bugün

hala birilerini pes dedirten oyundur. skidrow bu sefer crackleyemedi, bu sefer gol değil skidrow, madem bu işi yapamıyosun o zaman o formayı giymeyeceksin. oyunda dikkatimi çeken bir şey var, pardon ya henüz crack çıkmadığı için oynayamadım unutmuşum. çok sinirliyim sözlük 9 gb dosya indirdim, 20 mb'lık crack yüzünden bekliyorum.

fifa çılgınlığı nerden mi başladı. herşey pes 2008'in sıçmasıyla fifa yı denememle başladı. sora pes 2009 sıçtı, 2010 sıçtı hepsi sıçtı. baktım fifa 2010 ve sonraki sürümlerinde epey bir yol katediyor ne uğraşıyorum lan dedim bu amına koduğumun pes oyunuyla. gittim hemen marketten bir fifa 2012 aldım.. sonrasında olayların gelişimi tamamen benim fifa'yı benimsememle ilgilidir. çok güzeldi ama şu an 13 versiyonu bir crack yüzünden saatlerdir acı çekmemi sağlıyosa adamlar yapıyor kardeşim..

bir milli maç da rakibimizin siyahi oyuncusu 3 tane gol bırakırken filelerimize, spikerin dediği gibi elin oğlu allahın arabı 3 tane gol bıraktı filelerimize bizim millilerde ses seda yok. biz bunuda gördük arkadaşım.

neyse skidrow burdan sana sitem ederim. kendine gel adam ol. bu kadar adam altı üstü 20 mb lık bir dosyayı nete yüklemeni bekliyor. eğer crackleyemediysen al ceketini git. yok crack'ledin de sikinin keyfine yüklemiyorsan bize çektirdiğin çileler biryerlerinden çıksın diyorum.
playstation network üzerinden pre order yapmanın ne esprisi olduğunu ve bunu hangi avantajını düşünerek aldığıma mantıklı ve ikna edici bir açıklama getiremediğim oyundur.

ayrıca tarihinden erken oynama ki burada spotlara göre kıyaslamıyorum, 28 Eylül 2012 yi, elektronik cüzdandan hemen çekildikten sonra bugün veya 27 Eylül 2012 de oynayabileceksek tolore edilebilen bir durum olabilirdi, olmadı.

diğeri de ekstra içerik ? Bu konuda da zerre fikrim yok, live season benzeri bir yapı zaten ücretsiz sunulmuşken.

mantık yürütebildiğim tek açıklama ise çıkış tarihinden önce kilitli de olsa download edebilmek ve çıktıktan sonra oynamak için zaman kaybetmemek oldu, o da bu hız devrinde nasıl bir avantajsa *

evet sonuç olarak hangi avantajı sunacak ea sport bize, bu sanal, adeti kalemi olmayan ve basitçe download edilebilen digital içeriğe ön siparişle sahip olmanın olayı nedir dediğim oyundur.
olmuş ki ne olmuş bir oyundur. şu ana kadar yapılmış en gerçekçi futbol simülasyonudur, eğlencesi de boldur. iddialı oyunculardan pm beklemekteyim, yalnız creation centre'da yaratılmış hepsi 85+ fenerbahçe ile gelmeyin lütfen karşıma.
fifa serisine ilgi duyan, bugüne kadar denememiş, özellikle de pes sever kitle için tüm zamanların en şimdi değilse ne zaman fifası olan oyundur. oyun bariz şekilde hızlanmıştır, top çevireyim, oyun kurayım, biraz yan pas ile soluklanıp oyun içi strateji geliştireyim şeklinden çıkmış, bir o kale bir kale moduna yaklaşmıştır.
hız dışında oyun içi dinamikleri ise en futbola benzeyen ve en estetik ruha sahip olan oyundur, bir iki güncellemeden sonra yoluna daha iyi devam edeceğini düşünüyorum.
Bugün piyasaya sürülen fakat net aleminde torrent olarak bulunamayan oyun.
piyasaya sürülmüştür.

oyunun boyutu 6 gb ancak henüz torrente düşmemitir. yarım saatte bir f5 yapmaya devam ediyoruz.
(bkz: skidrow) un sitesinden indirilebilecek oyun. şuan sadece (bkz: ilaç) için bekleniyor.
pes 13 ü oynadıktan sonra daha da sabırsızlıkla beklediğim uluslararası futbolcu federasyonundan lisanslı(pes 13 te olmayan) ea sportun oyun serisinin en son çıkanı.
kıramadılar gitti pc'de azıcık çaba azıcık heves lan yazıklar olsun.
bi türlü kırılamayandır. lan kırın da oynayak artık. o kadar para veremem.

(bkz: skidrow noluyo götün başın oynuyo)
nerdeyse fifa 14 çıkacak biz hala 13'ün crack dosyasını bekliyoruz.
beklemeye dayanamayıp yaklasık beş dakika önce vatan computerdan sipariş ettiğim oyun. içimde fırtınalar kopuyor sözlük. ilk defa bir oyuna para verdim bakalım bokunu çıkarana kadar oynayacağım artık.
kimse crack beklemesin oynamak isteyen orjinalini edinsin arkadaşlar.

RELOADED-TEAM - "EA new MDDA/CRFD security system is very complex… It’s like nothing I’ve ever seen.. so its not going to be easy to bypass that immediately.. THATS THE PROBLEM" . Fifa using new protection,crac k won't come soon,maybe in 2-3 months time at best"
Quaresma severler bilir fıfa 12de 73du gucu artık 83 olmuş,adamla insanustu çalım yapabılırsınız.e ozaman let the game beginn.
(bkz: #17040535)
an itibariyle torrentten %8.2'sini çekmiş bulunduğum oyun. hadi bakalım hayırlısı. pes13'ü pek beğenmedim bari bu iyi olsa..
gavur ellerde ps3'umden uzak kaldigim icin pc versiyonunu aldim demo'sunu denedikten sonra. xbox 360 pc controller ile ps3'ten bir farkini goremiyorum. online maclar gayet keyifli ve sorunsuz oluyor. fifa 12 oynamamistim pek ama fifa 11'den biraz daha hizli ve heyecanli geldi.
geçen yine oynuyorum kayarak topu rakipten aldıktan sonra sağ kanattan yardırırken hakem bi anda düdük çaldı baktım benim topu aldığım adam yerde kalmış falan adam sakatlandı çıktı oyundan. daha sonra da maç hakem atışıyla başladı adamlar topu benim kaleye kadar dikti. çok hoşuma gitti lan bildiğin hakem atışı oldu, ayrıntı bi hareket ama çok hoş olmuş gerçekten.
Kariyer mod'da oyuncu, kaleci, teknik direktör ve bu yıl eklenen hakemlik kariyeri ile adından söz ettiren, görünüş ve oynanış açısından gerçekçi olan bir oyundur. Bu versiyonda eklenen oyuncunun dinine göre gol sevinçleri de ekstra enteresan olmuş.
Orjinalini almayı düşündüğüm oyun. Danışcak kişi lazım hatta. Origin'den almaya değer bir oyun mu acaba?
biraz geç de olsa sonunda ps3 için edindiğim oyun.
o kadar heyecanlandım ki,o paketi açarken gelininin duvağını açan bir damat kadar heyecanlıydım. önce paket içindeki şifreyi girerek online aktivasyonu tamamladım, sonra oyuna girdim. tek cümleyle açıklamak gerekirse; oyun akıyor. ilk maçımda 4-2-4 formasyonlu türkiye ile romanya'yı 5-1 yenerek zevk doruklarına tırmandım bile.
ayrıca yeni bir özellik var ki çok ilginç; bir takımın o haftaki performansına göre oyuncularının özellikleri ufak artış veya inişler gösteriyor, böylece gerçeklik sağlanıyor.
görülen o ki bu sene de en büyük güzellik fifa olacak.
reloaded tarafından kırılan oyun.
kürekçilere müjdeler olsun.
futbolcularin prototype ' in ana karakteri gibi kostugu oyun. la bi sakin olun, top oynicaz. ne kacisiyosunuz.
black box sürümünü (3,64gb) ve de reloaded sürümünü (6,42gb) aynı anda başlattım indirmeye, hani blackbox sıkıştırma sorun çıkar falan. bu sabah inmiş blackbox. diğeri %91 de. blackbox'ı kurdum. uzun sürdü malum. sorunsuz açıldı pratik alanında klavye sıkıntılarını gidermeye çalışıyorum. ama şimdilik deneyimim şutlar ve topun gidişi acayip gelişmiş. yani fifa 12 üzerine ne olur ki daha diyordum bu olmuş. klavyeyi bir an önce halledim chelsea'mle kupalara akayım.

tanım: malum yerlerde çeşitli versiyonları bulunan harika oyun.

edit: çok da güzel oyun olmuş hakikaten.

--spoiler--

barajı topa yaklaştırırsanız baya gerçek gibi hakem atışı durdurup gelip bağırıyor. hoş bir ayrıntı.

--spoiler--

bu arada pesci ergenin biri eksilemiş.