bugün

avrupa kupalarında bile fanatiklik gözlüklerini çıkarmayanlara inat, türk futbolunun istikbali ve uefa ülke puanı için her bilinçli türk vatandaşının seve seve desteklemeye devam edeceği kulüp. turlar atlayıp başarısını sürdürmesini diler, kendilerine teşekkür ederim.
Lig artik su saatten sonra zor. Avrupa kupasini kazanmak icin konsantre olmasi gereken takim.
Lig artik su saatten sonra zor. Avrupa kupasini kazanmak icin konsantre olmasi gereken takim.
avrupa kupalarında sadece fenerbahçe taraftarını değil, tüm türkiye' yi temsil eden kulübümüz. ligde pendik' ten pazar günü 3-4 yerse çok sevinirim ama iş avrupa kupalarına geldi mi o farklıdır. inşallah yeni bir avrupa kupası zaferi yaşatırlar bize. avrupa' da başarılar dilerim. ligde ne halleri varsa görsünler. umut nayır ve mame thiam' a pazar günü ayrıca başarılar diliyorum.
Ulan abber eksi mi vereyim arti mi sasirdim. Swh.
görsel
Nerdeyse ailemin tamamının desteklediği takım ama ben Beşiktaşliyim.
2-1 kazandığı maç liverpool’ u 4-0 yenmiş gibi anlatılan, “ ben tek siz hepiniz “ gibi gereksiz bir paranoyayla haklı antipati toplayan, çoğu fanatiği eleştiriye tahammülsüzlüğü ve adaleti sadece galatasaray maçlarında arama çelişkisi ile dikkat çeken kulüp.
Sadece üç yıldızı olan takım.

Osmanlı sadece bir tarih Türkiye Cumhuriyeti için.

Hala en çok biz sampiyonuz lem diyen var. Takımının tarihinden bir haberler.
bu gece yine seri biçimde himmetçileri hop hop hoplatan dünyanın en büyük spor kulübü. ne mutlu seni sevene fenerbahçem.
Tersten saplar. Herkes akıllı olsun..
görsel
Kendi hatalarına sırtını dönüp rakip takımlar hakkında adalet savaşçılığına soyunan algıcı panpaların en çok olduğu, galatasaray’ dan sonra profesyonel süper ligde en fazla şampiyonluğu kazanmış olan antipatik kulüp.
Üyesi olduğum, yakışıklı başkanımızla yol yürüdüğümüz takımım.

Evet
(bkz: fenerbahçe vs gold digger)
yine himmetçi havlatan kulüp.
türk futbolunun istikbalini ve uefa ülke puanını takımının renklerinden daha çok önemseyen bilinçli her vatandaşımızın bu gece turu geçmesini dilediği ve bu yüzden mutlu olacağı avrupa kupaları temsilcimiz. kendilerine başarılar dilerim. vurduğunuz gol olsun !
Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde elde edeceği başarılarla kasasını dolu tutmaya devam ediyor. Sarı-lacivertliler, bu akşam çeyrek finale yükselmesi halinde 1 milyon Euro daha kazanacak ve bu sezon Avrupa kupalarındaki toplam gelirini 8.6 milyon Euro'ya yükseltecek.
Haydi fener. Yine sevindir bizi.
görsel
avrupa kupalarında çok pozitif bir kura çekmiş ve rahatlıkla geçebileceği bir rakiple eşleşmiş temsilcimiz. başarılar ve vurduklarının gol olmasını diliyorum.
ligdeyse bu hafta, ciddi bir hakem hatası, şanssızlık, beceriksizlik olmadığı takdirde trabzonspor karşısında maçı puansız bitireceğini düşünüyorum. onuachu, pepe, enes' in vurduğu gol, meunier' in ortaları isabetli olsun dilerim ki.
UEFA'nın 3 büyük organizasyonunda da (Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi) çeyrek finali gören tek Türk takımı oldu. Sarı-lacivertliler, Avrupa'da ise bunu başaran 4. takım.
bu sezon olmayan penaltıdan gol bulmasına, samet' in ceza sahasında kolla çıkardığı topa, irfan can' ın alanyaspor' a ofsayttan attığı gole, djiku' nun ceza sahası içinde icardi' ye indirdiği dirseğe rağmen hala hakmleri ve federasyonu eleştirebilen enteresan kulüp. şaşırtıcı...

edit: bak yine işine gelmeyince gerçekleri eksilemişsin. yalansa yalan de !
UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde çeyrek finale çıkan Fenerbahçe, Avrupa'dan elde ettiği kazancın üzerine 1 milyon euro daha ekleyerek toplam kazancını 9.8 milyon euroya çıkardı.
istanbul'da semt olanı güzel bir yer.