bugün

Dur bi' bakayım beni takip ediyo mu da, ona göre editlerim.

edit: ediyomuş. cınım yazar.
bazı eziklere kapak olmuş ekoldür. evet.
evet ekolüdür.

kendisini zerre sevmesem de bu ekolü yaratmış kekodur kendisi. evet. *
eziklerin zoruna giden ekoldür. bu ekolü fikir muhendisi fikri kurdu onu bizler yükselteceğiz. evet.
Dervisin fikri neyse zikri o olur. Evet.
madagaskarlı bir göçmendir. isminin baş harfi c'dir. bir dönem uganda'da yaşamıştr. dul ve 4 çocuk babasıdır. bir televizyonda evlilik programı sunmaktadır. istanbul gültepe'de yaşıyor. reel hayatta fenerbahçeli olmasına rağmen beşiktaş'lı taklidi yapıyor. bunu da çok iyi başarıyor. evet.
insanlık adına ürettiği fikirlerin, akımların, yeni projelerin ana kaynağıdır.
(bkz: evet tarikatı)nı kurmuş olması bile sözlük için büyük kazançtır. evet.
gülen cemaatinden sonra en güçlü tarikat olan evet tarikatının lideridir. evet.
ekşi'yi tek başina skerten tek ulusozluk yazari. bir medariiftihar . evet deyin. *
inadına ak parti inadına erdoğan lafının sonuna kadar arkasında olan yazardır. evet.
kim ile inatlaşatığını bilmediğimiz troll.
çok mu zeki yoksa çokmu mal anlaşılamadığı için zeki olduğunu düşündüğüm ve bilgi birikimi açıkçası milletvekillerinden daha iyi olan yazar kişisi.sözlük hayatı ise tamamen ironiden oluşuyor muhtemelen.
bizzat kendi beynidir. evet.
sözlükte tanıştığıma çok memnun olduğum donanımlı, güzel fikirli, mantıklı abilerimden. Unutmuş olabilir beni.**
bugün de ekşi sözlük'teki kemoşları tokatlamıştır. allahıma şükürler olsun. evet.
ekşiye iteledik gitmiyor 3-5 yazar daha omuz versin gücümüz yetmiyor iteklemeye maşallah domuz gibi.
kendisini kimse ekşiye itelememiştir. yıllardır ekşide yazar olmak için bekleşen develerden önce bizzat kendisi yazar olmuştur. siz daha bekleşin ekşinin kapısında bebeler. ehehe. evet.
onuncu nesil yazarları her platformda tokatlayan asimetrik deha. evet.

görsel
patagonya'ya itelesek yine kurtulamayız öyle bir yapışık.
http://galeri.uludagsozlu...r-muhendisi-fikri-549173/

ayar vermek bir sanat olsa büyük sanatçı olurdu. evet tarikatının lideri. evet.
Ayar vereyim derken ayarın allahını yiyen yazar.

(bkz: onuncu nesillere verdiğim tarihi ayar)
entry-nick'in dibine vuruyor bu herif...
bu entry ile doğum tarihini vurguladığımı düşünüyorum.
geçen senenin kötü entrylerine resmen damgasını vurmuştur. bunu bir gurur vesilesi yapmam kendime ama genel seküler algıyı tokatladığımı ispat ettiği için seviniyorum. zira seküler bi insanla aynı fikri paylaşacağıma kendimi sürreal tablolarla dolu bir odaya kilitlemeyi tercih ederim. bu arada 10 numara kubistim bacım. evet.