bugün

eğer 21 aralık 2012'de hepimiz ölmezsek**, heyecanla oynayacağımız oyundur.

'20-'21 sezonunun databasei ile başlayıp yine, yeni, yeniden kadro yamalarını indirecez.

tamam lan, tek amacım başlık parsellemekti.
hakan şükür'ün reankarne halinin 11 yaşında olacağı oyun.
messi futbolu bırakmazsa database nde halen bulunacağı oyun. o yoksa muhammed demirci var. jack wilshere ı da aldıkmı birde üstüne cem sultan ı alırsın al sana mis gibi kadro yaptım.
(bkz: fifa 20)
maç sonu basın toplantılarını kendimiz konuşarak yaptığımız oyun olabilir. *
Çıkan oyun. Fm’ciler heyecanlı. Evet.
betası yayınlandığından beri uyutmayan oyun. daha yeni, daha güzel ve heyecanlı..
Yine düştük bakalım.

Genel olarak beklentileri karşıladı.

Çok bir şey değişmemiş zaten...

Basın toplantısının ekranını değiştirip aynı şeyleri söyletmek biraz salak yerine konmak olsa da maç motoru inanılmaz derecede iyi olmuş.
Aşmış oyun. Tarihin en iyi spor oyunu olmaya aday.
ilerleyen sezonlarda türkiye liglerindeki yabancı kuralı ve de ilk 11'de 15-21 yaşları arasında 3 yıl kulüpte top koşturmuş 2 genç oyuncu ile başlama zorunluluğu nedeniyle hevesimi kaçırdı. manisa fk ile 2.lig beyaz gruptan süper lige çıktığım ve devam ettiğim oyun.
oyunun kanayan yarası, bir regen keşfettiğinizde takımı size "valla hacı 100m euro, işine gelirse" demesi.

lan oğlum 100 m euro vereceksem gider hali hazırda yetişmiş yıldız alırım, adam zaten potansiyelinin çok altında, adamın antrenmanıydı, karı kız işleriydi, masörüydü derken bir ton zahmet edip geliştirmesiyle uğraşması bir yana o kadar da iyi olacak mı acaba korkusu ile niye kafa patlatayım ki? tamam makul bedellerle yıldız adayı alalım da sen kapıyı niye böyle bir rakamdan açıyorsun, adamın değeri 2 m, fiyat soruyorum sahibinden.com daki ölücüye dönüşüyor amk.
Tekli oyunda oyunun zormu ortamı kolaymı olması seçeneği gelmeli. Çok zor oynayamıyorum.
Süper lig'de iyi bir hocaydım hatta 2 sene milli takımı çalıştırıp iyi bir performans da yakaladım ama almanya'da tökezledim, ingiltere'de içimden geçtiler. Fm22 çıkınca başlarım tekrar.
Başlığı nerden hortlattıysanız oyunu özledim şimdi mobil apk'sını yüklüyorum. 1-2 gün entry girmezsem bilin ki oyun oynuyorumdur.
ön liberolu 4-5-1'in özellikle büyük takımlara karşı iş yaptığı oyun.