bugün

Her yerinden bal akan kaleci. Evet.
ömrümden beş sene alıp kendisinin takımımızla olan sözleşmesine ilave edebilirler, gık çıkartmam. öyle seviyorum.

uruguay'da sadece yol paramla sokakta kalsam ve o parayı istese hiç 'ulan milyon dolarların var, ben ne bok yiyeceğim' demem. öyle seviyorum.

ihtiyacı halinde, hangi organım lazımsa naklini kabul ederim. öyle seviyorum.

'muslera oturum açtı' diye reklam iletisi gelse, reklam olduğunu bile bile tıklarım. öyle seviyorum.

saydıklarımdan ilk üçünü babam için de yaparım ama dördüncüyü yapmam. galiba babamdan fazla seviyorum bu adamı.

lorik cana + bir miktar para karşılığında seni bize gönderen lazio başkanına hala duacıyım.

iyi ki bizimlesin nando. nam-ı diğer bay haksız rekabet.
kaliteli kumaşı iyi bir terziye emanet etmiş olmanın muhteşem sonucudur..

diğer bir efsanemiz taffarel'e saygılar..
Kral yav onun için mermi yer mermi sıkarız o kadar.
görsel
görsel
görsel
Yaş ilerledikçe performansi düşüyor.
Bu adamdaki karakter çoğu insanda yok.

Galatasaray ve Fenerbahçe yi adam hikaye olarak paylasti. Diğerleri adını bile anamazken.

iyi ki varsın kaptan.
ya ben çok sıkıldım artık bu adamdan. Hiç güven vermiyor. Tadında bıraksa da adam gibi genç bi kaleci alsak. Gidesi yok diye doğru düzgün kaleci yatırımı da yapamıyoruz. Tamam, çok başarılı bir kariyer geçirdi galatasaray’da ama yetsin artık.
Bi siktir git denilen fenerli zırvaları.

Muslera 2 yıl daha oynar.
Süper Lig'deki 400. maçına çıktı.
galatasaray'ı çok sevmesem de muslera'yı severim. adam gibi adamdır. ne kendi takım arkadaşlarına ne de başka takım oyuncularına saygısızlık yapmamıştır. takımına olan sevdası zaten belli. 13 yılı aşkın süredir takımda. kendisine gelen bir sürü teklifi reddetmiş. yaşına göre oldukça yetenekli. her takımdan insanın seveceği isimdir bence. galatasaray acaba bir daha böyle bir adam bulabilir mi ?
2020-21 sezonu son hafta maçında maç bittikten sonra kendisini teselli etmeye gelen yeni malatyaspor kalecisi ertaç özbir'in elini sıkmayan, 2019'daki ztk maçında soyunma odası koridorlarında tuzlasporlu futbolcularla dalaşan, saha içinde her fırsatta hakemin yanına 30 metre depar atıp diğer oyuncuları kışkırtan kaleci. centilmen falan değildir o kadar.
Türkiye ye gelmiş geçmiş en iyi yabancı topçu.
yenik durumdayken çok da efendi olmayan kalecidir.

he bizim ligin geneline göre de melek sayılır o başka
maç sırasındaki gidişata göre gelişen hareketleri gerçek karakterini yansıtmayan son derece beyefendi ve sempatik, başarılı kaleci.