bugün

Oyun aslinda guzel ama sonradan art arda 1. Boruyu gecemediginde ana baci sovduren oyundur.
bu ara pek revaçta olan acayip oyun.
Saçma tipli bir oyun. Oynamayacağım inat ettim Lan.
günde 50 bin dolar kazandırmış. 1 mb bile olmayan, java üzerinden yazılmış, mario'nun borusu ve arka planını kullanmış sikimsonik oyun.
Rekorumun 6 olduğu ve sırf bunun yüzden her an nefret edebileceğim bir oyundur. Bu arada bence başlamayın çünkü başlayınca bağımlılık yapıyor bu oyun benden söylemesi...
Google Play ve apple store'dan içindeki casus yazılımdan dolayı kaldırılan uygulamadır. yazarlara itinayla duyurulur.
Rekorumun 199 olduğu oyundur. Lanet girsin 200u göremedim.
oynamamak için inat ettiğim, indirmediğim oyundur.
taa ki cumartesi gecesine kadar.
misafiri olduğum evde tabletle ayrı, telefonla ayrı oynayanlar olunca merak edip indirdim.

bildiğin intihar sebebi.
o geceki rekorum sadece 20!
20 ne lan?
kendinizi sperm gibi hissetmenizi sağlayan oyun

http://www.flappy-bird-multiplayer.com
arada tek tük oynayanları gördüğüm oyundur. hala benim rekorum şu kadar havasında olan insan var bir ayırın sanallıktan başınızı.
ben merak edip de neymis bu oyun diyene kadar tarih olmus oyun.

ama cildirtiyormus, oyle diyorlar.
Rekorumun 478 olduğu oyun.
478 bin kere kufrettirmis sinir oyun.
Ama güzel.
ben mantıklı davrandım baktım bu işin sonu güzelim telefonun duvarda parçalanmasıyla bitecek sildim gitti. bir daha da yüklemem...
1 gecede oyunu yapip 100kb ile zengin olmak.
bir hevesti, geldi geçti.
Eskisi kadar oynanmayan ve nesli tükenmekte olan kuş türü.
Rekorum 17. Aldığı küfürler nedeniyle oyunu kaldıran adamın kurguladığı oyun.
5901'lik skorumla herkesin eline ilelebet verdiğim oyun.
999'da mario çıkacak diye 1596'ya kadar gelinen skor'dur. inanmayanlara resmini çekip yollayayım.
saçma sapan bir oyun.
bir de bunda ciddi ciddi skor yapanlar var. ne kadar boş zamanınız varmış yahu ?
görsel az önce yaptığım skor.
http://galeri8.uludagsozl...98/flappy-bird_620445.jpg
Hilesi bulunduktan sonra zevki kaçan oyundur ve yuksek skor yapip arkadaslarina gösteren angutlarin ölümüne dovulesi bi oyundur.
internette bir dolu yerde apk'sı bulunabilirken, telefonunda bu zımbırtı yüklü diye sahibinden.com'da "flappy bird yüklü" başlığıyla 2 kat fiyatla telefon satmaya kalkışan bir dünya mal var. herkesi kendileri gibi sanıyorlar herhal...
oynayan kişilerin kalp krizine girmesine neden olan saçma, amaçsız ama bi o kadarda zevkli oyundur.