bugün

gerçek anlamda oyun.
ben fifa 08 de başladım fifa kariyerime babamla esnaf sarayından cd alırdık böyle güzelcene kasa bilgisayar vardı daha ilk oyunumu fenerbahçe galatasaray maçı geceydi baba bu nası oynanıyo dedim tabi küçüğüz bilmiyoruz space ile şut atılıyordu galiba favori takımım barcelonaydı messi ile çok güzel goller atıyordum ronaldinho ile sonra fifa 12 denedim pc kaldırmadı tabi kaldırsa bile o zamanın zevkini alamazdım babam geçen sene bilgisayar aldı laptop her şeyi açıyor nba 2k14 çok güzel bir oyun my careerde smaç özelliğini oyuncunuza eklerseniz çok eğlenirsiniz. fifa 13 var oynadığım real dortmund chelsea galatasaray hepsini şampiyon yaptım hepsinde en az 3-4-5 sezon sonra porsmanlı diye kariyer açtım porstmouthu hedefim avrupa takımı yapmaktı. 3. lig demi neydi sonra çıkarttım ben 2.lige premier lige yükselme umudumuz yoktu düşmemeye oynuyoruz desem yeridir brandaen rodgers var 10 numara başka bi halt yok. almanya bundesliga takımından teklif geldi 1860 münihten gel kurtar bizi aga diye bende tamam dedim 19 maç yapmışlar 2 puan dedim bu ne biçim takım. ben hücüm oynatmayı seviyorum oyun seviyem professionaldır zor bir seviyedir bence. oyuncularım vasatın üstünde kağıt üstünde ama moritz stoppelkamp bir de maier diye biri vardı genç ama altyapıdan 65 overalli başka vallori vardı hrgota vardı ben bunları çok güzel 3 te 3 yaptım (bütün maçları kendim oynuyorum) sim match yapmak yok yoksa tecavüze uğruyoruz. joselu diye bir adam aldım hoffenheimden adam çok güzel oynuyor gol kralı 2. oldu yada bilmiyorum 14 maçta 25 gol attı sanırım en son münih derbisinde deplasmanda 3-2 yenmiştik bayern münihi. sonra 2.sezon takımı topladım transfer yaptım bir kaç tane. şampiyonlar ligi şampiyonu oldum neymarı aldım tabi santosdan lig ve deustcher pokalı da alarak triple aldık. sonraki sezon da şampiyon olduk.4. sezon yönetim kurulu neymarı transfer listesine koydu. benim oyunum neymarın üstüne kuruluydu neymar joselu ve makos en iyi adamlarımdı makos yunandı defansif orta sahaydı ama forvetlerden çok golü vardı dönen topları çok iyi takip eder gol atardı. bende juventusun transfer teklifini kabul ettim ve 5 sezondur ordayım 49 milyona hazardı aldım 96 milyona sattım seneye kar ettim juventusda 5 sezon 5 şampiyonlar ligi 5 uefa süper kupası 5 italya ligi serie a 2 copa nazzonalia
17 kupa aldım milli kariyerim hollanda 1 avrupa kupası şampiyonluğu 18 1860 münihten 3 bundesliga 2 deutshcer pokal 3 şampiyonlar ligi 8 26 kupam var toplamda. ama oyun baymaya başlıyor hafiften bu kariyer bitince tekrar alt liglerden takım alıp onu büyük bir kulüp yapmaya çalışacağım. oyunun zevki burda çıkıyor. real ile bütün kupaları alarak değil. bu arada real madrid kariyerimde başlayınca ronaldonun sözleşmesi bitti psgye gitti ben bilmiyordum tabi ronaldosuz topladım bütün kupaları ilk kariyerimde bu porsmanlı başka porsmanlı.
çalhanoğlu nun deli oynadığı oyun.
Her yiğidin harcı değildir. Güvenen varsa kapışalım.
kuzenimin malum ortamlardan indirdiği oyundur.

yalnız crack i lazımmış.

olanların insaniyet namına yardım etmelerini rica ediyorum.
güzel olduğu söylenen oyun.

şimdi crack diye bir şey varmış onu yapışlayıp oynuyomuşsun.

kuzenim dedi ki abi bi sor dedi olan var mı diye.

varsa bana ulaşsın.

ya da kuzenime.
buradan bütün kuzenlere sesleniyorum yarak gibi oyundur. şaka şaka oyun süper ama bir crack bulamıyorsanız gidin orijinalini alın allahın fakirleri ya da oynamayın hiç.
birisi indirme linkini mesaj olarak atabilirse veya nerden indirecegimi soylerse minnettar kalirim *
LAN ALMAYIN ALMAYIN AMK. KAC DEFA YAZACAM GOLD PREMIUMDAN NECATI ATES CIKIYOR LAN!
hala crack arayanların bana mesaj atmasını istediğim oyun.
Ps4 sahibiyim acaba bunu mu alsam yoksa bir üst versiyonunu mu beklesem dediğim oyun.
bir allah kulunun da al abi crack demediği oyundur.
pcde oynayanların bir sorunum olduğu için bana ulaşması gereken oyundur.
bizlere futbolun adaletinin olmadığını gösteren oyundur. ultimate team' de online season maçım vardı. maça çok iyi başladım ve iyi futbolla bitirdim. maç sonucu 14 şutumun 11 kaleye tuttu ve gol atamadım. rakibe gelirsek 2 şutunun 1' i kaleye tuttu ve o da gol oldu. golüde klasik fifa golü, ceza sahasının kenarına gelip orta açmak ve kafa ile gol atmak. şimdi benim hakkım ne olacak? division 5' e düştüm. boşuna 10 maç yaptım. fifa 16' da orta kafa gol işini düzeltmeleri lazım.
Antalyasporun yeni oyunu hayırlı olsun.
ps4 oynamak isteyen azimbora kullanıcı adı ile ekleyebilir saygılar.
milan da el shaarawy ile eski takımı genoa ya gol attığınızda sevinmediği oyun. bazı oyuncular eski takımlarına gol attığınında sevinmiyor. güzel bir detay olmuş oyun için.
http://i.hizliresim.com/g53X53.jpg
sistem gereksinimleri nasildir acaba.

bendeki sistem:

nvidia gtx 860m 2gb

8 gb ram

yeni nesil i5 islemci 3.5 ghz

bunlar yeterli mi diye merak eden birine yardim gerekebilir.
professional'i çok kolay world classı çok zor. arada uçurum var. buda oyundan zevk almamızı engelliyor.
Oyun iyi hoş ama bana hitap etmiyor.

Açtım bi my player. Benden iyi olmasın über karizma bi oyuncu yaratıp, yapıştırdım necatinho ismini.
ingiltere ikinci liginde birkaç maç istikrar yakaladım. Takım bana bel bağlamış amk. Hocasından teknik heyetine bu çocuk olur diyorlar.
çok geçmeden sakatlık geçirdim. 5 ay sahalardan uzak kaldım. karıyla kızla paraları ezip klübe döndüm. Çakır keyif antremana çıkıp, kale direğini öpmeye çalışınca siktir çektiler. Bölgesel amatör kümede, allahın siktir ettiği bir yerde kola kutularını top yapıp oynuyoruz. antreman arasında domates ekmek sarıyoruz.
fifa 16 çıktıktan sonra ps4 konsolunda online moddaki maçlar garipleşti.

maçlarda hakem alakasız pozisyonlara fauller, sarı kartlar veriyor. ara ara tehlikeli bir durum yokken kaleci kaleden kendi kendine çıkıyor.

millet fifa 16 alsın diye bozdunuz mu naptınız oyunu lan
Güzel oyundur 1 sene ekmeğini yedim alınıp oynanabilir.
16nın fiyatlarının el yakması nedeniyle halen oynadığım futbol oyunudur. ps4 versiyonu grafikler olarak iyi. pesden tek kötü yönü pasları. bazen pasları çok saçma yere atabiliyor. yine de hakkını yememek lazım, gerek lig çeşitliliği, gerek grafik, gerek oyun modları açısından pes 15i sollar.
kartondan kesilmiş gibi hareket eden oyuncuların olduğu pc oyunudur.

hani oynanış olarak pesten iyidir kötüdür tartışırsınız ama,

oyuncuların ne koşmalarında, ne hareketlerinde, ne de duruşlarında hiçbir canlılık yok.

bildiğin odun odun hareket ediyor hepsi.

pes gibi estetik yok.

player id özelliği de yok herhalde, olsa böyle olmazdı.