bugün

akıcılık sorununa çare bulamadıkları sürece bi boka yaramayacak oyundur.
haliyle grafik olarak ps4 versiyonunu beğendiğim( o güzelim saha 90 dk sonunda köstebek yuvası haline gelmeyeydi iyiydi *) ancak nedense oynanış olarak ps3 versiyonu daha hoşuma giden oyun bir kere açık bir şekilde daha akıcı ps3 versiyonu, hemen tepki veriyor, ps4 de şut çekerken orta açarken bile güç barı kasa kasa doluyor, oyunda resmen lag var, paslaşmayı iyi yapmak için pasa daha önce basmanız lazım, oyunu diskten okuduğundan mı böyle bilemedim ama 2-3 farklı yerde oynadık sonuç aynı ne yazık ki.
ttnet'in yaraklığı yüzünden gün içinde division2 den division4 e kadar gerilediğim oyun. şu anki sinirin tarifini oynayan bilir.
gerçek futbol budur tepkisi verdiren harika oyun.
Bugun kardesimin hoplayarak getirdigi oyun. Futboldan anlamayan ben iyi ac oynayalim dedim. Oynattikca oynatiyor, grafik motoru ps3 de cok iyi degildi buyuk ihtimalle yeni nesil konsol alin 6 yildir ps 3 nereye kadar ibneler diyen ea games, alirsam xbox one alirim serefsiz. Her nese oyunda hic bug yok taraftarlar super, hepsinin yuzu ve giyimi farkli. Ara sahneleri cok daha fazla bekliyordum ama 3 5 den sonra ayni seye donuyor. Topun fizigi artik fifa da olmus lakin paslasmalar hala buyuk problem bir iticilik ve sapkinlik var pes 15 in paslasmasi daha klas. Falso olayi daha gercekci olmus. Menu eskiden daha oturakliydi simdi sanki fifa 1998 oynuyormusum gibi hissetim. Guzeldi ama bir daha ne zaman oynarim bilemem. Fps en iyisi.
an itibariyle alıp almamak arasında kaldığım oyun. playstore'da 120 lira diyor fakat kafamı kurcalayan şey şu ben bu oyunun demo versiyonunu indirdim bilgisayar gayet kaldırdı oynadım falan, şimdi acaba bunu alırsam bilgisayarın kaldırmama ihtimali var mı? beni bir bilgilendirebilirseniz hemen alacağım. * ha pc özellikleri şunlar;

intel i3 işlemci
4gb ram
2gb amd radeon 8570 hd ekran kartı
playstationda rakipsiz olduğum gelene , gidene salladığım oyun. iddialı olanları özel mesaja beklerim.
almayın amk oyununu gold premıumdan necatı ates cıkıyor.
yaptıkları son güncellemeyle kerim frei'ın saç değişikliğini dahi oyuna yansıtan ( ki henüz o saç stiliyle bir lig maçına çıkmamasına rağmen), bu kadar da olmaz dedirten aşmış oyun.
oyunda gerçek anlamda farklılıklar var. eskiden bilek hakimiyeti yüksek oyuncular ayrıcalıklı iken şimdi süratli oyuncularla teke tek mücadele etmek imkansız gibi bir şey. çalım çok ama çok kolay olmuş. santradan alıp walcott ile hat-trick yaptım. oyunda bir şey eksik ama ne?

not: tespitler playstation 4 üzerinden oynanılarak yapılmıştır
sonunda crack çıkmış oyundur. hadi hayırlı uğurlu olsun.
3dm adlı grup kırmıştır.hemen heveslenmeyin korsan versiyonu sadece 4 çekirdekli bilgisayarlarda çalışıyormuş.
türk kızının bilmediği ps 3 te güzel giden oyun.
pes e benzetilerek satışlarının arttırılmasının hedeflendiğini düşünüyorum. gerçekten eğlendirir ama dört dörtlüğe yakın bile değildir. tabi fifadır candır o ayrı.
yeni videosuyla yarmıştır.
https://www.facebook.com/video.php?v=847251692001684
kırekli hali malum ortamlara düşmüş deniyor ama nedense ilgimi kaybettim artık.
Xbox 360 da oynandigi zaman cok bir tat vermeyecek Fifa nin yeni versiyon oyunudur, PC veya X One ile oynarsaniz gercek bir futbol maci deneyimini yasayabilirsiniz.
oyunlar ve konsollar hakkında ahkam kesecek kadar bilgi birikim ve tecrübem yok.
yalnız bu oyuna playstation 4'te oynayıp alışmaya başladıktan sonra bir daha pes serisi oynayacağımı zannetmiyorum.
zaten işin içinde telifler ve takım sayıları olduğu için fifa kağıt üzerinde de kazanıyor.
güzel oyun.
kerameti l1+üçgen'dir bebeler için. yeter ki her oyunun bug'larını bil ve bunlardan faydalan. mesela fifa 14'de
orta kafa+gol meşhurdu.
fifa 1999'dan sonra ki en iyi fifa serisi olma yolunda adım adım ilerleyen oyundur.
oh beeee! sonunda crack'i çıkmış oyun. saldırın!
içerik açısından zengin fakat tamamen buglu oyundur.
ayrıca oyunda top balon gibidir, şut tadı yoktur.
bir de momentum denilen bir saçmalık vardır, 45+ 90+ larda bolca gol olur. öndeyken son 1 dakikada 2 gol yiyip maç bile verebilirsiniz.
oyunu gerçekçi yapmaya çalışarak berbat hale getirmişlerdir.
şu an crack işini halletmeye çalıştığım oyun. hadi bakalım.
sinir katsayısını arttıran oyun. kendi kendine maça başlama hastalığı var. 60 küsür maç yaptım, 4 yenilgim vardı. nadir yenilirim, yenilince de sinir olur atarım kenara. yine öyle yaptım. amına koduğumun oyunu gitmiş maça girmiş yine. bi açayım dedim 13-0 yenilmişim. gel de camdan aşağı atma.
Ps4'te bu oyunu oynayıp beğenmeyen kimse yoktur. Pes'i birakmamiza vesile olmuştur.