorlara ; "aç karnınıza kaba etimden bir nebze olsun yemez misiniz? " demek istedigim yazar abim. dünkü zirvede bana yakındı bu sefer iyi muhabbet ettigimizi dusunuyorum yazarıdır. kütahyaya da bekliyorum , her zaman dedigim gibi. *
erkek adam renkli takım tutmaz *toprağım.
delikanlı edit: lakin ben erkek değilim*.
kendisine nil karaibrahimgilden evlenmek gerek adlı sarkıyı gönderdiğim, en kısa zamanda mürüvvetini görmek istediğim canım komşum.* bir de sağlığına çok ama çok dikkat etmesi gereken yazar.*
tanıdığım en ince erkeklerden biri. çok düşüncelidir kendisi. ne denir be kanka, iyi ki tanımışım seni, iyi ki de burdasın. sesini duymak iyi geliyor insan bünyesine..
kankaların bitanesi..halden anlayan insan..iyi ki dedirten insan..mutluluk veren insan..ötesi var mı ki..
artık ankara il sınırları dahilinde olan kankam kişisi. e o zaman yaşasın diye nara attıran insan evladı.
kaç zirvedir muhabbet şansı bulamadığımız sonunda konuşmayı başardığımız yaşlı yazardır * kendileri. ismi gibi aramızda güzel fırtınalar estirmiş insandır. bizim memlekette de askerlik yapmıştır hemşeri sayılırız artık. daha nice zirvelere bekliyoruz kendilerini.
çok kral adamdır.