bugün

Sac bas yolduran, insani cildirtan, cins bir oyundur. Hele 100 u astiginda yandiysan vay halineee.
hemen flash oyun olarak internete düşmüş oyundur. tarayıcısından oynamak isteyenler buyursunlar: http://flappybirdoynaindir.com/
Sahibinin bunalıp 'ben sadece basit bir developerdım' şeklinde ergen tribiyle pazardan kaldırdığı oyun.

Hem takdir ettim hem daha da kıl oldum.
47 yaptığım oyundur. Güzel fakat bi süre sonra hem sıkar hem de kendine çeker . Değişiktir. AppStore, Google Playstore'dan kaldırılmıştır.
şiirler yazdıran oyundur. Acımasız, isyankar, vefasız, riyakar, hem günahsız hem günahkar.
görsel
en yüksek yapanlar listesinde katrilyonlar yapanlar var sanırım hilesi bulundu.
Bazi cisimlerin hasar görmesine neden olduğundan ülkeyi ekonomik krize sürükleyecek oyun .
175 yapanı da vardır.
abartıldığını düşünüyorum.(bir daha oynadı)
Teknoloji düşmanlarının bir haber olduğu oyun. **
zor bir oyun.

rekorum 60. rekor sonrası ilk oyunumd ise 3 yaptım. çok tutarsız bir oyun.
tarihin en saçma ve boş oyunlarından. tüm türkiye bunu konuşuyo amk. merak ettim indirdim.10 dakka oynadım 6 yaptım sildim. anamı babamı keserim bu oyun yüzünden amk geriyo resmen.
biri şu oyunu balon gibi şişirenleri siksin.
tanım: boktan bir popüler ergen oyunu.
(bkz: clumsy bird) aynı tarza sahip bir oyundur.
uçamayan bir kuşu uçurmanızı isteyen oyun. oynayanların evi barkı yıkıp döktükleri olmuştur. uzak durulması gerekilir.
intihara sürükleyen oyundur.
dikkatli oynanması gereken oyun. zira elinizde s4 gibi bir cihaz varsa elinize kolunuza hakim olun derim ben.
Telefonu kırdığım oyun.
xml dosyasindaki skor kaydi degistirilerek katrilyon yapilabilen oyun.
bir işsizin 6 saat uğraşarak yaptığı insan sinirini ve dengesini bozan saçma bir oyun.
Kanatın var uçamıyorsun
renkten renge giriyorsun
Ördek misin kuş musun
nasıl bir şeysin flappy bird?

Oldum ben akıl hastası
Yaptım artık parmak kası
Delirtiyon beni bazı bazı
Madırfakır flappy bird.

1 saniyede öldüm 2 kere
Taktım oyuna ben bir kere
hemen ölüyorsun aq kuşu
Götün değse bir yere

Telefona dokunurken
elim felç oldu
ben yatıyorum artık
saat baya geç oldu
Hikayesiyle ağlatandır.
(bkz: flappy bird ün hikayesi)
vay anasını bölümleri geçtikçe neler oluyormuş dediğim bir videoya konu olan oyun.

http://www.cezmikalorifer.../video/izle.php?id=717240

dipnot: rekorum 24 benim. evet.
evine tez ateşler salınasıca.
ilk denemeden sonra +4 saniyede bu oyunu silmeyen kendinin düşmanıdır kardeşim kimse aksini iddia ederek gelmesin.
marioyu kuş ettikleri oyundur.
ayrıca akıllı işi değil uzak durun derim.