bugün

Arsenal in esip gürledigi donemde pires ile beraber kanatlardan yardıran isveçli.
görsel
kış ortasında kısa kol forma-eldiven ekolünün yılmaz temsilcisi, karizmatik isveçli.

calvin klein'a da uzun yıllar modellik yaptı.
harika dribblingleri ile esen arsenal efsanesiydi. karizmatiktir de aynı zamanda. isveçli ekspres.
şimdilerde hindistan'da top koşturan, zamanında arsenal'de efsaneleşmiş isveçli topçu... arsenal'in unutulmazları arasındadır kendisi.
2003-2004 sezonun en iyilerinden biriydi, ve o seneden sonra o kadro için "yenilmezler" lakabı takılmıştı... şimdi futbolu bırakmış ve sekiz numarasını bizler için efsane haline getirmiştir...
karizmatik futbolcu. çocukken saçımı hep onun saçı gibi dikip, onun gibi kızılımsı morumsu renkte saçımı boyatmak istemişimdir. tabi yapamadım. içimde ukte kaldı. ayrıca fifa'da dribbling'i en yüksek futbolculardandı. topu alıp sağ kanattan dribblingle kaleye giderdim. hey gidi günler.
japonya'nın shimizu s-pulse takımıyla olan sözleşmesini 14 şubat 2012 tarihinde karşılıklı olarak feshetmiş oyuncudur. 2007 yılına kadar calvin klein için iç çamaşırı modelliği yapmıştır.
bu soyadıyla sosyal paylaşım sitesi açsa asla marka olamayacak kişilik.
4-5 bakıştan sonra yakışıklı olmadığına kanaat getirdim. zira 4-5. bakışta anca yüzüne sıra gelebildi karın kaslarından gözümü alamadım o sırada. dedim ayıp olacak yüzüne de bakayım. bir bakış attım. sonra baklavaları biraz daha inceleyip foto'yu kapattım... yenir ki bu. evet. ayrıca gideri de var. hatta safii gider.
seks düşkünüydü zamanında.
yakışıklılık ve karizma konusunda meslektaşları tarafından kıskanılan futbolcu.

sakatlıkları olmasaydı adından daha çok söz edilebilirdi.

galatasaray'da görmek istediğim ender futbolculardandır. ama olmadı.

öktekileri için; (bkz: harry kewell) (bkz: abel xavier)
adını görünce yaşadığı için sevindiğim futbolcu.
celtic'e transfer olan isveçli futbolcu.
bergkamp ı da yanında getirsin bari. bu ne lan!
gelirse galatasaray'a faydalı olacağını düşündüğüm genç futbolcu. *
yaşadığı ciddi sakatlıklar yüzünden asla hak ettiği yere gelememiş oyuncu.
(bkz: oha o adam ölmedi mi)
sahadaki karizmasıyla dahi bir dönem rakip defanslara korku salabilen etkili kanat oyuncusu.
bir aralar pires gibi galatasaray ın her transfer dönemi gündeminde olan futbolculardandı.
zamanında calvin klein reklamlarında boy göstermiştir.
bir benzeri için (bkz: danijel ljuboja)
robert pires ve henry'li arsenal takımı premier league'te fırtına gibi eserken, gunners'ın en etkili oyuncularındandı isveçli. isyankar bir futbol anlayışı vardı ve götü yere yakın olmasıyla biraz da hızlıydı.
şimdilerde abd de top koşturan oyuncu ne işin var oralarda.
soyadi isvecde "yunberi" okunan ve isvec milli takimin ve belki de geri kalan bir cok takimin tartismasiz en seksi oyuncusu...