bugün

bazen denk geldiğim kanaldır. çoğu zaman halay çekilip türküler söylenir çoğu zaman da muhteşem hapishane dekoru ile ağlanılır.
siyasi ideoloji olarak kimin tarafında yer aldığını bir türlü anlayamadığım televizyon kanalı. esas olması gereken bu ama abd'den esinlenilen medya yayın organları ( gazete, dergi, televizyon) sürekli kendilerine ideoloji belirleyip o bağlamda ilerlemişlerdir.
flash tv olayında cem yılmaz ın görüşünü sonuna dek destekliyorum.
kendisine has yayın anlayışı var bunu haberlerinden de görebiliriz.
Kosmopolit bi' kanal; Kürt, Türk, hayat kadını kılıklı kadın, gata fiyonklu teyze, çingeneler, vs. bir arada gayet şuursuzca eğlenebiliyor. Bence bi' sosyolog incelemeli o kanalı; insanlar otobüste Kürtçe konuşandan bile rahatsızken, orada Kürtçe şarkılarda dans ediyor.
yayın ilkelerinden hiç bir ahval ve şerait içinde ödün vermeyen türkiyenin en tutarlı kanalı.
(bkz: sanal pavyon)
7/24 eller havaya modunda olan kanal.
"reyting kaygısı gütmeyen tek kanal flash tv"

görsel
siki taşağına denk yayın anlayışını benimsemişler.
müzik eğlence proğramlarına bakıyorum acaba kimleri konuk alıyorlar diye, yok hiç birini tanımıyorum. ben ki türkçe müziği yakından takip eden biriyim o şarkı söyleyen kadınları ve adamları ne duydum ne gördüm ne de dinledim başka bir yerde.
aklıma tek bir şey geliyor artık; kerhanden pavyondan mı çıkarıyorlar o şarkıcıları merak ediyorum.
hemen evimin karşısında şişhane binası olan işletmedir.

işletme diyorum. daha bir kanal özelligini göremedim.
Halay ile özdeşleşen kanal.
hep aynı ruh haliyle program yapan kanal. halaylarında mutlu ve umursamazlar zaten o normal de bunlar haber programlarında da mutlular. 'gerçek kesit' programına da değinmeden geçemeyeceğim. orda da potansiyel oyuncu kalitesine şahit olursunuz.
nihat doğan'ın ramazan canlı yayın programı yaptığı kanal.
türkiye'nin tartışmasız en seviyeli, realist kanalı.
(bkz: halay tv)
devlet tarafından korumaya alınması gereken kanal. ülkemiz için. evet.
tam hız eğlenceye devam eden kanal. evet.
Tv kanalı.

ülkemızde savaş cıksa bile halay cekmeye devam eder bunlar.
7/24 ya halay ya izdivaç programları mevcuttur.
nihat dogan ile reytinglerini arttıran kanal. yolları açık. hapishane konseptli programı ise tadından yenmez.
Adobenin sahibi olduğunu düşündüğüm kanal.
Ramazan vesilesi ile Nihat doğanı kendisine transfer etmiş kanaldır.
kuruldukları günden beri yaptıkları en hayırlı iş amerikan güreşini izlettirmekti. sonrası için zaman kaybı diyorum.
eskiden bu kadar konuşulmazdı bu kanal amk.
Demir parmaklılar ardında dandik müzik programları yapan gereksiz kanal.