bugün

bu başlığın altına site giren piçlere sakın ama sakın güvenmemeniz gereken platform.

Forex öyle kolay para kazandırmaz. Piyasanın yönünü iyi tahmin edeceksin ki ona göre iyi para kazanacaksın.

Kural 1: öncelikle hiç bir tekniz analizciye güvenme

bu amına kodumun piçleri bir sikim bilseydi size söylemek yerine uygulardı. herif götünden atıyor şanslıysan tutuyor.

Kural 2: FED'i, Avrupa merkez bankasını takip et

Bu adamların her açıklamasını saniye saniye takip et ona göre iyi para kazan. Basit para bu oluyor.

Kural 3: SPK lisansı olmayan bir kurula yanaşma bile

Ki onlar arasında da dalavere olabilir. O yüzden dikkatli olacaksın aracı kurum seçerken.

Kural 4 ve en önemlisi: Sakın ama sakın duygularını bu işe karıştırma.

Yanarsın.

Hadi şimdi kolay gelsin dostum.

not: spk onaylı kurumlardan bildiklerim gcmforex,integral ve destek ama bu adamların dediklerine de güvenme kendi işlemini kendin yap. Eğer güvendiğin bir insan forex oynuyorsa ona sorabilirsin. Bu şirketler hakkında sorumluluk almıyorum.

edit: gcmforex ve integral hakkında çok kötü şeyler duyarken en az kötü şeyi destekfx'den duydum. Kendilerini tanımam etmem. Bir ara deneyeceğim bakalım.
Yanlış anlaşılma olmasın belki adamın kend gerizekalılığıdır ama kötü şeyler yazılmış yani.

edit2: her yerde ismi geçmeye başladı, burnuma kötü kokular geliyor.
bazı firmaların cep telefonuna mesaj yollayarak "bugün kayıt olun 5000 dolar hediye kazanın" dediği mevzu.

lan oğlum kim kime verir 5000 doları... monopoly de bile vermiyorlar lan.
şahsımın yeni merakı ve heyecanıdır. bakalım neler getirip neler götürecek.
http://www.youtube.com/watch?v=gL9btgQl3so
pvc esaslı reklam malzemesi..
piyasaya girenlerin;
%85'inin battığı
%10'unun sadece parasını koruyabildiği
%5'inin de kazanç sağladığını duymuştum.

ama belirli bir prensip içinde gidilirse kazanç kapısıdır.
5 ay boyunca aylık %50 kar oranı ile devam edilip
5. ayın sonunda daha fazla kazanmak isteyip aynı gün batabildiğiniz tecrübeyle sabittir.
10 dk da 400 dolarımı hiç eden piyasa. sikerim lan böyle işi iddaa oynarım bundan iyi.
Lisanssız kuruluşlardan Hedefonline iflas etmiş ve yatırımcıların 20 milyon lirası buhar olup uçmuştur.

imar bankasından da mı akıllanmadınız amk.
her ne kadar anali cart curt işe yaradığı söylense de merkez bankları ya da önemli haberlerin açıklamaları dışında kazancın tamamen şansa bağlı olduğu bir yatırım aracı.
her firmaya güvenilmemesi gerekilen borsa ve döviz zımbırtısı.

sonra paralar puffff.. *
MKB, New York, Londra gibi bilinen borsalardan bağımsız olarak Forex spot piyasasının fiziksel bir konumu ya da bir merkezi yoktur. Forex piyasası “tezgah üstü piyasa” diye tabir edilen (Over-the-Counter – OTC) ve kitlelerin katılımına istinaden bankalar arası işlemlerle bağımsız fiyat hareketlerine sahip bir piyasadır. Tüm piyasa katılımcıları internet ağı ile bu piyasaya dahil olup diledikleri yerde ticaret yapabilir.
analiz ve broker destek olarak türkiye deki en iyi firma gcm forex. sıkıntıları para çekme işlemleri. sıralı sistem olduğundan yoğun günlerde sabah verdiğiniz para çekme talebi bazen akşam sonuçlanabiliyor. bir diğer sıkıntıları ise spread farkları. iş yatırımda ikna kabiliyetinizle bu farkı düşürebiliyorsunuz ancak gcm forexte bu farkı düşürmek için hesabınıza en az 10bin dolar istiyorlar. Forex'e başlayacaklara olan tavsiyem sadece destek direnç ve trendlere güvenmeleri. size sundukları uzman yardımlar bazen yanıltıcı olabiliyor. kendi desteğinizi kendi dirençlerinizi belirleyin ve ona göre işlem yapın. diğer kaynakları ise sizin belirlediğiniz noktaları teyit etmek için veya fikir edinmek için kullanın. bunları çözdükten sonrada profluk yolunda adım atabilir indikatörleri öğrenip anlayabilirsiniz. Ve sakın 100 lirayla başlama imkanı denilen şeylere inanmayın başlayabildiğiniz doğru ama bu yatırımcıların türkiye geneli ana paralarını 2ye katlama oranı sadece %5. en az 4bin lira sermayeniz varsa başlamanızı tavsiye ederim. mesela ben 4bin liralık bir sermayeyle başladım (tabi öğrenmek için önce 7 ayımı demo hesaplarında geçirdim) ve bunun sonucu o sermayeyle her ay ortalama ek olarak 1500-2000 lira gelirim oldu. Ama tekrar altını çiziyorum (7 ay sadece demo hesaplarında harcadım vaktimi üstüne 1 yıldır gerçek hesap ta işlem yapıyorum. Buna rağmen sağlam kaybettiğniz oluyor.) kaybetmeye tahammülünüz yoksa girmeyin bu işe.
Bir mesaiye bağlı kalmadan uzun süre internet üzerinden inceleme yapabilecek, açıklanacak uluslararası verileri takip edecek müsait ortamı olan ve en önemlisi sabırlı ve iş disiplini olanlara tavsiye edilecek bir yatırım aracıdır. Ben de yeni merak saldım amacım ayda yüzde on kazanmak daha fazlası değil. Sermayem ise başlangıç için demo hesapta 5.000 dolar düşünüyorum.
türkiye'de değilde yurt dışında para kazandırabilecek internet üzerinden al- sat işlemi yapılacak site.
legal dollandırıcılık mekanıdır.

enayilerin parasını almak için başka bir platform daha.
yeni nesil borsacılık.

bu işten para kazanmak isteyen biri olarak, ansiklopedik değil de dinledikçe anlaşılacak şekilde bilgi almak istiyorum.
bundan yaklaşık 1 yıl önce merak ettiğim piyasa. forex'le ilgili 2 kitap bitirip, forumlarda uzun araştırmalar sonucu destek menkul'den bir demo hesap açıp piyasaya ufakta olsa girdim. ancak bu hevesim euro dolar paritesinin fazla değişken olması sebebiyle ve ancak büyük oynarsan kazanırsın gerçeğiyle sona erdi. büyük oynamakda türkiye şartlarında zor o yüzden vazgeçtiğim sevda. illa bişey yapıp para kaybedeceğim diyorsanız gidin 2 li opsiyonda filan takılın.
yedi sekiz aydır borsa ile haşır neşir olan benim de ilgimi çekmeye başlayan şeydir. ancak şimdiye kadar ne inceledim ne araştırdım. borsayı bırakıp buna sarsam nasıl olur bilen varsa çok makbule geçer.
çok iyi bilmeden girilmemesi gerektiğini düşündüğüm sistem.

yok, "illa mutlaka gireceğim" derseniz gireceğiniz para, kaybettiğiniz zaman sizi üzmeyecek bir miktar olsun mümkünse. mesela babanızın emekli maaşını, "baba süper bi sistem var 1 senede parayı iki katına çıkaracağım" diye sakın bu sisteme sokmayın. çünkü muhtemelen 1 sene sonunda parayı muhtemelen kaybedeceksiniz.
bu işe bulaşacaksanız anlık yatırıp alın. o an artıp azalan değerlere göre en aşağıdayken alın, kâra geçtiğiniz zaman satın. sık sık ve düşük miktarlarda al sat yöntemi uygulayın. gerisi size ve zekanıza kalmış.
Forex yatırımı, küresel bir piyasa olduğu için internet üzerinden haftanın 5 günü 24 saat boyunca yapılabilmektedir. Tüm dünya yatırımcıları ile aynı olanaklar altında nerede olursanız olun yatırım yapmanız mümkündür. 100 dolarlık bir teminat ile forex yatırımı yapmaya başlayabilirsiniz ve kısa sürede nasıl işlem yapıldığını öğrenerek yüksek kazanç elde edebilirsiniz.
hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklediğim piyasalardır.

gerçekten buna girme konusunda iyice hazır sayılırım. yeter ki nasıl yapacağıma ve kavramlar hakkında yardım edecek bir arkadaş olsun.
ben bu işi nedense para avcısı filmindeki olaya benzetmeye başladım, milleti ikna edip bataklığa sürmek istiyorlar resmen, sonuçta olayı bilmeden risk almayı bırakın denemek bile aptallık, ayrıca sevgili arkadaşlara( örn: ışık forex) arkadaş param yok öğrenciyim diyorum hala inatla arıyorlar keşke bilgi almak için pdf indirmeye çalışmasaydım.
bir finansal piyasadır. ham petrol hissesi alıp satmak gibi bir imkanı vardır bu piyasanın. petrolün fiyatının dibe indiği ve yıl sonuna kadar tavan yapacağı şu günlerde iyice merak edilen bir yatırım aracı haline gelmiştir.

kaldıraç sisteminden dolayı, iradesine hakim olamayan ve mantığını çözmeden kullanmaya çalışanlar için adeta bir kumardır.
ulan dun demo hesap açtım bu gun arıyolar gerçekten soyledıkleri kadar varmış.