bugün

ne yazık ki bugün ki belçika türkiye maçını yayınlayacak kanaldır.
bir mental işkence olan ersun yanal'a türk futbol severleri mahkum eden oluşum.
güzel , yakışıklı insanlar topluluğunun bulunduğu televizyon kanalı.

(bkz: anladın sen)
dünyanın en gereksiz kanallarından bir tanesi. yayıncılık nasıldır, nedir bilirler mi merak ediyorum. 16:9 olur genel itibariyle televizyon görüntü senkronu lakin bunlar zoom tuşuna abanmış heralde. bir de maçları sunan spikerler var ki evlere şenlik. eski bilgileri toplamışlar maçtan önce diye düşünüyorum zira belçikalı Thomas Vermaelen'i ajax'ta oynuyor diye lanse etti. halbuki arsenal'de bomba gibi top oynuyor adam.
(bkz: fox tv nin maç anlatan sunucuları)
bu kanalın milli maçları yayınladığı da görülmüştür. ama ne yayınlama! bize reklamlar için tv karşısına geçtiğimiz izlenimi vermiştir çünkü.
sanal reklam uygulamasının bokunu çıkaran kanal. ulan şu reklamları kaç saniye vermeycekler diye hesaplıyordum ki şak diye karsı tribunden çözüm dershanesi reklamı çıktı. nerdeyse topun üzerine bile reklam koyacaklar.
avukatları o mahkeme senin bu mahkeme benim koşan kanal.
götümden de sallıyor olabilirim ama an itibariyle lost'un ilk 6 bölümünü arka arkaya vermeye başlayan kanal.
fox tv deyince aklıma gelen sadece bizden kaçmaz adlı seviyesiz magazin programı.işte kanalın kalitesini de o programa eşitliyorum..
bizden kaçmaz adlı sözde magazin programı ile kendisine daha bi gıcık ettiren kanal. bide bunlar sanatçıları alkollüyken çekip yerlerde sürükletmeye ve inatla mikrofonu gözüne gözüne sokmaya bayılırlar. sanatçıyı değil kendilerini daha beter rezil ederler ama bunları anlayacak kapasiteye sahip değildirler. *
(bkz: rupert murdoch)
az önce futbol pazarı programında galatasaraylı taraftarların ananın amına sokacaz fenerbahçe şeklindeki tezahüratını yayınlamış kanaldır.

edit: şimdide özür dilediler hehheh.
budaklı meşe odunuyla dövülesi magazin ekibine sahip tv kanalımsı. şayet rtük başkanı olsam 30 milyon tl bu kanala ceza keserdim. bir de bu kanalın magazin müdürü ulusal bir gazeteye "evlerine girmiyoruz" diye açıklama yapmış. başıma bir iş gelmeyecekse bir dönemin tavşan bünyamin karakterli o arkadaşı okan'la* beraber dövmek isterim.
30 ekimde yayınlanan 29 ekim için program yapan "popstar alakturka" programıyla kedi olalı bir fare tutan tv kanalıdır. atamızın sevdiği şarkılar kısmıyla uzun süredir televizyonlarda yayınlanan en güzel müzik ziyafetiydi sanırım.
gözümde halen tgrt olan kanal. ne lan bu kalitesizlik.
beklenen patlamayı bir türlü yapamamış ve de yapamayacak gibi görünen tv kanalı. kanal 7 bile daha kaliteli, o derece yani.
kanal listesinden silinse eksikliği hissedilmeyecek kanalcık.
yayın yönetmeninin kanalda gerçekte ne iş yaptığını merak ettiğim kanal. kanalizasyon filmi herhalde bu kanalı anlatıyor. her akşam uydurma boks maçları, şarkı yarışmaları ve saçma sapan 1-2 diziyle idare ediyor. harcanan paraya yazık.
amerika'dan gelmiş olmasına rağmen pek bir şeye benzemeyen kanal.
amerika'nın türkiye medyası denebilecek kanal.
iyi niyetli birilerinin yoneticilerini zorlamasiyla lost u zar zor yayinlamis ve bu hafta itibariyle yerine the o.c. isimli sacmaligi koymus kanaldir.belki de birileri zorlamamis tamamen kendileri bir hataya dusmuslerdir lost u yayinlayarak.birinci sezonu bittigi icin ara verdik derlerse kendilerine hababam sinifi ni da ikiser ucer bolum halinde yayinlamalarini oneriyorum.zira 6 yillik bir diziyi bu kadar seyirciden gizledigini zanneden kanala ancak bu yakisir.
türkiye'de;
makyajlı ve görselliğe aşırı önem veren bir yerel kanal kalitesinde yayın yapan ziyan kanal...
amerikada ki orjinalinde yayınlanan harika diziler yerine sikindirik bez bebek yayınlayan, isim olarak etkileyici içerik olarak sıfır kanal.
flash tv'nin modernize edilmiş hali.