bugün

98 den itibaren oynamış biri olarak en çok 2001 i sevdim.
beşiktaş ta adı soyadı diye oyuncu da vardı onun ismini büyük harfleele "at siki" diye değiştirip uefa kupasında amokachiyle çoşturuyordum hey gidi günler be orijinal cd si hala ben de durur saklarım.
fifanin en efsanevi oyunudur.. hala arada acar oynarim.. ayrica artistik hareket kombinasyonlari da o donemin sartlarina bakarsak buyuk bir olaydir.. ctrl+a ctrl+s ctrl+d (ki en cok bunu severdim) ctrl+q (burak yilmazin bu oyundan etkilendigini dusunuyorum) ctrl+e kombinasyonlari keyiften dort kose olmanizi saglar.. ayrica vakit geciren kalecinin anasini tek bir tusla sikebilirsiniz..
yanlış hatırlamıyorsam salon futbolu sahasını da içinde bulunduran oyundur. sahanın etrafındaki camlarla ver kaç yaparak parkede bile futbol oynayabiliyorduk. efsaneler efsanesi oyundur.
iki kere e ye basarak kornerden gol taktiği yaptığımız oyun.
fifa serisinin yeni gelen özelliklerinden olan kar ve yağmur yağma olayı çok gerçekçidir ve şu sıralar oldukça revaçtadır.
- good side by taffarel.

Hala kulaklarimda çınlamaktadir.
izle izle, oyna oyna bıkılmayan tek pc oyunudur.
topun oyuncuya çarpması kadar gerçekci, oyuncunun bir başka oyuncunun içinden geçmesi kadar saçma bir oyundur. unutulmaz oyunlardandır.
günümüzde hiçbir oyunda olmayan özelliklere sahipti kalecinin üstünden zıplıyorduk lan veya kaleciye faul yapılıyordu.
Rakip kaleciyle cok dalga gecmisligim var.
fifanın efsane eski oyunlarındandır. özellikle sinirlenince Q'ya basmak insana apayrı bi haz verir.
bir fifa 02 değildir. en efsanesi odur kanımca.
Fatboy Slim "Rockafella Skank" gibi soundtracklere sahiptir.
Indoor stadyum efsanesi vardır.
Duygulandıran oyundur.

Ulan aylarca bu oyunu oynardım. Hagi'yi olduğundan kötü yapmışlardı ama ona kıl olmuştum.
üst komşuyla deli gibi oynardık.
8-11 yaşlarındayken deli gibi oynadığım, galatasaray'ın efsane kadrosunu barındıran, Ronaldo Nazario de Lima'nın no:9 adıyla geçtiği, figo'nun barça'da döktürdüğü, zidane'ın henüz juventus'ta olduğu efsane oyun. severiz.
Bu oyunda Hasan şaş uzun saçlıydı. Bu oyunda ali sami yen stadı vardı.
ilk oynadığım fifadır. ve bence fifa serisi içersinde en iyisi budur.

görsel
zevkli oyundu ne yalan söyleyim.
Fifa serisinin efsanesi.
98 den sonra grafikleriyle devrim yapmış oyun. uzun süre bu kadar iyisi gelmedi.
takımı 1-4-5 oynatabildiğin efsane oyun.
crtl+d.