bugün

pc ile ps3 versiyonları arasında dağlar kadar fark var.

pc versiyonunda online modda alayına 5 sallamama rağmen

ps3 versiyonunda arkadaşlarla oynarken adapte olamıyorum arkadaş oyun daha yavaş ps3 versiyonunda.
ps3 versiyonunu online olarak oynadığım oyun.

eğer bu oyunda başarılı olmak istiyorsanız öncelikle pes kültüründen biraz uzaklaşacaksınız. sağa gidip sola vurunca gol olmuyor.
takımlar arasında ciddi farklar olabiliyor. real madridliler ne vursa giriyor. favori takımım dortmund bu arada.
maçlarda geriye düşmeniz sizi yanıltmasın, çok kolay maçı çevirebilirsiniz.
misal dün 1-0 öne geçtim adam 23 25 28 de gol atıp 1-3 yaptı maçı. sonra dedim ki battı balık yan gider. adam mutluyken sinirlerini zıplatayım. 28 den 38 e kadar paso pas yaptım. en garanti paslarla adamı yıldırdım. maç bittiğinde skor tabelası 4-3 ü gösteriyordu. yani her şey rakibin sinirini bozmaktan geçiyor. çünkü adamı 1-3 öne geçerken moralim acayip bozulmuş, oyundan düşmüştüm.

bir de dakika 28 olunca maçı bırakmak istemiyorsunuz. sonuçta daha oynanması gereken bir sürü dakika var, insanın canı sıkılır yenileceğini bile bile oynamak.

real madrid de üstten pas acayip etkili. ronaldo atıyor benzema koşuyor defans geride kalıyor. adam becerikliyse havada sikebilir dostlar. o yüzden ne vakit top adama gelse direkt bir defans oyuncusunu geriye doğru koşturmaya başlayın. *
forvetiniz iş bitirici olmalı.
orta açmayı öğrenmelisiniz.
çalım atmak çok zor değil, özellikle koşarken birden durup yön değiştirmek rakibin canını sıkabilir.
topu ileri atıp koşmak da etkili bir yöntem. misal götze bu işi çok fena yapıyor.

varsa ps3 kullanan netten kapışmaya beklerim ayrıca.
PES serisinin katili olan futbol oyununun 2013 versiyonu.
insan üzülüyor tüm çocukluğumuz pes oynamakla geçti fifa birden bire böyle şahlanınca pes ezilip büzüldü, bu durum tüm pes severleri ben gibi üzmüş olmalı.

(bkz: (vid #66302))
futbol oyunu değil, simülasyonudur. pes'teki gibi arapası atkinson olayı yok. kullanıcının özgürlüğünde olan birçok hareket var. doğal olarak daha zor ama daha da eğlenceli.
son oynadığım fifa 2008di o oyundan sonra hep pes oynuyorum zaten pc için yapmayı bıraktı fifa çok bozdu eskisi gibi değil.
müthiş bir bug bulduğum oyun.

serbest vuruşlarda barajda olmayan bir adamı baraja koyuyorsunuz gol olmuyor.
la şimdiye kadar bir kere bile gol yememek ne demektir.
hele birde hiç bir şeye dokunmadan sadece bekleye durun, bir füzenin kalenize hunharca girdiğini göreceksiniz.

Not: bu söylediği motora karşı oynarken geçerli tabi.
oynanış, genel grafik, animasyon, ses, lisans, futbolun oyuna yansıması, fizik motoru gibi konularda pes'e fark atmış oyundur.
Ne, oyunda kariyer modunda fenerbahçeli ve beşiktaşlı oyuncular yok mu? (oyunda galatasaray dışında türk takımı olmadığından olmasın?) Tiz vurun kellesini! Kötü bu oyun! Hiç de gerçekçi değil!
kariyer modunda fenerbahçeli ve beşiktaşlı, milli takım forması giyen oyuncuların bulunduğu oyun.
bu ara ultimate team'i b.ka sarmış oyun.

herkes maça gir çık taktiği ile coin peşinde.. 2 saat boyunca oynayacak biri çıkmadı !
auction house keza aynı, 4-5 trol'un yönlendirmesiyle piyasa mahvolmuş durumda.
insan gibi hilesiz hurdasız oynayan az, bütün takımı +85 team of the week oyuncularıyla dolu olana ne demeli ? insaf.

ama klüp bölümü güzel, takımımızla ( fc gunners 1947) dünya'da 4. sırada bulunuyoruz.
Defansta tek adamı kontrol edip top kapma olayının bittiği oyun. Jokey tuşu var artık. Bu tuşu kullanarak ikinci bir oyuncuyu da rakip futbolcunun üzerine göndermek zorundasınız. Kendi yönettiğiniz oyuncuyu ise yerine göre aynı adamın üzerine sürüp ikili sıkıştırma yapabilir ya da kademeye yerleştirerek pas yollarını kapatıp topu rahatça alabilirsiniz. Zaten jokey tuşunu basılı tuttuğunuz müddetçe ikinci oyuncu kendisi topu rakipten sökebiliyor. Çoğu kez kademeye koyduğunuz oyuncuya yapacak pek bir şey bırakmıyor.

Aynı yöntemi ileride pres yapmak için de kullanabilirsiniz. Oldukça etkili.
pes den daha iyi olmayacağı kesin olan bi oyundur ama yinede pesten daha çok satılar ve ps3 içinde çıkmıştır oyun anlayışı olarak pesin yarısı kadardır ama bazıları nasıl tercih eder anlamam.
ultimate team modunda oynarken, dünya üzerinde ne kadar çeşit orospu çocuğu varsa görmemi sağlamış oyundur. geride top çevirenler, korner direğinin önünde top saklayanlar, oyunu durdurup tuvalete gidip geldiğinizde başlamış maçta 2 gol atanlar, garip garip gol sevinci hareketi kasanları geçtim, ben bu oyunda ölü taklidi yapan gördüm arkadaş!

her neyse, ultimate gerçekten sıçtı. bu oyunu oynayan kesim arasında, 9-15 yaş arası olduklarını tahmin ettiğim yığınla bir kitle mevcut ki bu futbol oynamayı değil, topu ileri şişirip kontrataktan hızlı adamlarla gol bulmayı amaçlayan ve sadece bunu becerebilen bir kitle.

season a geri döndüm, bayern den vazgeçip ( bıktım çünkü ronaldonun sol kanattan taşıdığı toplardan gol yemekten) galatasarayı aldım.

muslera çok iyi.

semih başarılı.

burak yılmaz güncellemelerle tam bir hayvana dönmüş, ben diyeyim adebayor sen de ibrahimoviç.

selçuk inanla frikik golü atmak, klas paslar çıkarmak çok zevkli.

taktiğim 4-2-3-1 solda amrabat, sağda sabri yardırıyorlar. bir de sneider gelirse orta ikilide melonun yanında hamit in yerinde oynatmayı planlıyorum ki o zaman işte tam bir ölüm makinasına dönüşecek takım. sneider in gelmesini en çok ben istiyorum o yüzden.
ev arkadaşımla beraber bağımlısı olduğumuz oyun.

söylenecek çok artı yönü var ancak öyle bir eksik yönü var ki arada insanı çileden çıkarır.
hakem genellikle çok leş oluyor. rakibe inanılmaz komik faulleri çalarken,size o kadar da imtiyazlı olmuyor.
geçen gün falcaoya bir faul yapıldı.hakem devam ettirdi. adamın bileği kırıldı 4 ay sakat kaldı.

bu eksikliği dışında gayet başarılı ve gerçekçi yapmışlar.
rakip takımın genellikle kanattan sıfıra inip, oradan da kalenin dibine kadar gelip gol attığı oyun. bazen adamı tutamıyor ve sinirden deliye dönebiliyorsunuz.
gayet güzel oynanabilir oyun.

1 hafta öncesine kadar pes 2013 oynuyordum. canıma tak etti böyle saçma bir oyun ve gittim fifa 13 le değiştirdim oyunu. şimdi şunu sormak istiyorum sayın yazarlar.

semi pro da bile rakipten top alırken zorlanıyorum. oto pres le topu alamıyorum pes deki gibi. adam çalım manyağı yapıyor beni. aynı şekilde pes den gelen bir 'adamın içinden geçme' özelliğine takıldım kandım. messi ile, 1 adamdan fazlasını çalımlayamıyorum.

adam geçmekte zorlanıyorum. yani hareket yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. pes deki gibi yaptım tuşları. yani kare ile şut, yuvarlen ile orta (ps3 için) hızlı oşmayı l1 yaptım.

adam karşımda iken ya da 3 kişinin arasında iken o topu oradan çıkartmak imkansız benim için. yani çalım atamıyorum R joistiği ile. daha dün aldım oyunu ama olmuyor yapamıyorum. diyeceğim ki, semi-pro diye mi ? ulan rakip takim oyuncuları nasıl, xavi fabregas pique arasıdnan çıkıyor. çıkan oyuncu da, romaric..
fifa 12' nin yakaladığı başarıyı yakalayıp, hatta bir tık daha üste çıkarmıştır. özellikle oyunnun fizik motoru eşsiz. bir birinin içinden geçen adamlar göremezsiniz. fouller çok mantıklı. aynı başarıyı sürdüreceğinin sinyallerini vermiştir.
Ultimate team' de borç coin aradığım oyun.
Fifa serisinin en iyi ürünüdür fakat hala bi Pes değildir.
bir pesci olarak deli gibi manager modunu oynadigim oyundur.
Fifa serisinin 13. oyunu değildir.
bir fifa 12 olamamıştır.
halen sneijder'in inter'de olduğu oyundur. ulan bi kadro güncellemesi yapın da ecnebilere karşı alalım galatasarayımızı. swh
yaratıcısı firmaya çok pis küfürler hazırladığım oyundur. ulan oyunu orjinal aldık dünya kadar para bayılıp. spor toto süper lig yaması çıkmış deliler gibi indirilmiş. dedim bi career mode da iyi gider indireyim. creation center ı ilk defa kullanacaktım. bi bastım karşıma şu yazı çıktı;

attention! there was an error downloading the user-generated content. please try it again

şimdi sana sorarım değil mi anasıyla kaynaştığımın ea sports u bu ne amk bu ne he!? ulan hiçbir forum sitesinde çözüm verilmemiş bir de. ea nın kendi forumuna şikayetler yazılmış. üzerinden kaç ay geçmiş sorun kaale bile alınmıyor. aynı sorun fifa 12 de de 11 de de varmış.
verdiğim paralar katlanıp götünüze girsin günün birinde inşallah!

çözümü bilen varsa bir mesaj atarsa çok sevinirim.
fut modunda o kadar şerefsiz var ki, anlatmakla bitmez. maç sonunun hepsini izleyeninden tut, kıçı kırık boş kaleye attığı golün 3 açısını izleyenine, hatta download açıp oyuna girenine bile rastladım.* zaten dk 45'te ya da 45+'da gol atan/yemeyen adam bilmiyorum. şöyle rakiplere, 20k coin harcadığınız takımla çakmak paha biçilemez.

[ bu] da az önce attığım gol.

maç yapmak isteyen için pc origin id: qrshad

tanım: 15 yıldır zevkle kendini oynatan oyunun 2013 versiyonu.
pes delisi olmama rağmen fifa13 aldım bugün. yüklemesi de bir garip. Allah rızası için şu durumu biri özetlesin mesaj kutusunu şenlendirsin.