bugün

artık olmayan oyundur.
görsel

940 takım gücümle sınırları zorlayan bir takım yarattım. güzel oyundur vesselam bazen saçmalar.
(bkz: #9693833)
3 ya da 4 yl oynadığım,zaman kaybından başka bir şey olmayan oyundur.
3. ligde menejerlik yaptığim oyundur. bulaşmadıysanız tavsiye etmeyeceğim, bağımlılık yapan, fıtık eden ntv destekli online menejerlik oyundur. * *
an itibari ile ekmekspor'u çalıştırıyorum. güzel oyuna benziyor.
uzun zamandır oynadıgım menejerlik oyunudur. bir çok can sıkan özelliği vardır.
1) bir sürü para verip topcu alıyorsun, bir kırmızı kart görüyor ve en az 7 maç oynamıyor. sezonda toplam on yedi maç olduğu düşünülürse böyle saçmalık olmaz.
2) futbolcu fiyatları inanılmaz çok yükseldi. bin liraya alınan futbolcu beş bin liraya alınamıyor artık.
3) takım gücü sıyah yılızlar ile zirveye çıkabiliyor, casusluk yaptığın halde yenilebiliyorsun.
4) saat başı bir menejerlik puanı veriliyor. bu da hiçbir şeye yetmiyor.
5) birinciliğe verilen para çok az. ölmüş topcu bile alınmıyor o paraya.
takım adım: bu oyun bozuk.
sinir harbine neden olandır. msn'de muhabbetin en güzel anında, girilen entry'nin ortasında, izlenen diziye aldırmadan kardeşin abla ft'ye baksana bir cümlesinde geçen ft'nin uzun yazılmış halidir.
hergün hiç sıkılmadan, üşenmeden takımımın başına geçip çeki düzen veriyorum.saatlerce uğraşıyorum 3 puan almak için. bazen kendime soruyorum, ulan hiçmi işin gücün yok senin be adam?
bu sezonu birinci olarak tamamladım ve kasamıza 250.000 tl koyduk.amötör ligde tozu dumana katarak ilerlemekteyim.inşallah ilerde 3. lige yükselirim
ödül olarak 100.000 tl beklerken;
"amatör lig, grup 4.030i 1. olarak bitirdiniz ve böylelikle ödül olarak 250.000 tl kazandınız."diye haber verip beni sevindiren oyun.gelsin yeni futbolcular
Amaç takımını birinci lige çıkarmak olan ntvsporun çıkardığı online menajerlik oyunudur.oyunda ise birçok eksik olmasına karşın heyecanını benim gözümden kaybetmemiş oyundur. yalnız oyun geliştirilmezse sıkıcılık olmaya başlayabilir
saatte bir antreman puanı kazandığınız ve her uygulama için bu puanlara ihtiyaç duyduğunuz, tamamen ücretsiz olduğundan herkesin eşit olduğu hemen hemen dört aydır oynadığım ve heycanından en ufak bir şey kaybettirmeyen online menejerlik oyunu.
fm 2010 gelene kadar cm 2010' dan memnun kalmamam nedeniyle FC Antifa takımını kurarak tekrar başladığım oyundur. eksiği boldur fakat sıkılan bünyelere de ilaç gibi gelmektedir.
işleyişinde saçmalıkları bol olan oyun. binbir zahmetle kurduğunuz güçlendirdiğiniz takım düşmemeye oynarken , deneme amaçlı kurduğunuz takım şampiyonluğu zorlamaktadır. yer yokluğundan dolayı kadroya aldığınız dandik adam golleri sıralarken , üzerine titrediğiniz star oyuncunuz nal toplamaktadır. buna rağmen her gün saat 17.25 te sizi bilgisayar başına geçirir. böyle de bir oyundur işte.
sürekli beleş oyuncular kısmından superstar bularak parayı kırdığım oyun, lakin şöyle bi şey var ki ; bu oyun çok sarmıyor en fazla 3 sezon .. amatör lig 3500 küsür
tanım : bir menajerlik oyunu.
anektod : forumlarında 250 liraya hesap satıldığını gördüğüm oyun.
oyunu BESIKTAS J.K ısımle oynadıgım, bı an once bır ust lıge cıkmayı bekleyen football tycoon uyesıyım. oyunun kapsamında mac sonu detaylarının yetersız oldugu, macın 90 dk deılde anında sonuclandıgı, hafıf gerceklık dısı fakat yınede heyecan veren ve kendını gelıstıren onlıne oyun.
puan sistemi beni benden almış oyundur. ne takım yönetmeye yetiyor ne sponsor bulmaya aq.

17 sezondur mücadele verip amatör lig 7'ye kadar çıktıktan sonra kademeli olarak lig 23'e kadar gerilediğim oyundur aynı zamanda.

ömrümü yedi ömrümü.
dün akşam 1.500.000 e sattığım adamı bu akşam 1.700.000 e satın aldığım oyundur.
bilmeyenler için not: satın aldığınız adamın ismini ancak satın aldıktan sonra görebiliyorsunuz.
oyunun yaptığı bazı mantıksızlıkları kaldıramayan ve hala beta olduğunu unutmuş kişilerin hala oynayanlara şaşırmış gözlerle baktığı ayrıca mantıksızlıklara her gün söven kişilerin de bulunduğu bir oyundur.

eşşek gibi beta yazıyor lan.
10. sezona giriş yapmış oyun.
yok abi yok fm 2009 a ciddi bir dönüş yapmayı bana düşündürtmüş oyun. anam napsak yeniliyor takım , 910 güçlü takım bu kadar rezil olmaz olamaz , heralde yetkililer bana senin miadın doldu demeye çalışıyor. amatör 150 deyiz bi skim de yok elimizde. para desen yok , tdp yi biriktirdik ama 2 oyuncu yetiştireyim derken bir bakmışsın yarısı bitmiş falan filan feşmekan..

herşeyi geçtim taşşak geçer gibi 3.lig in kapısından döndürdüler beni sözlük.. 830 güçle insanlar 3.lig de oynuyor bizim hale bak bir de..
prisoners fc'nin amatör 622'ye düştüğü, ilk maçı 2-1 mağlubiyetle tamamladığı menajerlik oyunudur. yenilenmiş bir prisoners fc oyunun 9. sezonunda reload'lanıyor.
hala var olan , fm 2008 den oluşmuş olan sıkıntımı mükemmel bir şekilde kapayan şimdi fm 2009 a başlarsam devam edip etmeyeceğim hakkında kafamda soru işaretleri oluşturmuş olan online menejerlik oyunu.

takım lig hakkında eskiden büyük bir şevkle yazardık da buralara , malum kocaelispor gibi oldu takım. amatör 94 te 12. takılıyoruz. büyük ihtimalle yuz kusure dogru yol alcaz. moral ver bana sözlük..
tüm sezon 1. giderken son 3 maç yüzünden 5. liğe geldiğim oyun. ulan şampiyonluk şarkıları söylüyorduk, inanmıştık.

sivasspor gibi takımım.