bugün

hakaret barındıran kıyaslamadır. modlardan bu başlığı onuncu nesiller görecek şekilde dizayn etmesini istiyorum. bu kılıksız çapulcularla benim işim olmaz. evet.
(bkz: fikri naber bebeyim)
kendisi 9.nesil olmasına rağmen sanki birinci nesilmiş gibi tripleri olan yazar.
(bkz: hoşgeldin fikri abi)
fikri beyin, beyin fırtınası saldırısı ile 10. nesilleri şöyle bir silkeleyeceğini düşündüğüm versustur.
onuncu nesillerin daha zeki olduğunu gördüğümüz kıyaslamadır.
onuncu nesil yazarların fikir mühendisi fikri'yi fik fik fikfikleyecekleri versustur.
(bkz: fikriyi sikeyim onuncu nesillere bişey olmasın). evet.
fmf'nin onuncu nesilleri bimer'e şikayet etmesi ile son bulacak versus.
yıllar önce yapıldığı belli olan eylemdir.
ne verim abime.
itü sözlüğü hemen kapatırdı. Kibarca kapıyı göstermişlerdi çünkü.
(bkz: yetmez ama evet)
yazar alımlarının kapanıp bir daha açılmayacağı ve fikrinin hiçbir entrysine eksi verilemeyeceği de söylentiler arasında.
yeni nesli kılıçtan geçirirdi. salak ya.
hiç bir şey değişmezdi.
Ana avrat kufretse kalkip dovmeye yeltenmeyecegimi belirtmek istedigim versus.
Bizim de bir onurumuz var.
dokuzuncu nesil yazar. evet.
özel mesaj yoluyla korkutmaya çalışan bir arkadaş. polisim ya da devlet görevlisiyim havası vermeye çalışıyor gibi ama muhtemelen daha kpss ye girecek yaşta bile değil.

not: yanlış başlıktan doğru adrese taşındı.
(bkz: fikir mühendisi fikri yi cami avlusuna bırakmak)
ak parti gençlik kollarının düzenlediği şenliklerde, maskot konumundaki insan.

ortada hoplayıp zıplıyor, tencere tava çalıyor, çapulculuk yapıyor.
ne yapsın ekmek parası efendim. insanlar yala-yarak da çalışabilir. bunu küçümsememek gerekir.
ana babasıyla acilen görüşüp hala aldırılma imkanının olduğunu düşündüğüm şey. biraz sonra annesi bu cocuğu sıçacak zira !
kendi karmasından bile ayar yiyen sözlükçü koyunumuz..
görsel
bok mühendisi boku gibi bir şeydir.
Sözlükte yapılacak en doğru iştir. Bir tane akıllı, mantıklı yaklaşımına rastlamadım. Moderasyon da demiyor ki amına koyayım fikir mi var sende böyle başlıklar açıyorsun.