bugün

bi çok dersaneye göre öğrencileriyle yakınen ilgilenen dershanedir. eğitimin iyi olmasının yanında eğitim aldığınız yerlerin konforu da fazladır. öğretmenleri kaliteli olduğu gibi sunulan olanaklar da sınava hazırlanan öğrenci için yeterli olmaktadır. öğrencinin isteklerini de hocalar mutlaka göz önünde bulundururlar, bi çok fırsattan yararlanabilirsiniz. 3 yıl boyunca gittim. hemen 'aaa 3 yıl gitmiş, demekki kazanamamış' demeyin bak duyar gibiyim, çünkü ben ara sınıf olarak başlamıştım, sadece dershanede dinlediğiniz dersle bile hiç çalışmadan 'dandik' de olsa bi bölüme girebilirsiniz. ama tüm bunların üzerine bide sizin gayretiniz ve çalışmalarınız eklenirse işte o zaman tadından yenmez. istediğiniz üniversiteye gidebilirsiniz. tercih edilesidir.

-ya da bilmiyorum ben kadıköydeydim. belkide benim olduğum yer güzeldi ama sistemleri aynı sonuçta.
yönetim kadrosunda elazığlıların ağırlıkta olduğu marka bir dershanedir.
Benimde lise döenmlerimde( sanırım 2. sınıf ) gittiğim ve memnun kalmadıgım bir dershanedir.O sürekli aynı takım elbiseyi giyen cekirge subesi müdürüyle konuşmamızda demişti ki dersaneye 3 grup ögrenci alırız.Birinci grup derece grubudur onlar listelere isimlerini yazdırır kazanma oranları yüzde yüzdür ( işte bu ögrenciler kampa gider öle herkesi götürdükleri yok bu arada ilk mesajda öyle bi izlenim olmus ki cogu dersanede seviye sınıflarını kamplara götürmekde ) ikinci grup normal gruptur ve bunlar kazanma oranları olan ögrencilerdir bizlerde calıstırırız ve kazanabilirlerse kazanırlar.Ücüncü grup ise Amele Grub u dur bunlarıda dersaneye ögretmenlerin maaşını ödesin kampa gönderdigimiz ögrencilerin parasını cıkarsın diye alırız demiş Ardından da Kötü adam kahkasını atıp Sen seneye geldiginde bunları bilde birinci gruba gel diyerek sözde gaz verdigini sanmışdır.Orda yüzüne diyemesemde burdan Annesine sevgi ve selamlarımı söylüyorum.( ha bu arada ertesi sene finale de gitmedim )
annem kardeşimi götürmüş yazdırmak için. sbs puanını sormuşlar. puanı 400 altında olduğu için almamışlar. annemde hazır cevap tabiki siz hazır öğrencimi istiyorsunuz deyip çıkmış. sonra boy boy resimlerde biz bu kadar başarılıyız. iş her seviyedeki çocuğu hazırlayabilmek.
2006 yılında bakırköy/istanbul şubesinde eğitim gördüğüm dershane.. eğitim de her türlü şekilcilik yapıyorlardı o zamanlar. başarılı olanları başka sınıfa, malları başka sınıfa topluyorlardı. birde o yıllardan hatırladığım taş gibi kadın hocalarla, taş gibi kız öğrenciler vardı.. hey gidi beaa.. çöm çöm oturur soru çözmeye çalışırdım, geometri bi faciaydı zaten... nerden aklıma geldiyse sabahın köründe artık, bilemedim.
maltepe şubesinde 2006 yılında öss ye hazırlandığım dersane.eğer boğaziçi uluslararası ilişkiler değilde istanbul uluslararası ilşkiler kazandıysam nedeni eğitim gördüğüm binadaki miss turkey güzelleridir.öğrenci olmadıkları kesin yani.
hakkında o kadar kötüleyen giriyi görünce şaşırdığım dershanedir. bünyesinde çok kaliteli öğretmenleri barındıran ve de öğrencisine değer veren bir kuruluştur. türkiye'deki sürekli değişen eğitim sistemine ise en iyi ayak uyduran dershanedir. yayınları oldukça kalitelidir. sanırım 2008 yılı öss sınavındaki sorularla fdd yayınlarındaki sorular arasında % 98 lik bir benzerlik söz konusudur. biraz kalabalık olduğu doğrudur ama bu da size sınavda kimlerle yarıştığınızı görmenizi, deneme sınavlarındaki sonuçlarınızı daha iyi değerlendirmenizi sağlar.
fazla öğrenci aldıklarından ötürü eğitimi ancak kafaya oynayan kesime yarar sağlar. zaten yüzdelik diliminiz yukarılardaysa son rötuşlarınızı yapabilirsiniz, aksi için çöpe atılan eğlencelik zaman diliminden öteye gidemez.*
gizli cemaatcidir.
eğitim sektörünün cemaat tekeline girmesinin örneklerinden biridir.
cemaatle memaatle alakası olmayan, fakat bünyesindeki herhangi bir cemaate mensup hocalara karışmayan dersane.

ayrıca lys 2011'de 2 türkiye birincisi çıkarmış dershane.
cemaatçi olmayan belkide tek dershanedir.

edit : bir de uğur var tabi. hatırlatma için strategy' e teşekkürü bir borç bilirim. *
öğrencilerin kişisel ösym şifrelerini zorla isteyen dershanedir. sebepleri ise tercihler sırasında öğrencilere yardım etmektir. ösym tarafından şifrelerin korunmasıyla ilgili açıklaması şu şeklidedir.

--spoiler--
şifrenizi kimse ile paylaşmayınız.
--spoiler--

not: şifre ile tercih yapılmaktadır.
hergün ders yapan sınavlarla sürekli sınıf değişikliği yapan sıkı yönetim bi dersanedir.
bakırköy şubesinde, sayısallarda 2. sınıfta olan birinin dil'de 1. olmasıyla gururumuz diye afişlerini asan dersanedir.
yedi yil ara vermeden egitim gordugum kurum. kalitesi bolgeye gore degisir ama yayinlari tartisilmaz cok iyidir.
yayınlardan kazanan dersanedir. öğretmenleri genelde stajyerdir ancak ilk sınıfına giden üst düzey fen lisesi öğrencileri hem yayınlardan hem de bireysel özverilerinden dolayı iyi yerleri kazanırlar. Ama ben downn-level adamım dersen de hiç gitme derim ben sana.
fem e rakip dersanelerden biridir.yaşasın final.
benim gittiğim ve gördüğüm en iyi dersanedir.
yayınları zaten tartışılmaz çok iyidir. hocaların hepsi sizinle özel ilgilenir. rehberlikçiden en fazla 15 gün uzak kalabilirsiniz. mutlaka sizinle görüşmek isteyecektir. düzenli disiplinli ve sistemli bir programı vardır. ve mutlaka o programa uyarlar. sonuçta da bu kadar başarı almış ve kendini kanıtlamış bir dersanedir.
bu sene diğer dersane reklamlarını pek göremedim. sanırım bu sene de en başarılı dersane olmuştur. ilk 10 da 38 derece.
4 tane türkiye birincisi çıkaran dershane.
Öss'ye girdiğim yıllarda ekranlarda "finalllleeee başarmak zorundaayızz" diye reklamı dönen dershane. Bi de bir öğrenci 1 adet engelin üzerinden atlıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Finale gittiysem sebebi budur ! "Finallleee başarmak zorundayııızz" diye bağırayım diye. Ne saçma bi reklamdı amk.
beylikdüzü şubesi bir garip olan dershane.kantini sürekli para üstünü sakızla verir.ayrıca bugün bu dershanede şöyle bir cümleyle karşılaştım; öğrencileri konferansa aldılar konuşma yapan hoca 'ders çalışmak isteyen öğrenci her türlü çalışır, tuvalete giderken alır test kitabını bi yandan boşaltır bi yandan soru çözer.' aynen bunu dedi.ama iyi dershanedir.hadi bakalım.

edit: para üstü için sakızdan petito ya geçmiştir.
rastgele denk gelip baktıklarımın hepsi bir restoranın civarında lakin. zamanında ben de bu dershaneye gittim ve üç tarafı restoranlarla çevriliydi. sanki sınavı ösym değil de vedat milor hazırlıyor amına koyim.
ygs ile lys'yi beraber verip öğrencilerin işini zorlaştıran dershanedir.
cemaat dersanelerinin en büyük rakibi. aldığım duyumlara göre tayyip ba$gan dersaneleri kapatınca dağılacak olan eğitmenlerde, cemaatçilerin gözü var. $öyle ki; dersaneler kapatılınca, özel sektör dersanelerinin yeniden toparlanmasının zor olacağını bildiklerinden, bünyelerine katıp, adı etüt okulları ya da benzeri tarzda uygulamalar geli$tirerek bu eğitmenleri bünyelerine katarak iyice tekelle$eceklerdir.